MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

 Naujoje socialistinės modernizacijos šalies kūrimo kelionėje visais būdais profesinio mokymo ateitis yra plati ir perspektyvi.2022 m. Gruodžio mėn. Kinijos reikalų tarnyba ir Valstybės taryba paskelbė „nuomones apie šiuolaikinės profesinio mokymo sistemos statybos reformos gilinimą“ ir stengėsi išspręsti išskirtinius prieštaravimus ir problemas, susijusias su profesinio mokymo reforma ir plėtros problemomis.Kokio tipo tyrinėjimai ir praktika buvo atlikta įvairiose vietose ir įvairiuose universitetuose, daugiau nei metus reformos ir kaip progresavo šiuolaikinės profesinio mokymo sistemos statyba?Reporteris apklausė.

 Ištirkite šiuolaikinės profesinio mokymo sistemos statybą provincijos regione

 Kaip blogus produktus galima automatiškai atskirti ir pakartotinai panaudoti skalbimo mašinų gamybos proceso metu?Susidūręs su techninėmis problemomis, kurios užklupo skalbimo mašinų gamintoją Li Haotianą, Mechanikos inžinerijos mokyklos pelėsių projektavimo ir gamybos studentą, Tianjino šviesos pramonės šviesos profesinio kolegijos ir technologijos kolegijos, sėkmingai suprojektuoti sprendimai ir taip susilieti su sinteze, kad susiliejo su sintezė, kad susiliejo sujungta Trečioji pramonė ir švietimas Tianjin Haihe švietimo parke.

 ”Remiantis pramonės parku, faktiniai įmonės poreikiai naudojami kaip varžybų tema, o kolegija įsteigė komandą problemai išspręsti. Rekomenduojant konkursą, švietimo grandinės talentų tinklą ir pramonės atstovus Grandinės inovacijų tinklas. “Haihe švietimo parko valdymo komiteto valdymo komitetas Wei Nan, Švietimo ir reformos ministerijos direktoriaus pavaduotojas.

 Haihe švietimo parko statyba yra Tianjino tiekimo tiekimo pusės konstrukcinės reformos mikrokosmas.Pastaraisiais metais, norėdamas toliau integruoti profesinį mokymą į bendrą ekonominės ir socialinės vystymosi situaciją, Tianjinas aktyviai tyrinėjo.

 Ne taip seniai buvo paskelbtos „profesinio ugdymo ir profesinio mokymo integracijos į Tianjin“ įstatymai, kurie yra pirmieji vietos profesinio mokymo integracijos į profesinio mokymo integraciją.Reglamentai paaiškina, kad savivaldybės liaudies vyriausybė turėtų sustiprinti profesinio mokymo ir švietimo integracijos vadovybę, patobulinti ir patobulinti darbo koordinavimo mechanizmą, studijuoti ir išspręsti pagrindinius profesinio ugdymo ir švietimo integracijos klausimus.

 ”Reglamentai pateikia tikslias profesinio mokymo gamybos ir švietimo integracijos gaires, kurios padeda pasiekti sinchroninį profesinio mokymo ir ekonomikos ir visuomenės planavimą, sinchronizuoti įgyvendinimą su pramonės statyba ir atnaujinti technologijos plėtrą.” Tianjino universiteto švietimo mokykla paaiškina.

 Šiais laikais vis daugiau žmonių supranta, kad profesinis išsilavinimas negali būti tiesiog suprantamas kaip profesinių mokyklų valdomas išsilavinimas, bet ir sistemingas projektas.

 Tyrinėjant šiuolaikinės profesinio mokymo sistemos statybą provincijos regione, reformos proveržis dėl taško skatina aukštos kokybės paviršiaus vystymąsi, yra svarbi užduotis gilinant šiuolaikinės profesinio mokymo sistemos statybos reformą.Remiantis pranešimais, šiuo metu Švietimo ministerija sukūrė naują šiuolaikinės profesinio mokymo sistemos statybos su 8 provincijomis modelį.

 ”Dėmesys nacionalinėms strategijoms, bendro planavimo vaidmens vaidinimui ir vietos savybių išryškinimui, provincijos ir ministrų ypatybės buvo skatinamos stabiliai. Pavyzdžiui, Heilongjiango provincija visiškai vaidina palaikomą profesinio mokymo vaidmenį plėtojant šiuolaikinę žemės ūkį, kuriant modernųjį modernų darbą, modernų modernų formavimą kaimo vietovių, dirbančių šiuolaikiniais ūkininkais, ir aptarnauja nacionalinę maisto saugumą; Palaipsniui išplėskite provincijos srities piloto apimtį.

 Įmonės tiesiogiai dalyvauja švietimo ir mokymo išteklių plėtroje

 Įeinant į Changzhou geležinkelio aukštesnės profesinės ir techninės mokyklos techninės mokymo bazę, ilgalaikė metro transporto priemonė yra patobulinta.Čia studentai gali vesti įvairius transporto priemonių elektrinių, lankų, durų ir vairo lentynų mokymą ir taisymą.

 „Kaip profesinis kolegija, tiesiogiai vadovaujama„ China Citic Group Co. “, Ltd., aukšto lygio profesionalios gamybos ir švietimo integracijos mokymo bazė, kurią kartu sukūrė mokyklos ir įmonės, leido mokiniams gauti turtingus mokymo išteklius, kurie yra palankūs tvirtiems įgūdžiams. „Changzhou geležinkelio aukštesnis profesionalas du Fen, Technikos mokyklos mokymo vadybos departamento ministras.

 Kaip iš tikrųjų valdyti profesinį išsilavinimą, pakeisti gamybos ir švietimo integraciją be gilių ir šaltos mokyklos -įmonės bendradarbiavimo ir mokyklų situacijos?Stipriai skatina miesto gamybos ir švietimo konsorciumo bei pramonės ir švietimo integracijos bendruomenės kūrimą ir kuria įmonę, kuri tiesiogiai galėtų dalyvauti švietimo ir mokymo išteklių plėtros platformoje, kuri tapo temos prasme.

 Praėjusių metų liepą Nacionalinė geležinkelių tranzito įrangos pramonės gamybos ir švietimo integracijos bendruomenė buvo įsteigta Čangdžou, Jiangsu.Remiantis pranešimais, bendruomenei vadovauja CRRC grupė, susiję aukšto lygio universitetai ir profesinės kolegijos.

 Bendruomenė daugiau dėmesio skiria pramonės lyderių dominavimui, kad suvoktų gamybos ir švietimo integraciją.”Leidimas įmonėms dalyvauti visame talentų mokymo procese profesinėse kolegijose, kad profesinis mokymas iš tikrųjų galėtų atitikti pramonės poreikius, kad galėtų valdyti mokyklas ir tarnauti šiuolaikinės pramonės sistemos statybai.” ir technikos kolegija.

 Pastaraisiais metais miesto gamybos ir švietimo konsorciumo bei pramonės gamybos ir švietimo integracijos bendruomenė nuolat diegė veiklos mechanizmą ir tapo nauju regioninės ekonominės plėtros plėtros vežėju.Suprantama, kad per pastaruosius metus, kuriant nacionalinio lygio savivaldybės lygio gamybos ir švietimo konsorciumo ir pramonės bei švietimo integracijos bendruomenės bendruomenę, beveik 12 000 mokytojų pateko į įmonės praktiką, o daugiau nei 6000 įmonių pateko į daugiau nei 6000 įmonių. Paskaitų mokykla.

 Be to, Švietimo ministerija taip pat atliko savivaldybių gamybos ir švietimo konsorciumo ir pramonės bei švietimo integracijos bendruomenės apklausą, sudarydama „mokymo reformos tyrimų sąrašą profesinėse kolegijose“, apimančioje 30 pramonės šakų ir išsiaiškino 252 griežtas darbo sąlygas.Atitinkamas už švietimo ministeriją atsakingas asmuo teigė: „Remiantis paklausos, paslaugų orientacijos ir tikslaus doko principais, bus optimizuota ir koreguojama bendra profesinių kolegijų ir universitetų optimizavimo ir koregavimo sistema“.

 Pagerinti pagrindinius profesinių mokyklų gebėjimus mokykloje

 ”Vidurinės mokyklos stojamojo egzamino išvakarėse, kad gaučiau daugiau pasirinkimų, nuvykau į dvi mokyklas atlikti bandomojo mokymo bandomojo mokymo bandomojo mokymo bandomojo bandomojo mokymo bandomojo mokymo mokymo mokymus. Galiausiai pasirinkau Hangdžou turizmo profesinę mokyklą Zhejiange. „2022 m. Hina baigė antrinio profesinio etapo tyrimo etapą. Sėkmingai išlaikė egzamino egzaminą, pateko į Zhejiango Lishui koledžo bakalaurą.

 Hena patirtis yra profesinio mokymo pasireiškimas.Prieš kelias dienas Zhejiango provincija paskelbė „įgyvendinimo nuomones, susijusias su šiuolaikinės profesinio mokymo sistemos statybos pastatų įgyvendinimu“, skatindama aukšto lygio universitetus įdarbinti ir įdarbinti novatoriškus studentus iš antrinių profesinių kolegijų ir atblokuoti profesinio profesinio mokymo kanalus profesiniam mokymui. studentai.

 Norint gilinti šiuolaikinės profesinio mokymo sistemos statybos reformą, galutinėje analizėje būtina tarnauti išsamiam asmens vystymuisi, kad studentai, turintys skirtingas dotacijas ir poreikius, galėtų daug kartų pasirinkti įvairius talentus.Remiantis tuo, ypač svarbu pagerinti profesinių mokyklų gebėjimą sustiprinti profesinio mokymo pasitikėjimą savimi.

 Remiantis pranešimais, dabartinėje 6 pažengusiųjų gamybos pramonėje, įskaitant naujos kartos informacines technologijas, buvo nuolat skatinami 84 profesionalaus mokymo programos reformos pilotai; Mokytojai ir direktoriai buvo išrinkti. Mokyklos toliau plečiasi …

MLS Football Jersey