MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
„Miyun“ rajono kultūros turizmo šventė prasidėjo balandžio 18 d.Miyun rajono kultūros ir turizmo biuro nuopažinimas
Gubei vandens miestas.Miyun rajono kultūros ir turizmo biuro nuopažinimas
„Yunshui House“ prekės ženklas „Homestay-Gui Nanshan“.Miyun rajono kultūros ir turizmo biuro nuopažinimas
Kinijos naujienų tarnyba, Pekino naujienos, balandžio 19 d.Renginyje buvo pradėtos 2024 m. „Miyun“ gėlių žiūrėjimo žemėlapis ir 8 unikalios mikropaknojų turizmo maršrutai, o Pekino turistai -tianjin -hebei buvo pakviesti į Kasugos kultūros turizmo šventę su miegu.
Naujos „Didžiosios sienos ore“ scenos, kad būtų sukurta mažo turizmo ekonomikos pramonė.Siekdama praturtinti kultūrinių turizmo produktų rūšis, Miyun rajonas pradėjo mažo skrydžio turistų maršrutą, o Miyun oro uostas pradėjo tris turistų linijas kaip „Take Off“ ir nusileidimo tašką, apimdamas ekskursiją po Miyun oro uostą, tyrinėdamas Chaohe upės baseiną , „Miyun“ rezervuaro panoraminis vaizdas ir didžioji rezervuaro vakarų linijos siena.
„Miyun“ oro uostas yra šalia „Miyun“ rezervuaro. industrija.Artimiausiu metu „Sima“ bokštas „Great Wall“ bus atidaryta turistų linija.
Siekdamas, kad piliečiai ir turistai giliau pajustų natūralų Miyun peizažą ir humanistinį žavesį, Miyun rajono kultūros ir turizmo biuras specialiai suplanavo internetinį „yueyou Pickup“ prašymą ištirti geriausią Miyun rezervuaro dekoratyvinį tašką “.Nuo gegužės 1 d. Iki lapkričio 30 d. Piliečiai gali įkelti „Miyun“ rezervuaro peržiūros taško grožio nuotraukas ir vaizdo įrašus, norėdami žiūrėti „Miyun“ rezervuaro stebėjimo taškus ir vaizdo įrašus per „One Mobile Phole Tour Cloud“ programėlę ir naudokite objektyvą, kad užfiksuotumėte objektyvą, norėdami užfiksuoti rezervuaro grožis keturiais sezonais.Renginys pasirenkamas kiekvieną mėnesį, norint pasirinkti puikius darbus, ir įteikti prizai, kad daugiau žmonių galėtų liudyti ir kartu pasidalyti „Miyun“ grožiu ir žavesiu.
Kalbant apie parduotuvių kūrimą, „Miyun“ rajonas kruopščiai sukūrė unikalų „Yunshui House“ prekės ženklą. Miyun.
Be to, pagrindinės vaizdinės vietos pradėjo spalvingų užsiėmimų seriją, suteikdama turistams turtingesnę ir įvairiapusę turistų patirtį.Sceniškos vietovės, tokios kaip „Gubei Water Town“, „Yishi“ dvaras, „Cool Valley“ vaizdinga zona ir kitos vaizdinės vietos .Tuo pačiu metu Dachengzi ir Lao Lao Tun žydėjo 10 000 arų kriaušių gėlių, balta, kaip sniegas, gėlės ir gėlės.„Feng Jiayu“ rožių rožės, Feng Jiayu rododendronai ir Xintongzi gėlės gėlės taip pat žydėjo, konkuruodamos dėl dvigubos vizualinės ir kvapo šventės turistams, todėl žmonės pasilieka.
Siekdamas išsamiai parodyti unikalų „Miyunchun“ kultūrinio turizmo išteklių žavesį, Miyun rajono kultūros turizmo biuras kruopščiai pradėjo 2024 m. „Michene Micro“ atostogų kelionių žemėlapį ir specialiai suplanuotus 8 mikro bangų turizmo maršrutus Pekine.Šios linijos sujungia šešių teminių patirčių patirtį, tokią kaip mokslinių tyrimų turizmas, žemų aukštumų turizmas, laisvalaikio gėlių žiūrėjimas, „Yunshui B&B“, Senovės medžių pilis ir kylanti Wangjing, kuri turistams teikia turtingą ir įvairią turizmo pasirinkimą.
1. Tyrimų kelionių maršrutas (2)
(1) Aviacijos tyrimų turas: Aviacijos ir mėlyno dangaus integracijos kraštovaizdžio paslapties tyrimas
Pagrindiniai punktai: Kinijos aviacijos pramonės istorijos muziejus -Riguang Valley -beijing Miyun oro uostas
(2) Astronomijos tyrimų turas: astronomija ir paroda egzistuoja kartu su studijomis ir žaidimu
Pagrindiniai punktai: Nishida Village Žemės sistemos skaitmeninis modeliavimo įtaisas -Miyun Yin Sensing Satellite Grindų priėmimo stotis (Kim Lo Luo Observatory) -Miyun rezervuaro kultūros parodų centras
2. Žemas kelionių linija (2 vienetai)
(1) Oro turistų linija: atrakinkite „tankų“ kraštovaizdžio stebuklus, kad atidarytumėte naują patirtį
Pagrindiniai punktai: Miyun oro uostas kyla ir nusileidžia -Miyun oro uosto kelionei šioje srityje -„Chaohe Exploration“ -MIYUN RESANDUORIS -Išaiškinkite Didžiąją Didžiosios rezervuaro sienos sieną
(2) Puikus sienos maršrutas ore: Keliaukite ant Didžiosios sienos didingos Didžiosios sienos pozos
Pagrindiniai punktai: Kelionės ir nusileidimo taškas Nr. 5 „Gubei Water Town“ -„Gubei Water Town Air Tour“ -„Jinshanling Great Wall -simata“ Didžioji siena
3. Gėlių žiūrėjimo linija
Prijunkite mažą debesies peizažą, atrakinkite „gėlę“
Pagrindiniai punktai: „Rose Love Park“ vaizdinė zona (Rose) -hezhuang miestelis (Yingshan Hong, Zhujiawan kaimas, Dongzhuang kaimo prievartavimo gėlė) -Sujiayu kaimas (Liu Sushu gėlė) -Tongfeng kalnas (Peach Blossom, Abricot Flower, Flower, Abrikot, Peony) -Fonalyu Huangliangen Village (Ying Shanhong)
4. „Yunshui House B&B“ linija
Gyvenkite Yunshui namuose ir jaučiasi patogus Miyuno gyvenimas
Pagrindiniai punktai: Mishan xiaodu -impulsas yunxi · Township Bone -yu Guanlan Mountain Villa -Guizhou Nanshan -genting laukinė prabanga
5. „Gushu Gubao“ kelionių maršrutas
Prijunkite Dai pilies pilį, kad galėtumėte mėgautis senovės kaimų žavesiu
Pagrindiniai punktai: Yaoqiao Yulu kaimas (Yaoqiao Lugao, Wu Lingxi Peak Scenic teri Miestas
6. Laipiojimas ir pažvelgimas į „Jingyou“ liniją
Pakilkite pažvelgti į Miyun kalnus ir ežerus
Pagrindiniai punktai: Pekino Qingliango slėnio vaizdinė zona -Beijing Longyunshan Scenic Area -tianmen kalnų vaizdinė zona -Pindhewan Scenic Area -yishi dvaro -dongzhidong kaimas
Ateityje Miyun rajonas ir toliau gilins kultūrinio turizmo integraciją, pradės daugiau vietinio kultūrinio turizmo veiklos ir suteiks daugiau spalvingų turistų turistų patirties.(per)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey