MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Atsižvelgiant į tradicinį žmonių įspūdį, maistas yra labai geografinis.Šiaurininkai valgo makaronus, o pietų gyventojai valgo ryžius, o įvairiose vietose yra maisto produktų.

Tačiau plėtojant industrializaciją, globalizaciją ir urbanizaciją, vartotojų rinka ir žaliavų gamyba dažnai nėra toje pačioje vietoje.

1 Žemės ūkio produktų globalizacija

Senovės visuomenėje dėl žemės ūkio technologijos, transportavimo, saugojimo šaldymo ir kt. Apribojimų maisto produktai, tokie kaip maistas ir kiti maisto produktai, buvo gabenami ilgą laiką, o jų sunkumai susidūrė su maistu.Iš esmės tai yra valgyti kalnus ir vandenį.

Tačiau, kita vertus, patekus į šiuolaikinę pramoninę civilizaciją,, kita vertus, pagerėja žemės ūkio technologijos, tokios kaip geležinkelio orlaivių laivai ir kitos techninės programos, tokios kaip saugyklos šaldymo ir anti -korozija, suteikia galimybę maistui, pavyzdžiui, maistui ir kitam maistui .Žemės ūkio produktai yra labai paplitę apyvartoje visoje šalyje ir net pasaulyje.

Paimkite pasaulinį maistą kaip pavyzdį.Viena vertus, mechanizuota gamyba leido kai kurioms šalims, tokioms kaip JAV, Rusija, Argentina, Australija, Brazilija, Ukraina ir kitos šalys, tapo pagrindine maisto eksportuotoja; Aplinkos ir eksporto ekonomika, daugelis šalių eksportuoja į eksporto išteklius, pramoninius produktus ir paslaugas, perka maistą su jūsų uždirbtais pinigais.Išsivysčiusios šalys, tokios kaip Singapūras, Japonija, ir besivystančios šalys, tokios kaip Egiptas.Maistas, kurį valgote, gali gauti iš kitos jūros pusės.

Kitas pavyzdys yra žemės ūkio produktai įvairiose Kinijos vietose, tokiose kaip šiaurės rytiniai ryžiai, shandong daržovės, vidinė Mongolijos jautiena ir aviena, Xinjiang pomidorų vaisiai, Hainano kokosas ir kiti atogrąžų vaisiai.

Tiesą sakant, kelias į žemės ūkio produktų globalizaciją prasidėjo senovėje.Kviečiai yra iš Pusmėnulio Mėnulio juostos, esančios Vakarų Azijos baseine, kuris dabar perduodamas pasauliui, įskaitant Kiniją; Kukurūzai, bulvių pipirai Kinijai, arbata iš Kinijos į pasaulį ir pan.

2 maisto pramonė

Maisto industrializacija yra viena iš šiuolaikinės pramonės civilizacijos atstovų.

Pavyzdžiui, „American Burger Cola“ atstovauja greitam maistui, ir tai yra standartizuota surinkimo linija.

Kitas pavyzdys yra konservuotas maistas, pietų mėsa, momentiniai makaronai, patogūs ryžiai, suspaustas maistas, šaldytos koldūnai ir pan.Šių gamyklų gamyba yra patogi išsaugoti pramoninį maistą, kurį mes kasdien nešiojome.Jūs negalite garuoti ryžių makaronų, kad patys taptumėte koldūnais, tačiau greičiausiai šiuos pramoninius maisto produktus pirkti iš prekybos centrų prekybos centrų internetu.Pramoninis maisto produktai yra kryžminiai regioniniai, o šalyje parduodami pramoniniai maisto produktai yra panašūs.

3 Maisto urbanizacija

Žemės ūkio visuomenėje pagrindiniai gyventojai yra kaimo vietovėse, o savaime suprantama mažų ūkininkų ekonomika paprastai gamina maistą.

Tačiau pramonės visuomenėje, kai urbanizacija ir gyventojai pateko į didelį miestą, situacija pasikeitė: viena vertus, laikas yra labai trumpas, ypač priešpiečiams, galite pasiimti tik greitą patiekalą išvežimo; Miesto maitinimo paslaugų pramonė yra sukurta, rinkitės daugiau.

Daugelis miesto žmonių jų nevalgo patys, tačiau daugelis jų yra greito maisto restoranai arba yra alkani išsinešti.Nemanykite, kad tai perdėta.Tas pats pasakytina apie valgymą.

Kaip ir daugelis vietinių viešojo maitinimo prekių ženklų Kinijoje, pavyzdžiui, „Fujian Shaxian“ užkandžiai, „Shandong Yellow Chicken Rice“, „Sichuan Sichuan“ virtuvė, „Chongqing“ karštų puodų makaronai, Lanzhou ramen Gansu, Xinjiango avienos sruogos, Pekino kepsnių antys ir kt. .Daugelis užsienio maitinimo prekių ženklų taip pat turi daugybę užsienio maitinimo prekių ženklų Kinijoje, pavyzdžiui, „American Burger Cola Hot Dog“, Japonijos suši sashimi, Korėjos kimchi, Indijos karis ryžiai ir kt.; ir net pasaulis.Šie maitinimo prekės ženklai yra kryžminiai regioniniai.

MLS Football Jersey