MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

  Hai finansai ·Balandžio 13 d. (Žurnalistė Lin Shiwei Intern Ma Bojin) Balandžio 13–18 d., 4 -oji Kinijos tarptautinė vartojimo produktų paroda (toliau – „Consumer Expo“) vyko Haikou, Hainane.() () (600827) Su „Swim Sumi“ tema, jie atneša savo mados pirkėjų parduotuvę „The Bálancing“ į paskyrimo parodą.

  Remiantis pranešimais, šių metų vartotojų paroda, „Bailian“ vertybinių popierių birža sujungia daugiau nei 200 mados prekių iš beveik 60 prekės ženklų iš 14 šalių.

  „Bailian“ vertybinių popierių biržoje vandens bangos formos skulptūrų meno įtaisas pritraukė daugybę auditorijų, kad galėtų sustoti. Tai yra „bangos“ -„vandens rimas“, kurį sukūrė „Bailian Co., Ltd.“ ir viešas menininkas Lai Jiebinas.Meninė instaliacija yra labai unikalus vandens bangų dizainas su rytietišku estetiniu žavesiu, kuriame yra Bailian verslo drąsos dvasia komerciniame vandenyne ir nebijo iššūkio.

  Šioje sesijoje „Bailian Co., Ltd.“ pirkėjų parduotuvė, pagrįsta naujoviška tvarios mados srities praktika, atnešė ekologiškų drabužių, pagamintų iš perdirbamų medžiagų perdirbamoms medžiagoms, seriją.Vartotojai taip pat gali bendrauti su 3D skaitmenine holografine dalimi, kad atrakintų skaitmeninės mados žavesį.Tarp jų „Viròn“, ekologiškas batų prekės ženklas iš Paryžiaus, Prancūzijoje, naudoja „Apple“ likučius ir kukurūzų barzdas bei kitus augalus, kad būtų galima pakartotinai naudotis. Popieriaus padangos ir plastikiniai buteliai.Be to, „Feng Chen Wang“ kūrybinis direktorius Wangas Fengas Chenas ir D.Desirable, asmeninis jauno aktoriaus Wango Hezhengo prekės ženklas, kartu pristatė jungtinę seriją.

  Be to, Bailianas kruopščiai suplanavo kūrybinio aromato ekrano zoną dabartinėje parodoje.Ant kabinos, kvepalų, aromaterapijos ir šeimos Qing dinastijos iš daugiau nei 20 prekės ženklų iš namų ir užsienyje susirinko kartu, įskaitant BDK-Hungarijos rožę ir „Futchilitchi“ grožinės literatūros sci-fi litchi, kuri 2023 m. Laimėjo „Golden GUI“ apdovanojimą, ir Matiere premjerą , kuris laimėjo „Fifi“ apdovanojimų kasmetinius kvepalų metus, -chiro po Yue ir subalansuotų kvepalų bei kitų kvepalų produktų, kuriuos kartu sukūrė „Bálancing and Scent“ giedojimas.

  ”Mes tikimės, kad vartotojai gali gauti dvigubą jutiminio ir psichologinio malonumo, esant difuzijai kvepalų faktoriui, ir rasti populiarų žodį, skirtą išreikšti emocinį rezonansą ir požiūrį į gyvenimą.” Kompanija atnešė tokią aromatą tarptautinei mainų platformai, kuria yra įžvalga, pagrįsta emociniu vartojimo tendencijomis.

MLS Football Jersey