MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Milano „Inter“ atsiliko keturiais taškais „Serie A“ viršūnėje, įveikęs „Juventus“, o tai nulėmė Federico Gatti įvartis.

Milano „Inter“ 1:0 „Juventus“: Federico Gatti įvartis į savo vartus suteikia šeimininkams keturių taškų pranašumą „Serie A“ viršūnėje

37-ąją minutę atliktas skersinis iš dešinės atšoko nuo Gatti krūtinės ir išvedė „Inter“ į priekį.

Federico Dimarco po žemo kamuolio už gynybos išmušė kamuolį į Inter komandos žaidėją Marcus Thuram, bet Gleisonas Bremeris jį nevykdė.

„Inter“ laukia rungtynės prieš antrąją vietą užėmusią „Juve“ ir trečią vietą „AC Milan“.

„San Siro“ svečiai turėjo savo šansų, Dusanas Vlahovičius nepraleido „Bianconeri“ puikios progos, kai prastas pirmasis prisilietimas jį nuvylė po Westono McKennie perdavimo.

Serbijos puolėjas taip pat bandė atlikti smūgį iš kampo, kuris skriejo virš skersinio.

Nicolo Barella smūgį į salvę puikiai atrėmė „Juventus“ vartininkas Wojciechas Szczesny, kuris taip pat vėlai atmetė pakaitą Marko Arnautovičių.

„Nerazzurri“ yra vienintelė komanda, dar praleidusi lygoje įvartį po 75-osios šio sezono minutės.

Šeštadienį į Romą keliaujanti „Inter“ paskutinį kartą laimėjo „Serie A“ 2020–2021 m.