MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Paskutinę Mančesterio nacionalinio treko čempionato dieną Lauren Bell iškovojo antrąjį Didžiosios Britanijos čempiono titulą per 24 valandas, pergalę keirino.

Nacionalinis treko čempionatas 2024: Lauren Bell tarp nugalėtojų trečią dieną Mančesteryje

Bell, dukart komandų sprinto pasaulio medalių laimėtoja, atmetė pavėluotą Rhiano Edmundso kaltinimą, siekdama nežymiai pritraukti savo varžovę į liniją.

Vėliau Jenny Holl penktadienį iškovojo „scratch“ lenktynių titulą ir laimėjo moterų taškų lenktynes.

Tai įvyko po to, kai 17-metis Samas Fisheris vos per kelias valandas iškovojo du titulus.

Laimėjęs vyrų komandinį persekiojimą kartu su Willu Robertsu, Williamu Salteriu ir Finlay Tarlingu, Fisheris laimėjo 80 ratų „scratch“ lenktynes po to, kai padarė pertrauką likus vos kelioms ratams iki galo.

Kalbėdamas po asmeninės pergalės, Velso lenktynių akademijos lenktynininkas Fisheris, kuris vis dar mokosi šeštoje klasėje, sakė: „Tai gerai, aš to nesitikėjau.

„Į tai atėjau šiek tiek sirgdamas, [šeštadienį] taškų lenktynių kvalifikacijoje mane aplenkė du kartus, todėl šiandien atėjau to visiškai nesitikėdamas.

Šeštadienį 24-erių Bell veržėsi į moterų sprinto nacionalines juosteles, tačiau į keiriną atėjo „norėdama kažko išmokti“.

„Keirinas yra mano silpnesnė rungtis, todėl maniau, kad pabandysiu daryti kai kuriuos kitus dalykus, pasimokyti iš lenktynių“, – sakė ji.

„Tikrai sužinojau, kad tai skauda, bet esu tikrai patenkintas rezultatu.

„Man reikėjo surengti tokias lenktynes ir tiesiog pasimėgauti savimi, todėl jaučiuosi tikrai žvalus, psichikos atgaiva.

„[Nebuvo] jokio spaudimo, nesvarbu, ar ateini pirmas, ar paskutinis, tiesiog išeikite ir mėgaukitės važinėjimu dviračiu, nes tai yra viskas. Jei esate laimingesnis, jums seksis geriau.”

Holl buvo viena iš trijų lenktynininkų, įveikusių ratą moterų taškų lenktynėse, ir paskutiniame sprinte iškovojo maksimalų 10 taškų, įveikdama Kate Richardson į pirmą vietą ir lenktynes baigė 40 taškų, o Richardson – 34.

Tai buvo ketvirtasis savaitgalio medalis 24-erių Hollui, iškovojusiai du sidabro medalius tandemo lenktynėse su Sophie Unwin. Holl ir Unwin kartu iškovojo du medalius Tokijo parolimpinėse žaidynėse 2021 m.

Kitoje sekmadienio sesijoje Nacionaliniame dviračių sporto centre Sophie Capewell, Millie Tanner ir Georgette Rand iškovojo moterų sprinto titulą, o pasaulio sprinto čempionė Emma Finucane lenktyniavo kvalifikacijoje prieš Capewell atvykstant į finalą.

Haydenas Norrisas laimėjo vyrų keirino finalą trijų vyrų fotofiniše, atsitrenkęs į Niallą Monksą ir Harvey’ą McNaughtoną sunkiausioje finišo dalyje.

Jamesas Ballas ir jo regintis pilotas Steffas Lloydas nugalėjo pasaulio čempionus Neilą Fachie ir Mattą Rotherhamą dėl aukso vyrų para B sprinto rungtyje, o Jody Cundy, Blaine’as Huntas ir Matthew Robertsonas susivienijo ir iškovojo mišrių Para C1-5 komandinio sprinto titulą.