MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Mados sportas, teikiantis tendencijų naują sporto patirtį
Aukščiausia laipiojimo vidaus salė su „Guinness World Record“ sertifikavimu -Bundo finansų metropolijos sporto centru, kuris gali veikti be biurų pastatų, „Super Five -star“ žvaigždžių stadionas, „Huangpu Binjiang“ riedlenčių plokštelės ekstremalus parkas su nuostabia Binjiang peizažu. .
Miesto atnaujinimas
Atleiskite „Auksinio rago ir sidabro krašto“ kūno rengybos funkciją
Gegužės 16 d. Paryžiaus olimpinių žaidynių kvalifikacijos serijos Šanchajaus stotis prasidės Huangpu Binjiango miesto parke.Šis tarptautinis konkursas, įskaitant nemokamo tipo rotaciją, „Perak Dance“, „Skateboarding“ ir laipiojimą uolienose, pritrauks 464 sportininkus visame pasaulyje, kad galėtų varžytis dėl daugiau nei 150 Paryžiaus olimpinių žaidynių vietų.Tuo metu gražūs peizažai iš abiejų Pujiang upės pusių papildys gyvybingus sportininkus, kad šie „jaunesni, daugiau miestų ir atviresni“ tarptautiniai pirmosios klasės renginiai uždegs šių naujų ir unikalių sporto šakų begalinį entuziazmą.
Norint žaisti didesnį renginio efektą ir sukurti stipresnę sportinę atmosferą, nuo vidurio -balandžio vidurio, Huangpu upėje buvo pradėtas olimpinės kvalifikacijos serijos (Šanchajus) savivaldybės sporto festivalis.Įėję į kraštutinį Huangpu Binjiang čiuožimo plokštelės parką, daugelis jaunų žmonių bando išbandyti naujas madingas sportas, tokias kaip ratai, „Thunderbolt“ šokis, riedlenčių sportas ir laipiojimas uolienomis, vadovaujant treneriams.
Renginio vieta -„Huangpu“ „Binjiang“ riedlenčių ekstremalusis parkas, kuris paverčiamas originalios „Jiangnan“ laivų statyklos tinklo Nr. 1. Sporto stotys su sporto palaikymo paslaugomis, įskaitant biurą, treniruotes, fizinius renginius, sporto prekybos centrus, supaprastintus patiekalus ir kitus formatus.
Gu Weifengas, atsakingas už „Sanba Culture“, žurnalistams sakė, kad prieš pradedant olimpinės kvalifikacijos serijos pradžią Huangpu Binjiang Skataterine Extreme Park pradės kvalifikacijos judėjimo nušvitimo projektą ir organizuos daugybę konkursų ir reklamos veiklos jaunoms grupėms, tokioms 4 4, pavyzdžiui, 4. Nacionalinė U -Series jaunimo riedlenčių sportas olimpinės kvalifikacijos projekte.”Jauniausiam paaugliui gali būti tik 6 metai, tačiau didžiausias yra tik 17 metų. Galima pasakyti, kad tai priklauso Šanchajaus jaunimo” mažų kvalifikacijų konkursui „. Be to, riedlenčių parkai ir toliau organizuos patirties veiklą, skirtą veiklai skirta patirties veiklai, skirtai Šie 4 projektai.
Pastaraisiais metais kaip miestas su „viena upe ir viena upe“, pastaraisiais metais Huangpu rajonas remiasi atvirumu ir ekologiškais viešosios erdvės atnaujinimais iš abiejų Pudi upės pusių, kad nuolat keičia pramoninės vietos erdvės ir gaminimo gyvybingumą ir gaminti Upės viešajai erdvei plėtojant didelį miestą.Šiandien Huangpu Binjiango upės linijoje, kuri yra ištempta 8,3 kilometro, ji buvo „ilgas“ iš beveik 150 000 kvadratinių metrų stadiono.Tai ne tik sukūrė nemažai miesto orientyrų stadionų, tokių kaip „Huangpu Binjiang“ riedlenčių platforma, „World Expo“ sporto parkas, stalo teniso paviljonas, „Bund International E -Sports“ kultūros centras, bet ir pastatė Taivano sodo futbolo stadioną, „Expo Pu Xibinjiang“ sporto centro futbolo futbolą. Stadionas, Lupu ir Luohe pereinamasis stadionas, pavyzdžiui, Nanpu tilto krepšinio aikštelė.
Šiandien, palei Huangpu Binjiang fitneso taką, piliečiai taip pat gali nufotografuoti daugybę patirčių, tokių kaip bėgimas, dviračių sportas, riedlenčių sportas, laipiojimas uola ir stebėti meno parodas, prekybos parkus, perforatorių kortelių pramonės svetaines ir kt. Atidžiai integruota su miesto erdve.„Piral Flat Budi“, Tarptautinių olimpinių komiteto olimpinių žaidynių ministro pavaduotojas, spaudos konferencijoje sakė: „Šanchajus turi labai išsamias sąlygas varžybų valdymui. Scena.”
Huangpu rajono sukūrimas viešosios sporto erdvėje taip pat toliau plečiasi nuo upės pakrantės iki pakaušio erdvės.Tiesą sakant, jis yra pagrindiniame centrinio miesto rajono srityje.Šiuo tikslu Huangpu rajonas nuolatos iškasė turimą stadioną ir energingai atgaivino žaliosios erdvės, kelio ir tilto susijusius „auksinius ragus ir sidabro kraštus“, laukite, kol bus visiškai išlaisvintos kūno rengybos įrenginiai Kiekvienos erdvės kūno rengybos funkcija.
Pvz. Įvairių žmonių poreikiai ir patirtis visame amžiuje.Nesvarbu, ar tai diena, ar naktis, senovės miesto energetikos stotys, kurios dirba 24 valandas, pritraukė piliečius ir turistus, kad galėtų žaisti.Kitame pavyzdyje Huangpu rajono sporto biuras pastatė kūno rengybos taką aukščiausioje „Yuyuan“ grupės biurų pastato erdvėje.
Duomenų rinkinys geriausiai gali atspindėti intuityvius pokyčius.2016 m. Bendras Huangpu rajono stadiono plotas buvo 380 000 kvadratinių metrų, o vienam gyventojui stadiono plotas buvo 0,50 kvadratinių metrų. Maždaug 880 000 kvadratinių metrų plotas.„Mes ir toliau atrasime tikrus piliečių kūno rengybos poreikius, ir toliau sunkiai dirbsime stadiono statyboje ir kasinėjime, toliau didėja sporto vietų padidėjimas, kad piliečių vizija norėtų kūno rengybą pakeisti Fitnesas, nuolat skatinantis nacionalinę kūno rengybos veiklą, siekdama pratęsimo vietos lygio, ir sustiprina masių entuziazmą dalyvauti sporte.
Atidarykite gyvybingą kūno rengybos lauką ant pluošto „Auksinio diržo“
Nuo praėjusių metų rugpjūčio mėn. Wang Wang, dirbusi HATONG vertybiniais popieriais, turėjo susitikti su kolegomis, norėdama nuvykti į kompaniją žemyn į Bundo finansinio miesto sporto centrą „Firebird Dalicing Dance Room“, kad praktikuotų jogą, šokinėja riebalų mankštos esmė.”Kadangi yra ši vieta, mankšta tapo labai patogi. Kiekvieną dieną vidurdienį, mankštinkite pusvalandį, todėl po pietų man atrodo patogiai ir energingesnė.”
Pastaraisiais metais „South Bund“ yra Binjiango fronto linijoje. Įsitraukė, pritraukdami juos iš viso pasaulio.
Būdamas Bundo „auksinė juosta“, Bundo tarptautinio centro paslaugų centras, susidedantis iš šešių komercinių pastatų, sušvirkščia gyvybingumą į Šanchajaus finansų rinkos plėtrą.Po pastato taip pat paslėpta prašmatni pogrindžio erdvė.
Praėjusiais metais, siekiant geriau aptarnauti jaunus baltųjų apykaklių darbininkus rašymo pastate, tuo pačiu skatinant gilią nacionalinės kūno rengybos integraciją su visų žmonių sveikata, kuriai vadovauja Huangpu rajono sporto biuras, kartu su Xiaodongmen gatve, Bund investicija į „Bund Investment“ Grupė ir Locke parkas, į „Bund International“, šešių biurų pastatų centro centro požeminė erdvė buvo pakeista į Bundo finansinio metropolijos sporto centrą, kurio plotas yra daugiau nei 3000 kvadratinių metrų, ir nedidelis „Dongmen Citizen“ fitnesio centras su daugiau nei 1000 kvadratinių metrų plotu.Jūs ne tik teikiate tradicines sporto įrenginius, tokius kaip „Badminton“ stadionas, sporto salė, šokių kambarys, krepšinio aikštelė, bet ir madinga sporto patirtis, tokia kaip „Prateei“, „Boxing“ ir „Locke Park“ šviesos ir šešėlio -„Fontain“ biliardo, mažų teatrų, šaudymo, šaudymo, šaudymo, šaudymo, šaudymo, šaudymo, šaudymo, šaudymo, šaudymo, šaudymo, Šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, Šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, šaudymas, Šaudymas.Baltųjų finansų kompanijų darbuotojai pastūmėjo kompiuterių stalus ir galėjo nedelsdami atsiversti į ramią sporto lauką arba nuoširdų kovos pratimą.
„Aš kiekvieną dieną turiu krepšinį su draugais arba einu į sporto salę, kad padidinčiau geležies. Kai darbo slėgis yra didelis, bokso boksas gali greitai išsklaidyti neigiamą energiją. Taip pat galite valgyti šviesias salotas po mankštos po mankštos. .
Įėję į „Bund Financial City Sports Center“, paviljone išdėstyta įvairių rūšių sporto plotas.Per pietų pertrauką daugelis jaunų baltųjų moterų darbuotojų dalyvauja privačiose mokymo pamokose apie jogos kilimėlį.”Kaina yra beveik pusiau pigesnė nei tos pačios rūšies sporto salė rinkoje, o kaina yra labai aukšta.”
Tačiau labiausiai prieinami yra bendroji sporto salė.Žurnalistė pastebėjo, kad pagal skirtingus priėmimo laikotarpius sporto salė priėmė viešojo gerovės žingsnį.
Kaip daro įtraukiančios kainą pietiniame Bundo pietuose?Dai Fuqi, „Bund Financial City Sports Center“ operatorius ir Locke parko vadovas, pripažįsta, kad tai kyla iš Tongli bendradarbiavimo ir novatoriškų vyriausybės, valstybinių įmonių ir privačių įmonių tyrinėjimų.”Huangpu rajono sporto biuras pasirenka projektą ir planuoja. Rajono valstijos įmonės„ Bund Investment Group “pristato„ Locke Park “kaip projekto operatorių, kurio nuomos kainos yra palyginti mažos. Ateinant bendruomenės statybai bendravo sporto salės ir šokėjų namai, Nemokamai gali būti teikiami ne tik viešosios gerovės mokesčiai už kainą, bet ir bendras šokių kambarys.
Jei norite aukštesnės ir madingos sporto patirties, „Green Bund Tide“ aikštėje netoli Bundo finansinio miesto sporto centro ir „Locke Park“ golfo klubo „Starry Sky Star Hall“. Žvaigždė „lygio“ stadionas pritraukė žaidėjus ir jaunus sporto entuziastus sunkiųjų sporto renginių, kuriuos reikia registruotis.
Žvaigždžių stadioną sudaro du standartiniai krepšinio renginiai, kurie yra daugiau nei 14 metrų.Mažiau 2800 didelių interaktyvių apšvietimo prietaisų, atrodo, kad visas krepšinio aikštelė tapo ryškiu žvaigždėtu dangumi.Be to, renginio vieta taip pat turi daugybę galimybių patekti į vidaus golfo aikšteles, smiginį, biliardą, žaidimų pultus, gurmanišką ir vyną, o sporto entuziastams suteikia įvairesnių pasirinkimų.
Gerai žinomame verslo rajone iššūkis pasaulio laipiojimo patalpų rekordas
Vienos darbo dienos popietę, „Tianyu“ alpinizmo salėje, trečiajame Naujojo pasaulio prekybos prekybos centro Nandzing Road mieste, vaikai iš Cao Guangbiao pradinės mokyklos iš Huangpu rajono dėvėjo diržų stiliaus saugos įrangą ir „Eaves vaikščiojančias sienas“. ant spalvingų uolų sienų.Vadovaujant treneriui, kiekvienas iš jų parodo stiprybės ir grožio derinį, neryžtingą ir gyvybingą.
Vidinis laipiojimas, šis alpinizmo judėjimas, dabar tapo sporto kursų plėtros projektu daugelyje pradinių ir vidurinių mokyklų Huangpu rajone.Skirtingai nuo tradicinių sporto šakų, laipiojimo uolienose reikalaujama, kad sportininkai nuolat baigė judėjimą, traukia, gurkšnoja ir net šokinėja bei derina kūno rengybą, pramogas ir konkurenciją įvairių aukštumų ir skirtingais kampais.Unikali patirtis verčia vaikus jaustis naujais ir įdomiais.
„Tianyu“ alpinizmo paviljonas, einantis į kursą, yra pasaulinis laipiojimo ūkis, kuris užėmė aukščiausią Guinneso laipiojimo lauką sieną.Renginio vieta buvo įkurta 2019 m. Bendras uolų laipiojimo sienos aukštis yra 51,28 metro.Skirtingi aukščiai atitinka skirtingus sunkumus ir patenkina įvairių žmonių kūno rengybos poreikius.
Kai aš ėjau į muziejų, pamačiau uolų uolą su skirtingais dydžiais ir skirtingomis spalvomis ant tamsiai pilkos spalvos sienos.Anot Wang Yijing, „Tianyu“ alpinizmo salės vadovas, ši uolienų siena su Gineso įrašu yra pakeista iš keturių tiesioginių Naujojo pasaulio prekybos centro lifto sienų, kad būtų galima įveikti daugybę techninių sunkumų statybos metu. LED laipiojimo juostos sistema yra išdėstyta aukštai laipiojant aukštai.
Kalbant apie laipiojimą, daugelis žmonių vis tiek susieja jį su įspūdingomis natūraliomis uolienų sienomis ir išsigandusią baisaus ledo būseną, kuri tai vertina kaip pavojingą ir bauginantį ekstremalų judėjimą.Tačiau kai laipiojimas uolomis oficialiai tapo olimpiniu projektu, pasikeitė visuomenės pažinimas.
Prekybos centre atidarytas laipiojimo muziejus yra tai, kad šis palyginti nišinis sportas žinotų daugiau piliečių ir taptų nauju pasirinkimu jų sportininkui.Atitinkamas asmuo, atsakingas už Huangpu rajono sporto biurą, teigė, kad daugeliui piliečių prekybos centrų lūkesčiai ne tik liko apsipirkti ir maitinti.”Duomenų požiūriu, palyginti su„ Climbing Hall “atidarymu šiandien, laipiojimo salėje dalyvaujančių žmonių skaičius žymiai padidėjo. Daugelis piliečių vystėsi nuo stebėtojų iki dalyvių ir meilužių. Vis daugiau žmonių jaučia žavesį žavesį. Sportas laipiojant „” „”
Wang Yijingo nuomone, kaip profesionalus judėjimas, laipiojimas gali ne tik mankštintis kūnu, pagerinti fizinį pasirengimą, bet ir iššūkį sau bei sustiprinti pasitikėjimą savimi.Mankštos požiūriu, palyginti su kūno rengybos mankšta su stipriomis vietomis, laipiojimas daugiau dėmesio skiria mažų raumenų grupių mankštai visame kūne.Viena vertus, panašiai kaip tradicinis sporto salės projektas, alpinizmas daro gerą poveikį pagrindinių jėgų ir raumenų jėgų treniruotėms. Skirtingi įvairių laipiojimo maršrutų naudojimas.”Todėl alpinistai, kurie ilgą laiką lipo, bus labai gerai proporcingi, raumenų linijos yra sklandžios ir gražios, sąnarių lankstumas, mažos raumenų grupių linijos, kūno lankstumas ir šerdies sprogstamoji galia bus labai gera. Metodas.”
Vaikams ir paaugliams laipiojimas uolomis taip pat yra treniruočių logikos ir mąstymo sugebėjimo judėjimas.Žvelgiant iš pasauliečių, sunku pastebėti, kad durys už arklio stiliaus yra labai skirtingi, tačiau iš tikrųjų kiekvieno spalvų uolienų bloko maršrutas turi savo specifinę treniruotės reikšmę. Daugelyje maršrutų taip pat yra gana dideli lankstumo ir eksploatavimo reikalavimai.Ir net fiksuotas laipiojimo maršrutas yra daugiau nei vienas laipiojimo būdas.Wang Yijing žurnalistams sakė, kad sportininkams prieš lipdami, sportininkai turi pereiti „skaitymo liniją“, galvodami apie roko taškų organizavimą ir derinimą, o paskui rasti savo geriausią fizinių problemų sprendimo sprendimą.”Jei norite padaryti šuolį tarp uolų sienos, tuo pačiu metu turite paruošti liemenį ir smegenis. Treniruotėse, toje pačioje linijoje, jauni ir vaikai, turintys stiprią„ skaitymo linijos “sugebėjimą Net greitai ir geriau užlipti daugiau nei suaugusiesiems ir geresniems, daugelis vaikų taip pat tikisi treniruotis per loginį mąstymą apie laipiojimo uolą, kad pagerintų išsamų disciplinų ir kitų disciplinų lygį.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey