MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Plakatų reporteris Lin Yuhua An Chen Rizhao ataskaita
Viskas pilna gyvybingumo, ir ji pilna pavasario.Šiame pavasario sezone „Rizhao“ netrukus surengs aukšto lygio sporto renginį -didžiulį 20124 m. Kinijos sporto laisvalaikio konferencijos ir sporto turizmo sezono atidarymą.Nuo pirmojo sėkmingo „Rizhao“ priėmimo praėjusiais metais šis išsamus sporto renginys su sportu ir laisvalaikiu ir sporto turizmu vėl buvo paimtas po metų.
Rizhao kalnas ir jūra, kaip modernus pajūrio turistinis miestas, yra susukti su nuostabiais peizažais.Turėdamas unikalią vietą ir ekologinius išteklių pranašumus, „Rizhao“ ilgą laiką buvo ideali vieta laisvalaikio sportui.Nuo sėkmingo Kinijos (Rizhao) nacionalinių laisvalaikio vandens žaidimų 2018 m. Iki didelių įvykių, tokių kaip Kinijos sportas ir laisvalaikio konferencija Praėjo diena ir patraukli.
Per kalnus sportuoja saulės spinduliai.Nuo gegužės 8 iki 10 dienos šis didelio masto renginys su „Naujų sporto kelionių ir naujų vartojimo“ tema daugumai sporto entuziastų pristatys „svaiginančią“ saulės sporto turistų šventę.Tuo metu dalyviai iš visos šalies susirinks saulėje, o spalvingose ​​nacionalinėse varžybose, tokiose kaip jūros žvejyba, laipiojimas kalnuose, dviračių sportas, Tai Chi ir kt., Jie visiškai pajus unikalų „konkurencijos“ stilių, „Susitikimas“, „Show“, „Plaukimas“.
Taigi kodėl šis nacionalinis išsamus sporto ir laisvalaikio renginys vėl palankiai vertina „Rizhao“?Kokį tolimesnį poveikį jis turės šiam miestui?
Tiesą sakant, kiekvieno didelio masto sporto renginio rengimas yra išsamus „Rizhao City“ stiprybės egzaminas.Kinijos sporto ir laisvalaikio konferencija pasirinko giliai auginti „Rizhao“, kuri neatsiejama nuo nuolatinės miesto sporto ir laisvalaikio savybių per daugelį metų. Gerai žinomas nacionalinis lauko sporto renginių prekės ženklas.„Rizhao“ turi turtingų sporto ir turizmo išteklių ir nuolat sukuria naują sceną „Stadionas yra trauka, konkurencija yra turizmas“, tampa populiariu perforatoriaus sritimi ir populiariu pasirinkimu sporto turizmui.
Praėjusių metų Kinijos sporto ir laisvalaikio konferencijos ir sporto sezono atidarymo ceremonijoje pranešimas apie „Rizhao City“ sporto ir laisvalaikio indeksą buvo 91,612 taško. Miesto stilius ir stilius.Ilgą laiką „Rizhao City“ pranašumai ir stipriosios pusės lauko sporto pramonėje yra akivaizdūs. , aukštos kokybės paslaugos ir renginių garantija ir tt Tai yra svarbus veiksnys tuo atveju, jei jis gali vėl pasamdyti šį įvykį.
Pastaraisiais metais „Rizhao City“ suteikė didelę reikšmę sporto turizmo pramonės plėtrai, aktyviai įgyvendino „lauko sporto pramonės plėtros planą (2022–2025)“ ir naudoja „fizinę kelionių integraciją ir skatinti fizinę skatinimą“ kaip svarbų Skatinti ekologiškų žemų anglies aukštos kokybės vystymąsi.Šis į ateitį atrodantis strateginis planavimas ne tik tvirtai palaiko „Rizhao City“ lauko sporto pramonės plėtrą, bet ir yra tvirtas pagrindas pakartoti Kinijos sporto ir laisvalaikio konferenciją.
Duomenys rodo, kad 2023 m. „Rizhao City“ surengė daugiau nei 90 pagrindinių renginių veiklų provincijos lygmeniu ar aukštesniais nei 3600 nacionalinių kūno rengybos renginių.Naujai pastatytos, renovuotos rutulinės vietos ir 466 kūno rengybos įrangos pakeitimas ir užbaigė daugiau nei 3 300 kūno rengybos įrangos patikrinimą ir priežiūrą.Iki šiol miestas visais lygmenimis pastatė daugiau nei 9700 kūno rengybos įrenginių, kurių stadionas vienam gyventojui yra 4,89 kvadratinių metrų, pirmiausia užėmė provinciją ir nacionalinės prefektūros lygio miestų priešakį.
Per šį svarbų sporto renginį ir šios srities veiklą bei veiklą nėra sunku pastebėti, kad Rizhao miesto populiarumas ir reputacija ir toliau didėjo, o tai taip pat pritraukė daugybę turistų atvykti į lankytinas vietas ir turizmą.„Vienos dienos varžybos, viešnagės daugelį dienų; vienas dalyvavimas viename asmeniniame, daugialypės kelionės; vienkartinių žaidėjų konkursas, daugialypis vartojimas. Miesto ekonominė plėtra.
2024 m. „Rizhao City“ planuoja surengti 62 nacionalinius sporto renginius ir 46 provincijų sporto renginius, taip pat pradėjo efektyvių priemonių seriją.Pavyzdžiui, pagrindiniai renginiai atnaujinti, pagreitinti naujo „Stiprių kamuolių“, lauko ir įvairių konkursų modelio statybą ir skatina visišką renginio pranašumų išleidimą; Renovuotos metų vietos pakeiskite lauko kūno rengybą, pakeiskite „Outdoor Fitness 300“ įrangą, laikykite daugiau nei 3800 nacionalinių fitneso renginių visais lygmenimis, kad masės būtų skatinamos, kad masės būtų patogesnės ir populiaresnės; Efektyvumas, vykdant fizinio lavinimo bandomąją reformą, ir vykdo ketvirtojo jaunimo lygio varžybas Sporto pramonės greitis ir plėtra, pagilina sporto kelionių integraciją, pagreitina sporto pramonės grandinės statybą ir stengsis sukurti nacionalinį sporto vartotojų dinamišką miestą …
Visas planas yra tikslus.Šiandien Kinijos sporto ir laisvalaikio konferencija dar kartą pasirinko „Rizhao“ kaip prieglobos vietą, kurią ne tik labai pripažįsta „Rizhao“ vystymosi jėga lauko sporto pramonėje, bet ir neribotos lūkesčiai dėl būsimos „Rizhao“ sporto turizmo pramonės plėtros. .
Stovėdami naujame atspirties taške, kol turime drąsos reformuoti ir diegti naujoves bei vystyti derlingą dirvožemį, turime įeiti į šviesesnį pavasarį, susidūrę su aukštos kokybės sporto turizmo pramonės vystymuisi.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey