MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Originalus pavadinimas: Atskleista mokslininkai: Keturi zebrafish yra geros būklės kosminėse stotyje

□ Mūsų reporteris Lian Yingting

Gegužės 19 d. 2024 m. Buvo pradėta pradėti mokslo švietimo veiklą „Iš viso vienos dangaus rūšies ir Žemės paauglių ir astronautų su astronautais rūšys.Renginys buvo surengtas Nacionaliniam jaunimui.

Šios veiklos tikslas yra visiškai žaisti kosminių stoties mokslinių ir technologinių išteklių pranašumus, sukurti mokslinio tyrimo ir mokslinės praktikos platformą jauniems žmonėms, augalų mokslo sėkloms jaunų žmonių širdyse ir įkvepia. Dauguma jaunų žmonių siekia mokslinių svajonių ir kosmoso svajonių.

Remiantis renginio planavimu, renginyje dalyvaujantys jauni žmonės suprojektavo ir sukūrė nedidelio žemės paviršiaus vandens ekosistemą, kuri vieną mėnesį gali būti naudojama keturiems zebrafish gyvenimui, ir moksliškai pastebėjo zebrafish ir dumblių augimą.Pradėjimo ceremonijoje dalyvaujantys lyderiai ir ekspertai pristatė Zebrafish pavyzdžius, kuriuos Studentų atstovams pateikė Nacionalinis Zebros žuvų išteklių centras.

Kinijos mokslų akademijos vandens biologinių tyrimų instituto tyrėjas Wang Gaohong, Zheng Weibo, Šanchajaus technologijos fizikos instituto tyrėjas, ir kosminių programų inžinerijos ir technologijų centro tyrėjas, Kang Huaixing, išsamiai paaiškino „Space Station Space Life Science Experiment“, ypač „Išplėstinė vandens erdvės erdvė Shenzhou 18 Erdvėlyje, aukštyn kojomis dėmesys.

Remiantis pranešimais, mažo lygio kontroliuojanti gyvybės ekologinė eksperimentinė kosminės stoties komponentas buvo perkeltas į balandžio 26 d. Į „Sky Caval Life“ ekologinę eksperimentinę kabinetą ir atliko eksperimentus Šiuo metu yra geros būklės.Astronautai sėkmingai atliko dviejų vandens mėginių rinkimą ir vieną žuvų maisto dėžutės pakeitimo operaciją ir nustatė, kad zebrafish parodė nenormalų pilvo plaukimo, sukimosi judėjimo ir sukimosi elgesį su mikro -gravitacija.

Ateityje mokslininkai panaudos grąžintus perdirbimo vandens mėginius, žuvų kiaušinius ir kitus mėginius, kad sujungtų zebrinių žuvų erdvės sporto elgsenos vaizdo įrašą ir kt. vystymasis(Lian Yingting)

MLS Football Jersey