MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

  Neseniai žinia apie visas Kinijos mokslinės fantastikos pramonės pajamas viršija 100 milijardų juanių.„2024 m. Kinijos mokslinės fantastikos pramonės ataskaita“, išleista 8 -ajame Kinijos mokslinės fantastikos konferencijoje, parodė, kad bendros Kinijos mokslinės fantastikos pramonės pajamos 2023 m. Buvo 113,29 milijardo juanių, o metų -29,1%.

  Tai nauja pramonė, turinti didelę potencialą ir gerą tendenciją.Mano šalies statistika apie mokslinės fantastikos pramonės pajamas prasidėjo 2016 m., O bendros tų metų pajamos buvo tik apie 10 milijardų juanių.2023 m. 8 metai padidėjo maždaug 10 kartų.

  Didelis mokslinės fantastikos pramonės augimas buvo naudingas dvigubai pagerinus Kinijos sunkią ir kultūrinę minkštą galią.

  Mokslo ir technologijos požiūriu, kinų technologijos teikė techninę paramą mokslinės fantastikos kultūrai ir įkvėpė kūrybinį įkvėpimą.Tarp 2023 m. Mokslinės fantastikos pramonės sektorių kultūrinio turizmo ir kino bei televizijos augimo tempai pateko į 2 geriausiųjų.Mokslinės fantastikos ir kultūros turizmo pramonės augimo tempas buvo ryškus -metinės pajamos buvo 3106 milijardai juanių, ty 106,7%metų -bendros mokslinės fantastikos filmų ir televizijos pramonės pajamos buvo 11,59 milijardo juanių, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, Juanė, AN, Juanė, Juanė, Juanė, Juanė, AN, Juanė, Juanė, Juanė, AN, Juanis. padidėjimas 38,8%metų -on -eear.Mokslinės fantastikos pramonė, kaip kultūros mokslo ir technologijų integracijos pradininkų pramonė, turi natūralų stiprią mokslinių ir technologinių inovacijų paklausą, o kultūros turizmo sektorius ir kino ir televizijos sektorius yra ypač svarbūs.„Virtuali kamera“ kino ir televizijos produkcijoje, „Skaitmeninė paroda“ muziejuje, „VR (Virtualios realybės) patirtis“ parodoje, „Smart Lantern“ festivalis ant senovės miesto sienos ir „svaiginanti scena „Teatre nėra atskirti nuo atviros šiuolaikinės aukšto lygio palaikymo.

  Bendros Kinijos mokslinės fantastikos skaitymo pramonės pajamos 2023 m. Buvo 3,17 milijardo juanių, ty 4,3%metų.Nors skaitymo pramonė kiekviename sektoriuje yra nedidelė, ji yra mokslinės fantastikos pramonės IP šaltinis.„Sky Eye“ Gvantanas, „Chang’e“ Mėnulio tyrinėjimas, smegenų sąsaja, kvantinis skaičiavimas … Pastaraisiais metais klestinti kinų technologijos plėtra sukėlė nuolatinį įkvėpimą mokslinės fantastikos rašytojams.

  Žvelgiant iš kultūrinės minkštos galios, mokslinės fantastikos kultūra atnešė žavesio premiją Kinijos mokslui ir technologijoms ir išugdė novatorišką dirvožemį.Mokslinės fantastikos unikalumas yra galvoti apie visą žmoniją, vaizduojančią bendrą visos žmonijos svajonę ir kovoti su visos žmonijos bendra krize.Tai leidžia savo žavesiui pranokti nacionalines sienas ir tapti tiltu, jungiančiu skirtingas kultūras visame pasaulyje.„Kinijos mokslinės fantastikos vandenyno komunikacijos ataskaita (2018–2023 m.), Išleista Kinijos mokslinės fantastikos tyrimų centro 2023 m., Kuris yra didesnis nei 2018 m., Tai yra didesnis nei 2018 m. Beveik 37 kartus.Tai rodo, kad vidaus mokslinės fantastikos kūrinių patrauklumas ir įtaka žymiai pagerėjo, o mokslo ir technologijų bei kultūros pasitikėjimas savimi pasiekė ryškių rezultatų.

  Didelė mokslinės fantastikos pramonės plėtra taip pat katalizuos mokslines ir technologines naujoves.Mokslinės fantastikos darbai gali įkvėpti mokslo ir technologijų darbuotojų inovacijų įkvėpimą. , ir rezervuoti ateitį mokslo ir technologijų darbui; Pasaulis, sustiprina žmonių likimo bendruomenės sutarimą ir tyrinėja būsimą žmonių raidą.

MLS Football Jersey