MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

01:22
„Chao News“ kliento reporteris Chen Suining korespondentas Qian Yihong Ye na
Redaktorių kompiuteryje, pakelkite ranką ant robotinės rankos ir ant popieriaus užrašykite žodį „Hangdhou“, be lėšų; Kinijos vaistinės medžiagos, diegdami ir perdirbant mažus amatininkus, sumaišykite maistingą ir skanią sveikatos arbatą ir išskirtinius pyragus …
Balandžio 24 d. Hangdžou pirmojo techniko koledže vyko unikalus įgūdžių sporto susitikimas.Mokyklos įgūdžių sporto susitikimas vyko 18 metų, o tai yra įgūdžių renginys mokyklos dalyvavimui.Šių metų renginys yra pagrįstas „įgūdžių ir prakaito, svajonių su ateitimi tema“.
Vadovaukite novatorišką koncepciją, sulaužykite ratą, kad stimuliuotumėte gyvybingumą
Šis įgūdžių sportas bus pagrindinė „aukštos kokybės darbuotojų ugdymo ir naujojo produktyvumo plėtojimo idėja“. ir įgūdžiai, tyrinėkite inovacijų ir inovacijų praktiką, išlaisvinkite naujas produktyvias jėgas.
Kaip visiškai atspindėti kolegijos profesionalios statybos ir regioninės pramonės plėtros plėtrą, ugdyti į ateitį atrodančią viziją ir pasiryžimą ugdyti sudėtinį ir novatorišką aukštą didelę primetizuojantį darbuotojų talentų mokymo planą?Šie žaidimai rengia konkurencijos projektus, apimančius intelektualią kontrolę, intelektualią gamybą, medicinos sveikatą, ekologinius sodus, maitinimo ir laisvalaikį, skaitmeninę informaciją ir humanitarinių mokslų mokyklą, įskaitant 41 mokyklos lygio projektus ir 41 kolegijos projektus.
Naujos kokybės parodų parodų zonoje ir „Ecology Garden Academy“ parodų zonoje naujoji kokybės parodų zona tapo dviem akcentais, kurie pritraukė auditorijos dėmesį. Visiškai kitokia kryptis ir socialinė tendencija.
Naujojoje produktyvioje parodų srityje pagrindinis dėmesys skiriamas naujajam gamybos modeliui, technologijoms ir produktams, kurie skatina „Yuan Universe“, 3D skenavimą, dirbtinį intelektą (AI) ir virtualią realybę (VR) kaip pagrindinę varomąją jėgą.
Ekologinio sodo akademijos parodų zona rodo gyvenimo būdą, kuris atitinka greitą šiuolaikinį gyvenimą su tema „Lėtas gyvenimas, susiduria su stovyklavimo sezonais“.
Įvairus konkurencinis etapas, rodantis įgūdžių žavesį
Įvykio vietoje dalyvaujančios komandos papildo viena kitą savo puikiais įgūdžiais ir novatorišku mąstymu, parodydamos ryškų katastrofos vaizdą ir įgūdžių susiliejimą.
Intelektualios mokyklos gamybos mokyklos žaidėjai naudoja pjaustymo technologijas, tokias kaip skaitmeninis dizainas ir skaitmeniniai dvynukai Pramonės; Asamblėja, pabrėžiant begalines mokslo ir technologijų galimybes, kad įgalintų visuomenę.
Medicinos ir sveikatos mokykla sukūrė tokius projektus kaip tradicinė Kinijos medicinos diskriminacija ir tradicinė Kinijos medicinos reguliatorius, kad patikrintų tradicinius studentų įgalinimo farmacijos ir sveikatos pramonės įgalinimo įgūdžius.
Projektuodami gėlių meno dizainą, studentai, turintys savo unikalias estetines perspektyvas ir inovacijų metodus, sumaniai susimaišo su tradiciniu meistriškumu su šiuolaikiniais elementais, kuria kūrinius su praktiškumu ir menu ir aiškina dizaino sukurtos naujovių galią.
Viešbučių paslaugų arenoje dalyviai parodė aukšto lygio paslaugų etiketą, efektyvius bendravimo įgūdžius ir avarinio gydymo galimybes, parodydami svarbų paslaugų pramonės vaidmenį gerinant socialinio gyvenimo kokybę.
Gilus gamybos ir švietimo integracija, siekiant padėti pramonei atnaujinti
Į įgūdžių sporto susitikimas yra ne tik įgūdžių konkurencijos etapas, bet ir ryški gamybos ir švietimo integracijos praktika.Renginio projektavime ir vertinime dalyvavo nemažai įmonių, įtraukdamos naujausius standartus ir faktinius pramonės poreikius į konkurencijos elementus, kad studentai galėtų naudotis įgūdžiais imituodami realią darbo aplinką ir iš anksto prisitaikyti prie darbo vietos iššūkių.
Tuo pačiu metu vidurinės kolegijos mokymo pasiekimų srities mokytojo bendradarbiavimo turinys sulaukė daug dėmesio. gamybos, universiteto ir stiprios paramos integracijos.
Įgūdžių žaidimų metu „Hangzhou First“ techniko koledžas specialiai pakvietė pramonės dideles kavas ir pajėgius amatininkus patekti į universiteto miestelį. Studentai Lean, koncentruotas, novatoriškas meistriškumas.
Be to, antroji „West Lake Digital Meridium“ jaunimo treniruočių stovykla, kurią kartu organizavo Zhejiang provincijos „One Test“ dvigubo sertifikato bandomoji įmonė, West Lake rajono žmogiškieji ištekliai ir saugumo biuras bei kolegija, taip pat bus atidaryta „The Sports Sports“ metu Susitikimas.
Be to, kasmetinė Hangdhou pirmojo techniko koledžo ir Hangdžou pirmojo techniko koledžo pritraukimo konferencija pritraukė aktyvų daugiau nei 200 mokyklų ir įmonių kooperatinių įmonių aktyvų dalyvavimą, sudarydama daugiau nei 2000 stažuočių, apimančių naujos kartos informacines technologijas, Naujos energetinės transporto priemonės ir naujos energetinės transporto priemonės.Galų gale daugiau nei 500 internų ir įmonių atstovai pasiekė preliminarų stažuotės ketinimą.Veiklos serija ne tik suteikia studentams įgūdžių demonstravimo etapą, bet ir sukuria veiksmingą platformą tiesiogiai sujungti stažuotės ir užimtumo rinką.
Sėkmingas „Hangzhou First Technice College“ įgūdžių žaidimų laikymas yra ne tik koncentruota kolegijos techninio išsilavinimo plėtros rezultatų apžvalga, bet ir ryški praktika, kaip „įgalinti didelius raštingumo darbuotojus ir sulaužyti naują produkto plėtrą, susijusį su naujojo produkto plėtros plėtra, susijusi su naujojo produkto plėtros plėtra, susijusi su naujojo produkto plėtros plėtra, susijusi su naujojo produkto plėtros plėtra, susijusi su naujojo produkto plėtros plėtros plėtra, susijusi su naujojo produkto plėtros plėtra, susijusi Nauja kokybė “.Ši veikla ne tik skatino novatorišką mokytojų ir studentų potencialą, pagerino profesinių įgūdžių lygį ir taip pat veiksmingai skatino gamybos ir švietimo integracijos procesą. produktyvios jėgos.
„Nurodykite šaltinį”
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey