MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Balandžio 23 d. Žurnalistė iš garsaus provincijos kadrų švietimo ir mokymo mokytojų sužinojo, kad mūsų provincija įvertino dvi 13 kadrų švietimo ir mokytojų partijas, kad būtų galima pastatyti 13 garsiausių mokytojų studijų. ir tapti visų lygių partijų mokyklų, kadrų kolegijų ir kadrų švietimo ir mokymo įstaigų mokytojais, kad galėtų vykdyti kadrų švietimo ir mokymo įstaigas.
Simpoziumo svetainė
Pastaraisiais metais mūsų provincija kruopščiai ištyrė Aukščiausiojo vadovybės generalinio sekretoriaus dvasią įgyvendinant svarbias instrukcijas, susijusias su garsiojo mokytojo projekto pavidalo instrukcijomis ir įgyvendinant aukštos kokybės partijos mokyklos vystymosi vystymąsi. . Garsioji mokytojų studija, suformavusi mokytoją, kurią sudarė 13 provincijų lygio mokytojų, 65 stuburo mokytojų ir 130 jaunų mokytojų, dalyvaujančių mokytojuose.Kiekviena garsi mokytojų studija susisiekia su 1 žolių partijos mokykla ir „On -Site“ mokymo baze (taške), kad organizuotų teorinį mokymą Provincija.Sudaromi „jaunų mokytojų“ mokytojai „Jaunieji mokytojai“, „Jaunų mokytojų keičia stuburo mokytojai“, „Backbone“ mokytojai, garsūs mokytojai ir mokytojų meistrai “.
Guizhou kadre švietimo mokytojų studijos licencijuotos ceremonijos scena
Simpoziume antroji provincijos būrio švietimo ir mokymo mokytojų partija buvo apdovanota garsiosiomis mokytojų studijos kortelėmis už penkias antrąją provincijos kadrų švietimo ir mokymo mokytojų partiją.Simpoziume dalyvavęs Luo Lingas teigė, kad provincijos kadrų švietimo ir mokytojų mokytojai teigė, kad jie ir toliau tobulins partijos inovacijų teorijos ir partijos švietimo programos plėtros lygį ir partijos dvasios plėtrą. Nuolat tobulina mokymo ir mokslinių tyrimų kokybę, veiksmingai sustiprina ryšio taško pagalbos gaires, tvirtai atlieka gerą grupės darbą ir naujai prisideda prie aukštos kokybės kadrų švietimo ir mokymo darbo plėtros, ir geriau tarnauti Šiuolaikinė kinų stiliaus modernios konstrukcijos praktika.
Tekstas/Nuotrauka Guizhou Daily Tianyan Žurnalistas Li Jian
Redaguoti mu yuanyuan
„Sun Yan“ antrajame teisme
Zhang Qi
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey