MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Remiantis Kinijos Liaudies Respublikos mokytojų įstatymais “,„ Mokytojų kvalifikacijos taisyklės “,„ Mokytojų kvalifikacijos nuostatai “ir atitinkami mokytojų kvalifikacijos patvirtinimo patvirtinimo orientavimo centro reikalavimai dėl Švietimo ministerijos įgyvendinimo Iš mokytojų kvalifikacijos sistemos įgyvendinimo 2024 m., Kartu su faktiniu Shaanxi provincijos darbu, klausimai, susiję su pirminių ir vidurinių mokyklų mokytojų kvalifikacijos nustatymu Shaanxi provincijoje, pirmoje 2024 m. Pusmetyje.


1. Objekto diapazonas


Nepasiekus nacionalinio įstatymų numatyto pensinio amžiaus, namų ūkio registracijos vieta, gyvenamosios vietos vieta (Vietinio gyvenamosios vietos leidimas turi būti laikomas ir galiojimo laikotarpiu) arba mokykla yra (tik švieži absolventai, paaukštinami mokiniai, o mokiniai yra paaukštinami, ir. Absolventai yra Shaanxi provincijoje, o Kinijos piliečiai Shaanxi provincijoje yra Shaanxi provincijoje. , vidurinės profesinės mokyklos ir vidurinės profesinės mokyklos Shaanxi provincijoje.


Honkongo, Makao ir Taivano gyventojai, kurie studijuoja, dirba ir gyvena Shaanxi provincijoje, gali kreiptis dėl pirminių ir vidurinių mokyklų mokytojų kvalifikacijos Honkongo, Makao ir Taivano gyventojų rezidencijoje Shaanxi provincijoje; „Pradinės mokyklos mokytojų kvalifikacijos kvalifikacija.


Remiantis atitinkamais reglamentais, pareiškėjas tais pačiais metais gali nustatyti tik mokytojo kvalifikaciją.


2. Nustatymo sąlygos


(1) Laikykitės Konstitucijos ir įstatymų, turi gerą ideologinę moralę ir profesinę etiką ir gali įvykdyti įsipareigojimus, numatytus mokytojų įstatymuose.


(2) kreiptis dėl mokytojų kvalifikacijos darželio ir pradinių mokyklų ir turėtų būti aukštesnis už universitetą; arba aukščiau, ir turėtų turėti didelę inžinieriaus asistentą, profesionalias ir technines pareigas aukščiau ar tarpiniame ar aukščiau.


Remiantis atitinkamomis Nacionalinės ir Shaanxi provincijos pirminės ir vidurinės mokyklos mokytojų kvalifikacijos egzamine, trečiosios įprastų universitetų klasių mokiniai gali laikyti mokytojų kvalifikacijos egzaminą pirminės ir vidurinės mokyklos. Sertifikatas, jie neturi akademinės kvalifikacijos, kad galėtų kreiptis dėl mokytojų kvalifikacijos.Visiški įprastų kolegijų ir universitetų absolventai gali kreiptis dėl atitinkamos mokytojų kvalifikacijos iki paskutinio baigimo semestro.


(3) Atlikdamas pirminių ir vidurinių mokyklų mokytojų kvalifikacijos egzaminą, gaunamas „pirminės ir vidurinės mokyklos mokytojų kvalifikacijos kvalifikacijos pažymėjimas“ ir galiojimo laikotarpiu arba gauna „mokytojo mokytojo profesinio pažymėjimo pažymėjimą“ ir per galiojimo laikas.Remiantis „Švietimo ministerijos Švietimo ministerijos Švietimo ministerijos ir Socialinės ministerijos ir socialinės apsaugos ministerijos nuomonėmis, Švietimo ministerijos ministerijos skatinimu išskirtiniu pensininko kariniu mokymu pirminėse ir vidurinėse mokyklose“ (išėjęs į pensiją karinio departamentas [2022] Nr. 46), pensininkai kareiviai įgijo pirminių ir vidurinių mokyklų mokytojų kvalifikaciją per 1 metus prieš tarnybą. Mokytojų kvalifikacijos egzaminą galima išplėsti 2 metus.


(4) Mandarinų lygis turėtų atitikti „mandarinų lygio testų standartus“, kuriuos išleido Nacionalinis kalbos darbo komitetas. Kinijos kalbos mokymo mokytojai atitinka vidurinio A standartus A.


(5) Tai gali prisitaikyti prie švietimo ir mokymo poreikių, turi gerą fizinę būklę ir psichologinę kokybę.Medicinos patikrinimo standartai yra įgyvendinami pagal atitinkamas atitinkamas Shaanxi provincijos švietimo departamento ir Shaanxi provincijos sveikatos ir sveikatos komisijos nuostatas, pranešimas apie geresnį mokytojų kvalifikacijos kvalifikacijos mokytojų kvalifikaciją “(Shaanxi“ (Shaanxi “(Shaanxi“ (Shaanxi “ Jiao [2019] Nr. 61), o medicininės apžiūros išvados yra kvalifikuotos.


3. Taikymo procesas


(1) Internetinė deklaracija


1.Taikymo laikas: gegužės 20 d. Nuo 8:00 iki 17:00 birželio 21 dEsmė


2. Deklaravimo URL: Tinkami pareiškėjai prisijungia prie Kinijos mokytojų kvalifikacijos tinklo (www.jszg.edu.cn), perduokite „Mokytojų kvalifikacijos identifikavimo“ paslaugos įėjimą po „Internetinės tarnybos“ stulpeliu, spustelėkite internetinį apdorojimą “, kad užbaigtumėte registraciją ir tikrasis vardas patikrinkite.Registracija atliekama internetinės ataskaitų teikimo metu ir atitinkama identifikavimo agentūra (kurioje yra namų ūkio registracija, vieta, kur yra mokykla, arba užbaigta gyvenamoji vieta, kur gaunamas leidimo gyventi).Tarp jų, „Prašome pasirinkti egzamino formą“, pareiškėjas, gaunantis „pirminės ir vidurinės mokyklos mokytojų kvalifikacijos pažymėjimą“, pasirinks „Nacionalinį vieningą egzaminą“, o pareiškėjas, gaunantis „mokytoją“ Mokytojo pažymėjimo pažymėjimas „Pasirinkite„ Testo atleidimą nuo išimties.„Mokytojų kvalifikacijos valdymo informacinė sistema“ automatiškai patikrins pareiškėjo tapatybę, švietimą, mandarinų lygį, pirminės ir vidurinės mokyklos kvalifikacijos egzamino pažymėjimą, „Normalaus mokytojo mokytojo pažymėjimą“ ir kitą informaciją


Xi’ano švietimo biuras nustato vidurinių mokyklų ir vidurinių profesinių mokyklų kvalifikaciją, o rajono ir apskričių švietimo biurai Xi’ane nustato mokytojų kvalifikaciją jaunesnėje vidurinėje mokykloje, pradinėje mokykloje ir darželyje.Kitų savivaldybių pirminių ir vidurinių mokyklų mokytojų kvalifikacija yra vienoda identifikuota savivaldybės švietimo administraciniame departamente.


Kreipdamiesi, pasirinkite atitinkamą „Site Review“ patvirtinimo tašką pagal svetainės raginimus.


(2) fizinis patikrinimas


Kiekvienos identifikavimo agentūros kandidatai organizuoja fizinį patikrinimą nurodytose ligoninėse pagal nustatytas procedūras ir fizinio patikrinimo standartus.Konkrečiam susitarimui taikoma kiekvieno miesto (rajono) švietimo biuro (rajono) švietimo biuro svetainė.Kinijos mokytojų kvalifikacijos tinklo „Konsultacijų tarnybos“ stulpelyje „Provincijų identifikavimo agentūrų kontaktinė informacija“ gali paklausti apie kiekvienos identifikavimo agentūros konkrečią kontaktinę informaciją.Shaanxi provincijos mokytojų kvalifikacijos nustatymas, skirtas atsisiųsti medicinos egzaminų lentelęEsmė


(3) Įjungimo patvirtinimas


Pasibaigus pareiškėjo internetinei deklaracijai, laiku patikrinkite, ar tinkamoje Derlingos agentūros tinklalapyje paskelbtas asmens tapatybės pranešimas.


1. Originali asmens tapatybės kortelė (reikalinga galiojimo laikotarpiu) buvo originalas; Gyventojai į žemyną ir iš jo, ir penkių metų galiojantis Taivano gyventojų laikotarpis.


2. Švietimo pažymėjimas, Honkongo, Makao ir Taivano akademinė kvalifikacija taip pat turėtų būti pateikta „Honkongo, Makao ir Taivano akademinio laipsnio pažymėjimui“, kurį taip pat turėtų būti paskelbtas Švietimo ministerijos užsienio tarnybos centras ir užsienio akademinė kvalifikacija Pateiktas Švietimo ministerijos studijų tarnybos centro išduotas „užsienio akademinio laipsnio sertifikavimas“.Informaciją apie švietimą nepateikia Kinijos mokytojų kvalifikacijos tinklo elektroninės informacijos palyginimas internete.Esmė


Specialus priminimas: peržiūrint medžiagą, kad būtų galima tiesiogiai palyginti patikrintą Kinijos mokytojų kvalifikacijos tinklo patikrintą akademinę kvalifikaciją, pareiškėjas privalo pateikti „Kinijos aukštojo mokslo švietimo ataskaitą“ arba „Elektroninę švietimo sertifikato registracijos formą. „(„ Xuexin.com “internetinėje programoje), kitaip ji laikoma nekvalifikuota ir nebus priimta.Pareiškėjai rekomenduojama iš anksto patikrinti savo akademinę kvalifikaciją ir laiku kreiptis į sertifikavimo ataskaitas, kurių negalima patikrinti.


3. Neseniai imamas pirmųjų 1 colių 1 colių spalvos balta foninė liudijimas (turėtų būti įkeltas nuotrauka, kai nuotrauka įkeliama internete, o nuotrauka ir ID numeris nurodomas nuotraukos gale).


4. Jei jūs kreipiatės į identifikavimą namų ūkio registracijos vietoje, pateikite pirminę sąskaitų knygą arba kolektyvinį namų ūkio registracijos pažymėjimą. Asmuo Shaanxi ir aktyvi ginkluota policija kreipiasi dėl tarnybos vietos, pareigūno ar policijos pareigūno pažymėjimas turi būti pateiktas.


5. „Mandarino lygio testo sertifikatas“ yra sėkmingas po Kinijos mokytojų kvalifikacijos tinklo palyginimo testo ir nereikia jo pateikti; .


6. Kandidatai, kurie kreipiasi dėl vidurinių profesinių mokyklų stažuotės kvalifikacijos. Profesinės ir techninės pozicijos aukščiau ar aukščiau.


7. Neapsaugotų pareiškėjų įrašus žemyne ​​(žemyninėje dalyje) patikrina mokytojų kvalifikacijos identifikavimo agentūra, nereikalaujant pareiškėjų.


Honkongo, Makao ir Taivano gyventojams reikia pateikti Honkongo specialiojo administracinio regiono, Makao specialiojo administracinio regiono ir atitinkamų Taivano departamentų išduotų ne kriminalinių įrašų įrodymą.Jei reikia, Honkongo ir Makao pareiškėjai gali kreiptis dėl vieningos mūsų provincijos išdavimo nustatydami agentūrą.


(4) Nustatykite ir gaukite sertifikatus


Baigę audito audito darbus, identifikavimo agentūros padarys išvadą, pagrįstą peržiūros situacija, ir padarys mokytojų kvalifikacijos pažymėjimą pareiškėjams, kurie atitinka identifikavimo sąlygas.Norėdami sužinoti apie sertifikatų kolekcijos kolekciją ir laiką, skaitykite informacijos apie identifikavimo agentūrų kolekcijos pranešimą informacijos leidimo svetainėje.


Ketvirta, kiti dalykai


(1) Kitiems nekompetentingiems klausimams skaitykite kiekvieno miesto (rajono) švietimo biuro išduotą pranešimą.


(2) Pareiškėjo prašoma vykdyti deklaraciją internetu ir peržiūrėti nustatytą laiką, vietą ir reikalavimus. Neteisinga paraiškos informacija arba netinkamas medžiagų pateikimas ir kt. Jei paraiška bus baigta, Identifikavimo agentūra jos nebepriims, o atsakomybę prisiima pats pareiškėjas.


(3) Pareiškėjas teisingai pateikia atitinkamą medžiagą, sąmoningai suklastoja, o apgaulės mokytojų kvalifikacija bus nubausta pagal atitinkamus nacionalinius reglamentus.

Priedas: Shaanxi provincija kreipiasi dėl medicininės apžiūros formos mokytojo kvalifikacijos darbuotojui


Shaanxi provincijos švietimo departamentas

MLS Football Jersey