MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Ji Mu naujienų komentatorius Qu Jing

Gegužės 7 d., Pradinė mokykla Huaibei, Anhui, tėvams išleido apklausos formą, norėdama paklausti, ar jie palaiko mokyklą organizuoti vieningą tėvų organizaciją mokėti už mokyklą ir aprūpinti mokinius porą universiteto sveikų sportinių batų su pora sveikų sportinių batelių su pora. Maždaug 600 juanių kaina, kuri sukėlė netizenso dėmesį.

Gegužės 8 d. Huaibei švietimo biuras atsakė, kad tai skirta tik informacijos rinkimui ir reaguoti į Nacionalinio liaudies kongreso atstovų įstatymo projektą.(Pagal naujienas gegužės 8 d.)

Nacionalinio liaudies kongreso atstovų pasiūlytas pasiūlytas „Netizens“ paskelbta apklausos forma rodo, kad mokykla paaiškina, kad „aprūpinta vienoda universiteto sveikatos sportu (batais) su vienodo stiliaus (batais)“ ir pasiūlė mokykla organizuoti vieningą organizaciją Tėvų mokėjimas už auklėjimą ir pirkti sportinius batus už 600 juanių porą už 600 juanių.Objektyviai kalbant, to negalima laikyti „priverstiniu pirkimu“.

Nacionalinio liaudies kongreso atstovas pateikė tokį pasiūlymą dėl pradinių klasių mokinių saugos ir sveikatos;Net jei jūs tikrai norite įsigyti vieningą viešųjų pirkimų, jei įsigijote mokyklos uniformą, laikykitės savanoriškų studentų ir tėvų principo ir nėra jokių problemų dėl atitinkamo viešųjų pirkimų proceso.Tačiau kadangi planas vis dar yra klausimyne ir prašymo nuomonėje etape, kaip reikia nustatyti šios 600 juanių poros „vieną kainą“.

Nors pora sportinių batų yra 600 juanių, nors tai nėra prabanga, kaina nėra maža.Pradinės mokyklos mokiniai buvo augimo etape, o batų kodas labai greitai pasikeitė. Paieška.

Mokykla vis dar rašo ant tyrimo lentelės.Jei vieningo pirkimo kaina yra 60 juanių pora, ji iš tikrųjų gali pašalinti palyginimo psichologiją.Visi vilkėjo tuos pačius pigius batus, o vaikai nekonkuruos pirkdami prekės ženklo pavadinimo batus ir batus.Tačiau dabar ši kaina yra 600 juanių.Ar reikia pašalinti palyginimus paprastai padidinus vartojimo lygį?Tai šiek tiek jausmas, kad „netyčia tempiate visos mokyklos užpakalines kojas“.

Nors mokykla išleido tik klausimyną, tėvai, kurie nenori pirkti, nesuteikia, o nereikalingas poreikis gali tiesiogiai pasirinkti „Nepalaikykite“.Bet aš turiu pasakyti, kad tėvams inicijuoti mokykla nedrįsta apleisti ir psichologinė našta.

Vietinis švietimo departamentas atsakė, kad abiejų mokyklų klausimynai buvo paimti kaip pavyzdžiai, o tai nėra bendra apklausa, kuri taip pat turėtų būti realybė.Kadangi tai nėra didelė apklausa, klausimyno turinys ir žodžiai ir sakiniai nėra labai gerai

Kadangi tai yra apklausa, išleista mokyklos vardu, neatsižvelgiant į dydį, ji turėtų atkreipti dėmesį į pagrįstumą ir griežtumą. Ir lengvai klaidinanti.Tikslų ir pagrįstų klausimynų apklausos padės bendrauti tarp mokyklų ir tėvų.

(Šaltinis: „Polar News“)

MLS Football Jersey