MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Viršelis reporteris Zhang Fuchao Guo Kexin Deng Jingxuan
01
„L’Oreal“, Paryžius, yra vertas moterų stiprybės.
Kaip pasaulinio grožio lyderio prekės ženklas „L’Oreal“, Paryžius buvo įsipareigojęs įgalinti moteris, skatindama kiekvieną moterį dominuoti savo gyvenime, sulaužyti tradicinę koncepciją ir nustatyti pasitikėjimą savimi.L’OREAL, Paryžius, sujungė rankas su moterimis iš skirtingų pasaulio sričių, pasitikėjimo savimi ir nepaprastomis moterimis, kad pateiktų įvairaus grožio ir stiprybės, ir puikiai interpretuoja feministinės savęs tobulinimo vertės vertę.
Balandžio 18 d., L’Oreal, Paryžius yra to vertas.Moterys iš visų gyvenimo sričių susirinko ant Huangpu upės krantų Šanchajuje.Renginys kviečia įvairių pramonės šakų ir skirtingo amžiaus moteris pasidalyti savo istorijomis scenoje.Naudokite asmeninę patirtį, kad paskatintumėte daugiau naujų jėgų, atrastumėte savo grožį ir leistumėte ateityje įvykti daugiau moterų galios.
Nuo karščiausių prekės ženklo atstovų iki paprastų, bet sunkiai dirbančių moterų; Agai ir stilių modeliai, paprasti vartotojai;
02
„Kiehl“ Kieyan Calendula „Qinghuo“ vandens pieno naujas sąrašas
Balandžio mėn. Kiehlo kalendcinas „Qinghuo“ buvo atidengtas. Tuo pačiu metu padidėja atsparumas odos uždegimui, iš tikrųjų supranta vandens pieno rinkinį, kad būtų galima nutraukti spuogų problemą; būti lengvai naudojamas.
Verta paminėti, kad „Kiehl“ auksinis kumelinis esmė yra mėgstamiausias daiktas.Be to, kaip balandžio mėn. Pradėtas naujas produktas, naujojo „Kiehl“ „CalendCar“ raminamojo losjono balansas turi magišką priežastinę esmę, o kelios sodinimo ir raminamosios matricos, tokios kaip ekstraktai, arbatos ekstraktai ir gėlės, padeda išvalyti ugnį iš ugnies iš ugnies iš ugnies iš ugnies iš ugnies iš ugnies iš gaisro iš gaisro iš ugnies iš gaisro iš ugnies iš gaisro iš ugnies. Šaknis, kontroliuokite spuogus ir slopinkite odą, raminanti ir gerindama odą.
03
„Puma Brand Pop -Up Experience“ parduotuvės nusileidimas Chengdu
Balandžio 19 d. „PUMA“ „Hero“, „Brand Pop -Up“ parduotuvė, oficialiai atidaryta Chengdu
Ši „Puma“ prekės ženklo „Pop -Up“ patirties parduotuvė yra „Chunxi Road“ verslo rajone, žinomoje kaip „Chengdu natūralios mados šou“.Parduotuvės išvaizda pasirenka modernų avangardo dizainą ir savitą spalvų derinimą, parodantį prekės ženklo „Puma“ dvasią „amžinai. Greičiau.“, Sudarant stiprų vaizdinį greičio ir technologijos jausmo poveikį.Bendra dizaino integracija sukuria išskirtinį konfliktą, pusiausvyrą ir greitį ir parodo „Puma“ prekės ženklo „Pioneer“ tendencijos avangardą.Dalyviai gali pajusti „Puma“ prekės ženklo istoriją, patirti turtingus ir įvairius produktus bei dalyvauti interaktyviose ir laimėti ribotose dovanose.
04
„Casetify“ atidaroma pertvarkyti naują kelionę, sukeliančią ekologišką tvarų tendenciją
Pasaulio ir Žemės dienos metu Tarptautinis tendencijos gyvenimo būdo prekės ženklas „Casetify“ paskelbė specialų 2024 m. Planą su tema „Kelionė į„ Re/Birth “temą“.Ilgą laiką „Casetify“ giliai augino aplinkos apsaugos sritį, vykdydama naujovių ir tausojančios plėtros misiją, vykdydama įmonių socialinę atsakomybę ir aktyviai vykdė „pakartotinį/casetify, kad pakeistų naują gyvenimą“ mobiliojo telefono bylos perdirbimo planą. Žmonės kartu sumažina naštą žemėje.Šis planas gali sukurti patvarius ir tvarius produktus, padengdami perdirbimo seną apvalkalą, poliravimo apdorojimą ir regeneraciją, kad būtų galima valdyti naujas žaliavas „RE/Casetify Granules“ ir keturios naujų produktų gamybos etapai.
Pasaulio Žemės dienos metu balandžio 27 d. Taip pat nusileis „Aana“ įkvėpimo erdvė „Kelionė į RE/Gimimą pertvarkyti naujagimio kelionę“, kvies jus atrakinti žalią įkvėpimo pasaulį, kupiną laiko!„Žemės fejerverkai“, kuriuos sukūrė ekologiškas instaliacijos menininkas Naoyinas, taip pat bus stulbinantis.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey