MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
„China Youth Daily Client News“ („China Youth Daily“ · China Youth.com reporteris Jiang Xiao bin) Balandžio 12 d. Rašytojas Yongchengas ir jo naujas darbas „Molly ir Senke“ pasirodė Pekino RDV knygyne.Romanas yra komercinis šnipų karo romanas, aprašytas iš unikalios AI (dirbtinio intelekto) perspektyvos.
„Molly ir Senke“ knygos antspaudas.„Writer Press“ figūros
Romanas yra pagrįstas AI sistema, SEK ir naujokų tyrėju Molly, siekiant ištirti aukšto lygio įmonės slaptą atvejį kaip pagrindinę liniją, ištirti dirbtinio intelekto technologijos „dvigubai pritvirtintą kardą“, kad būtų galima išsamiai tarnauti Visuomenė ir pavogia privatumo privatumą.Pasakojimas apima visą kelią nuo Hangdžou West ežero iki Turino, Italijos. Senke’o Lao Cheno kūrėjo kūrėjas ir kiti pagrindiniai figūros pasirodė vienas po kito, kad pastumtų istoriją į kulminaciją.
Yongchengo rašiklyje SEK yra ne tik įrankis, padedantis tyrimams, bet ir nepriklausoma mąstymo ir sprendimo sąmonė.Savo pažengusiu giluminio mokymosi algoritmu ir sukauptais didžiuliais duomenimis, Senke pamažu suprato žmogaus kalbos, judėjimo ir išraiškų prasmę, tačiau supainiojo dėl skirtingų išvaizdų ir racionalumo trūkumo žmonių …
Nauja knygų konferencijos svetainė.„Writer Press“ figūros
Yongchengas yra žinomas kaip pirmasis vidaus verslo kriminalinių šnipų romanų asmuo ir yra žinomas dėl šiuolaikinio finansinio verslo karo ir aukštųjų kriminalinių romanų sukūrimo.Naujasis kūrinys „Molly ir Senke“, kurį paskelbė rašytojo leidykla, tęsia aukštųjų nusikaltimų ir verslo šnipų karo temą. Modeliai Kinijoje.
Yongchengas, turintis inžinerijos magistro laipsnį Stanfordo universitete, ankstyvaisiais metais dirbo robotų inžinieriumi Silicio slėnyje, vėliau pakeitė savo banką į komercinių tyrimų ir konsultacijų sritį.Jis patikslino istorijos medžiagą iš savo patirties, savo šedevrų, „Žmonės tinkle“, „Pirmosios klasės vagis“, „Trisdešimt aštuonių aukštų“ ir „Slaptas tyrėjas“ romanų serija yra labai mėgstama skaitytojų.
Šaltinis: Kinijos jaunimo dienos klientas
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey