MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Gegužės 18 d., 20 -asis viešojo mokslo dienos „Dvidešimt metų ir naujos mokslo kelionės“ renginys surengė Jūrų instituto Kinijos mokslų akademijos temą. .
Renginys organizuojamas derinant internete ir neprisijungus.Neprisijungus apima 7 sektorių, tokių kaip mokslo populiarinimo salė ir laboratorija, rodymas, 10 jūrų mokslo ir technologijų interaktyvių eksperimentų, doktorantūros paskaitų salės ir jūrų žinių apdovanojimai bei atsakymai.Internetinė tiesioginė „Marine Popular Science Reports“ ir „Ocean Night“ temos transliacija.
„Valgyti” plastikinį jūrų mikro biografiją „,” jūros dumbliai „,” apvalkalo „rūgšties“ paslaptis: vandenyno nuotykis „,„ močiutės maisto stebėjimas “… Daugybė nuostabių jūrų žinių daro vaikus priblokšti, turtingus jūrinius interaktyvius eksperimentus. Taip pat suteikia jums galimybę priartėti prie jūrų mokslo, o scenos šauktukas tęsiasi.
Ar tikrai raudona banga bijo „valgyti dirvožemį“?Personalas nurodė vaikams sumaišyti dumblių skystį ir sudėti dumblių formą po mikroskopu, o į dumblių skystį įpilkite tam tikro kiekio modifikuoto molio balso skysčio. drumstumas, o auditorija sukrėtė.Vykdydami eksperimentines operacijas, žmonės intuityviai pajuto efektyvų modifikuoto molio procesą ant raudonų bangos dumblių, leisdami vaikams pajusti jūrinės aplinkos valdymo svarbą.
Ar pažįstate „Yanzao“?Tai yra plūduriuojantis padaras, vienintelis keistas gyvenimas, kuris gali išgyventi esant dideliam druskos vandens koncentracijai. Pasaulio mokslo bendruomenėje.Renginio vietoje visuomenė per mikroskopą stebėjo druskos dumblių ląsteles ir išmoko druskos dumblių pritaikymą pramonėje per daugialypės krypčių lentas, vaizdo įrašus ir įjungtus mokslinius tyrėjus.
„Ar žinote„ kardų kardą “,„ laikantis ugnies “? Paaiškinkite studentams potvynio krabų mokslo populiarumo žinias, leiskite studentams stebėti hipuliacinių krabų elgesio veiklą arti ir priversti visus padaryti potvynio krabų pavyzdžių ekologinį buteliuką.
Kalbėdami apie „povandeninį sodą“, visi pagalvos apie gražius koralų rifus seklioje jūroje, o įvairius koralus lydi žuvys.Ar giliavandenėje jūroje yra toks spalvingas koralų pasaulis?Šio renginio metu „The Ocean Institute“ dr. Xu Yu priėmė „Populiariojo mokslo internete“ jaunimo mokslo paskaitų salę „Populiarios mokslo internete“ Jaunimo mokslo paskaitų salė Shandong Blue Ocean Education populiarinti. Pritraukė dešimtis tūkstančių pradinių ir vidurinių mokyklų moksleivių ir visuomenės stebėti sąveiką.
Gegužės 19 d. Vakare „Vandenyno institutas“ taip pat gyvens „Ocean Night“ temos tema stoties numeriu, Douyin ir vaizdo įrašų numeriu.Tai ne tik maisto šventė, bet ir mokslinė kelionė apie krevetes ir krabus.Nuo augimo aplinkos iki mitybos vertės, pradedant nuo kilmės vietos savybių iki pirkimo įgūdžių, mokslininkai rinksis į kovą asmeniškai, kad atidarytų dvigubą skonio pumpurų ir žinių šventę.
Visuomenės mokslo diena yra didelė visuomenės gerovės mokslo veikla, kurią organizuoja Kinijos mokslų akademija. Mokslinių metodų palaikymas.Vykdydami visuomenės mokslo dienos veiklą, mokslo ir technologijų darbuotojai yra susiję su visuomene, tegul visuomenė požiūris į mokslą, supranta mokslą ir įsimyli mokslą, tegul visuomenė supranta jūrų mokslo ir technologijų pažangą ir pajusia žavesį iš arti jūrinio mokslo, kuris dar labiau skatina visuomenę, ypač paauglių meilę jūrų mokslui ir entuziazmą dėl technologinių naujovių.
(„Volkswagen Daily“ · „Volkswagen News Client Reporter“ BO KUGEO korespondentas Wang Min)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey