MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

„Nelinkęs Lijiangas“, „neatsiejamas Dali“, „Forever Shangri -la“ ir „Nu upė, kuri negali padėti, bet eiti“, yra begalinių peizažų, begalinių istorijų, begalinės romantikos … … keturios vietos ieško naujų ir Pakeisti ir kartu pagreitinti turizmo pertvarkymą ir plėtrą šiaurės vakarų Yunnane.

Balandžio 23 d. Lijiang mieste, Yunnan provincijoje, vyko antrasis bendras bendras aukštos kokybės pertvarkos ir turizmo modernizavimo šiaurės vakarų Yunnan susitikimas.Partijos komitetai, vyriausybės ir kultūros turizmo skyriai ir kultūros turizmo įmonės Sizhou susirinko kartu aptarti bendradarbiavimo, ieškoti gerų plėtros strategijų ir kartu apsaugoti „Yunnan“ turizmo aukso ženklų ženklus.

Lijiang Mufu prie sutemos.Senovės miesto muziejaus Lijiango paveikslas

Lijiang Mufu prie sutemos.Senovės miesto muziejaus Lijiango paveikslas

Senas draugas „viršvalandžiai“ išsivysto į „Fast Lane“

Keturiose šiaurės vakarų Yunnano valstijose yra gili istorinė kultūra, gražus gamtos peizažas ir turtingi ištekliai.2023 m. Spalio mėn. Dali Lijiang Diqing kartu pagreitino pirmąjį bendrą susitikimą, skatinantį aukštos kokybės pertvarkymą ir Šiaurės Vakarų Yunnan turizmo modernizavimą Shangri -La, Diqing prefektūroje.Trijų vietų atstovai kartu išreiškė „abipusio mokymosi ir abipusio mokymosi, abipusės naudos“ idėją, tvirtai skatinantį integruotą šiaurės vakarų Yunnan kultūros turizmo pramonės integruotą planavimo planavimą, integruotą išteklių dalijimąsi, projektų integracijos pakuotes, paslaugų integraciją, prekės ženklą. Integracijos kūrimo noras.

Dugu nėra miškas, o vienas šilkas nėra linija.Trys vietos yra grupėse, o didelių „Shangri -la“ ekologinių turistinių teritorijų ir šiaurės vakarų Yunnan turizmo žiedų statyba pateko į „Fast Lane“.

Gao Xiang, partijos grupės sekretorius ir Diqingo valstybinės kultūros ir turizmo biuro direktorius, apibendrino pirmojo bendradarbiavimo jungtinio susitikimo posėdyje rezultatus.Jis sakė, kad nuo bendradarbiavimo bendro mechanizmo įkūrimo trys vietos pasiekė reikšmingų rezultatų, susijusių su turizmo produktų formatų naujovėmis, turizmo transportavimo sistemos kūrimo statyba, turizmo skatinimo rinkodaros bendradarbiavimas, kultūros turizmo jungtinė teisėsauga ir rinkos mainų bendradarbiavimas.

Trys vietos kartu sukuria specialius turistinius maršrutus, tokius kaip „Sanshan Sanshi City Great Shangri -la Earth Line“ ir „Sanjiang Ramiojo vandenyno profesionalioji linija“, kad būtų galima efektyviai sujungti klasikines turistines vaizdines vietas ir kultūrines savybes regione.Klientų šaltinių bendradarbiavimo mechanizmas efektyviai vykdomas, o turistų, turinčių susijusias kelionių agentūras, skaičius viršija 200 000.Kelios vaizdinės vietos taip pat pradėjo Sanžou vietos gyventojams prioritetinę politiką.

„Fuxing“ traukinys ant Jinsha upės specialiojo tilto.Zhou Tao nuotrauka

„Fuxing“ traukinys ant Jinsha upės specialiojo tilto.Zhou Tao nuotrauka

Lixiango geležinkelis buvo atidarytas ir eksploatuojamas, baigdamas Diqingo prefektūros nepalyginamo traukinio istoriją.Nuo tada, kai operacija buvo atidaryta 2023 m. Lapkričio 26 d., Lixiang geležinkelio keleivių eismas toliau augo.Nuo balandžio 9 d. „Lixiang“ geležinkelis iš viso išsiuntė 843 000 keleivių, kurių dienos vidurkis buvo 6 245 keleiviai.

Lijiang yra trijų Yunnan, Sichuan, Tibeto provincijų sankryžoje ir dviejuose oro uostuose viename mieste ir dviejuose miestuose.2023 m. „Lijiang City“ gavo beveik 70 milijonų turistų, įskaitant 220 000 užjūrio turistų, tapdamas vienu labiausiai ilgesio turistų vietų vietinėms turistams, ir „Shangri -la sapnuose“ Europoje, Amerikoje ir Pietų Azijos ir Pietryčių Azijos šalyse.

Dali prefektūros kultūros ir turizmo biuro direktoriaus pavaduotojas Pengas Yunfengas teigė, kad iš duomenų perspektyvos, įsteigus bendradarbiavimo jungtinį mechanizmą, turizmo pramonė trijose vietose pasiekė naują aukštąjį tiek priėmimų, tiek turizmo skaičių. pajamos.Remiantis statistika, 2023 m. Dali prefektūra iš viso gavo 95,3034 milijono turistų namuose ir užsienyje, tai padidėjo 67,39%metų.

Nauji partneriai „patenka į ratą“ nuolat sukuria auksinę iškabą

„Šiais metais mes pasveikinome senus draugus ir naujus partnerius -Nujiango prefektūrą.„ Co -CO -CO -COOSOCION “sudėtis buvo galingesnė ir stipresnė. Bus galingiau skatinti aukštos kokybės transformaciją ir šiaurės vakarų Yunnan turizmo modernizavimą.” Gao Xiangas sakė.

Tą dieną susirinkime Sizhou savivaldybės kultūros ir turizmo kultūros ir turizmo biuro atsakingas asmuo pateikė nuomones ir pasiūlymus dėl bendradarbiavimo mechanizmo ir bendradarbiavimo turinio. , įmonės plėtra ir nuomonės bei pasiūlymai.Sizhou kultūros ir turizmo biuro atsakingas asmuo ir Sizhou turizmo asociacijos atsakingas asmuo pasirašė bendradarbiavimo susitarimą.

„Sizhou miesto bendradarbiavimas tikrai bus stiprus turizmo plėtros šiaurės vakarų Yunnano istorijoje.”Jis pasiūlė, kad Sizhou miestas pagerintų ir užmezga turizmo transportavimo ryšius ir ryšius regione, kad sudarytų regioninę turizmo žiedo liniją, kad kartu planuotų pakuočių ir turizmo linijų produktus.Tuo pačiu metu atblokuokite rinkos subjektų reguliavimo paslaugų kanalus, sukuriant rinkos teisėsaugos ryšių mechanizmą ir toliau nustatant gerą turizmo įvaizdį.

„Fuxing“ traukinys ant Jinsha upės specialiojo tilto.Zhou Tao nuotrauka

„Nujiang Beauty Highway“ (Bingzhong Luo Nr. 1 įlankos skyrius).Zhang Jinkang nuotrauka

Xu Guangde, „Diqing“ prefektūros gubernatoriaus pavaduotojas, teigė, kad bendra Sizhou miesto padėtis ir pačios valstybių turizmo plėtra, bendras diferencijuotų turizmo produktų planavimas ir plėtra, skatinanti turizmo vietos reljefą regione. Bendradarbiavimo mechanizmas toliau skatino planavimo išdėstymą atitinkamai „atitinkamai“ į bendrą koordinaciją.

Yang Ning, „Lijiang Yulong Tourism Co., Ltd.“ generalinio direktoriaus pavaduotojas, pasiūlė, kad „amžinai Shangri -La“ ir „Sanjiang Pacific“ auksinė iškaba ir toliau sukurs labiausiai produkto patrauklumą ir produktyviausią patrauklumą bei produktyviausią patrauklumą. ir Sanjiang Ramiojo vandenyno zona didelėje „Shangri -LA“ ekologinėje turistinėje srityje.

Šiuo metu regione yra prastų eismo sąlygų, o apribojimų kliūtys apsiriboja vystymuisi.Dalyviai pasiūlė kuo greičiau nutraukti transportavimo kliūtį ir kuo greičiau pastatyti „Lijiang+Dali+Diqing+Nujiang“ į šalį, spinduliuodami Pietų Aziją ir Pietryčių Aziją.

Sausio kovo gatvė Aerija.Zhao yu nuotrauka

Dali March Street fotografija.Zhao yu nuotrauka

MLS Football Jersey