MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Kompiliacija |

Mokslas, 2024 m. Balandžio 12 d., 384 tomas 6692 leidimas

„Mokslas”2024 m. Balandžio 12 d., Vol

Dangaus fizikaAstrofizika

Magnetinė masyvi žvaigždė patyrė žvaigždžių susijungimą

Po didelės kokybės magnetinės žvaigždės sujungta

▲ Autorius: A. J. Frost, H. Sana ir kt.

▲ nuoroda:

https://www.science.org/doi/10.1126/science.adg7700

▲ Santrauka:

Norėdami apibūdinti HD 148937, mes naudojame daugialypės pakopos trukdžius ir spektrinius stebėjimus, tai yra dvigubos žvaigždės sistema, kurią sudaro dvi didelės kokybės žvaigždės.Mes nustatėme, kad tik viena žvaigždė yra magnetinė, ir ji atrodo jaunesnė už lydinčią žvaigždę.Sistemos ir aplinkinio bipolinio ūko charakteristikos gali būti sujungtos su dviem žvaigždėmis (ankstesnėje triguboje sistemoje), kad būtų sukurtas modelis su magnetine didele kokybės žvaigžde.

Mūsų rezultatai pateikia stebėjimo įrodymus, kad būtų įrodyta, jog bent jau kai kuriose didelėse kokybės žvaigždėse magnetinis laukas susidaro dėl žvaigždžių susijungimo.

▲ Santrauka:

Mes panaudojome daugiapakopius interferometrinius ir spektroskopinius stebėjimus, kad apibūdintume HD 148937-dvejetainę sistemą, kuri yra dviejų masyvių žvaigždžių. „Stars Mergh IC Fields“ formuoja bent keletą masinių žvaigždžių per žvaigždžių susijungimus.

CheminėChemija

Plonos lipnios aliejaus plėvelės sukelia anomaliai stabilius vandens mišinius aliejuje

Dėl plonos lipnios alyvos plėvelės vandens mišinys yra ypač stabilus aliejuje

▲ Autorius: Claire Nannette, Jean Baudry ir kt.

▲ nuoroda:

https://www.science.org/doi/10.1126/sclence.adj6728

▲ Santrauka:

Aliejaus ir vandens maišymą galima pasiekti tik išsklaidant skysčio lašelį į kitą skystį.Kai du lašeliai artėja vienas prie kito, plona plėvelė, atskirta jų, visada tampa nestabilios, todėl lašeliai susirenka kartu.Vienintelis žinomas būdas išvengti tokio nestabilumo yra pridėti trečiąjį komponentą, paprastai paviršiaus aktyviosios medžiagos, kad plėvelė stabilizuotų jos pusiausvyros storią.

Mes pastebime, kad du vandens lašeliai yra atskirti per ploną alyvos srauto sluoksnį, o tai sukels sukibimo sąveiką tarp vandens lašelių.Be to, nenaudojant jokių paviršiaus aktyviųjų medžiagų ar tirpiklių, ši sąveika gali užkirsti kelią jiems susiburti kelias savaites.

▲ Santrauka:

Aliejus ir vanduo gali būti sumaišyti tik vienos skysčio dissauretais. Stabilizuoja ploną plėvelę, esant pusiausvyros storiui.

fizikaFizika

Atominės kvantinės salės sistemos realizavimas keturiais matmenimis

Atominės kvantinės salės sistemos įgyvendinimas keturių dimensijų erdvėje

▲ Autorius: Jean-Baptiste Bouhiron, Aurélien Fabre ir kt.

▲ nuoroda:

https://www.science.org/doi/10.1126/science.adf8459

▲ Santrauka:

Mes pranešame apie keturių dimensijos evoliucijos atominės kvantinės salės sistemos įgyvendinimą, iš kurio dvi erdviniai matmenys ir du sintetiniai matmenys yra užkoduoti dideliame 镝 atomo sukelime.Išsamiai reprezentuodami netiesą elektromagnetinį atsaką, mes išmatuojome nepaprastą žemės diržo topologijos indeksą ir stebėjome susijusį heteroseksualų super -sriegio režimą.

Skirtingai nuo D ≤3 plokštumos tako, mes taip pat įkvėpėme ne plokštumos sukimosi akceleratoriaus judėjimą.Mūsų tyrimai gali padaryti stipraus topologinio skysčio tyrimus keturių dimensijų erdvėje, ir įmanoma apibendrinti balų skaičių.

▲ Santrauka:

Mes pranešame apie atominės kvantinės salės sistemos, besikeičiančios keturiose matmenimis (4D), su dviem erdviniais matmenimis ir dviem sintetiniais vienaisiais dispozės atomais. Netiesinis elektromagnetinis atsakas ir stebime asociacijos anizotropinius hiperedžo režimus.

žemės Mokslasžemės Mokslas

Pasaulinės dirvožemio neorganinės anglies dydis, pasiskirstymas ir pažeidžiamumas

Pasaulinių dirvožemio neorganinių anglies atsargų mastas, pasiskirstymas ir pažeidžiamumas

▲ Autorius: Yuanyuan Huang, Xiaodong Song et al.

▲ nuoroda:

https://www.science.org/doi/10.1126/science.adi7918

▲ Santrauka:

Sudedant 223593 nekilnojamojo turto matavimo duomenis ir kuriant mašinų mokymosi modelius, manome, kad pasaulinio dirvožemio vietinis paviršiaus 2 metrų gylis dirvožemio neorganinės anglies pavidalu yra laikomas dirvožemio neorganinės anglies pavidalu.Ateinančioje vietoje pridedant dirvožemio rūgštėjimo, susijusio su sausumos ekosistemos azotu, sumažins pasaulinę dirvožemio neorganinę anglį, kurios anglies anglies kiekis per ateinančius 30 metų, iš kurių labiausiai paveiks Indija ir Kinija, anglies.

Mūsų išsamūs tyrimai apie dabartinius vandens anglies atsargas ir vidaus vandens karbonato chemiją rodo, kad kiekvienais metais vidaus vandenyse prarandama mažiausiai 1,13 ± 330 milijonų tonų neorganinės anglies Anglies dinamika per dirvožemį.

▲ Santrauka:

Sudedant 223 593 matavimus lauke ir besivystančius mašinų mokymosi modelius, mes pranešame, kad pasaulinis dirvožemis saugo 2305 ± 636 (± 1 SD) S SiC viršutiniame 2 metrų gylyje. Ekosistemos per ateinančius 30 metų sumažins pasaulinius SIC (0,3 metro) iki 23 milijardų tonų anglies, o Indija ir Kinija yra labiausiai paveikta. Bent jau gerai įtakos atmosferos ir hidrosferos anglies dinamikai.

BiologijaBiologija

Dvi inhibitalinės neuronų klasės reglamentuoja stuburo sensorimotorinio adaptacijos įgijimą ir prisiminimą

Dviejų tipų slopinamieji neuronų kontrolės stuburo smegenų jutimo pratimų adaptacija ir prisiminimai

▲ Autorius: Simonas Lavaudas, Charlotte Bichara ir kt.

▲ nuoroda:

https://www.science.org/doi/10.1126/sclence.adf6801

▲ Santrauka:

Per paprastą sąlyginio atspindžio pavyzdį mes nustatome, kad neuronų nugaros slopinimas, siekiant sustiprinti reikšmingus atspindžio įkalčius, susijusius su galūnės padėtimi, reguliuojant specifinės somatosensorinės informacijos rinkinio perdavimą, taip pritaikant apsauginei galūnių atitraukimo elgesiui.

Priešingai, norint išlaikyti anksčiau gautą mankštos adaptaciją, reikia pilvo slopinimo Yoshao ląstelių slopinimo.Yoshao ląstelių manipuliavimas neturi įtakos pačiam pritaikomumui, tačiau tai gali lanksčiai pakeisti adaptacinio elgesio išraišką.Šie duomenys nustatė grandinės pagrindą, apimantį du skirtingus nugaros smegenis slopinančius neuronus, dėl kurių ilgalaikis jutimo judėjimas gali prisitaikyti prie smegenų nepriklausomybės.

▲ Santrauka:

Naudodamiesi paprasta „Condiong“ paradigma, mes nustatėme, kad nugaros inchibitorijos neuronai yra būtini norint pritaikyti galūnių ištrauką, kai Reguliuojama. Įgyta motorinė adaptacija reikalavo ventralinio inchibitorijos Renshaw ląstelės.

Azoto fiksuojanti organelė jūrinėje dumbliuose

Azoto tvirtinimo ląstelių įtaisas jūros dumbliuose

▲ Autorius: Taileris H. Coale’as, Valentina Loconte ir kt.

▲ nuoroda:

https://www.science.org/doi/10.1126/science.adk1075

▲ Santrauka:

Sintetinė sąveika yra raktas į juostos ir energijos metabolizmo raidą reguliuoti.Čia parodome, kad kandidatas į Viduržemio jūros regioną buvo glaudžiai integruotas į dumblių ląstelių struktūrą ir ląstelių padalijimą, ir jis importuoja baltymą, užkoduotą dumblių genomo.

Tai yra citotoro savybės, rodančios, kad UCYN-A išsivystė, kad pranoktų vidinę simbiozę, ir ankstyvoje evoliucijos stadijoje vaidino azoto fiksuoto ląstelių prietaiso ar „nitrifikacijos kūno“ vaidmenį.

▲ Santrauka:

MLS Football Jersey