MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

□ „Zibo Daily“/„Zibo Evening News“/„Expo News“

Žurnalistė Zeng Yiwei

Šiandieninėje visuomenėje, pagreitėjus gyvenimo ritmui ir padidėjus darbo spaudimui, taip pat vystosi žmonių poreikis laisvalaikio metodams.Pastaraisiais metais naujos rūšies laisvalaikio metodas, vadinamas „StayCation“, pamažu pateko į jaunų žmonių gyvenimą ir tapo jų unikalia savaitgalio patirtimi.Kaip ir „Citywalk“, tokį kelionių su atsipalaidavimu būdą palaipsniui teikia pirmenybė jauniems žmonėms.

Europos ir Amerikos šalyse padidėjo terminas.Pastaraisiais metais daugelis jaunų žmonių mėgsta pateikti aukštus viešbučius kaip pirmąjį pasirinkimą. Galite patenkinti aukštos kokybės atostogų poreikius.Tokiuose viešbučiuose paprastai yra karštų spyruoklių, aukšto lygio batonėlių ir sporto salių, todėl jie nesijaus nuobodu, net jei jie „neišeina“.Švieži ir keista patirtis nebeatlieka tokių žmonių, ir jie nori, kad tokiu būdu būtų tikras atsipalaidavimas ir ilsėtis.

Tuo pačiu metu „Loft“, kuri gali virti, daro viešnagę patrauklesnę.Šioje aplinkoje jauni žmonės gali laisvai žaisti savo maisto gaminimo įgūdžius, patirti linksmybių maistą, dalytis maistu su draugais ir sukurti šiltą ir laimingą atmosferą.Ši intymi socialinė patirtis ne tik verčia žmones jaustis laimingais, bet ir sustiprina tarpasmeninius santykius, gilinant emocinius ryšius tarpusavyje.

Wang Zhiyu yra antras studentas iš Shandongo mokslo ir technologijos universiteto.Įrašas, kurį ji pasidalino socialinėje platformoje apie tai, ką mes darome savaitgalį, patraukė daugelio netizens dėmesį.Trečiadienį ji suras palėpę su savo draugais, šeštadienio rytą pirks gėrimus, daržoves ir vaisius, pasirinks filmą, kurį nori žiūrėti, o paskui praleis gražų savaitgalį palėpėje.

„Kartais aš gyvenu savyje ir kartais gyvenu su gerais draugais. Virškime kartu žiūrėti filmus. Noriu miegoti, kai noriu miegoti.” Trumpalaikis monotoninio gyvenimo gyvenimas privers mane jaustis labai atsipalaidavęs.

Kai kurie netizens sakė: „Skirtumas tarp namų ir namų ir namų namų yra tas, kad romantiškos atmosferos ir savęs perdavimo laipsnis yra neįprastas”.

Galima pastebėti, kad yra daugybė priežasčių, dėl kurių jauni žmonės gali pasirinkti viešnagę.Visų pirma, „Staycation“ suteikia ramų ir patogų laisvalaikio būdą, leidžiantį jiems atsipalaiduoti savaitgalį ir atsikratyti spaudimo darbe ir gyvenime.Palyginus su užimta kelione ir ilgomis kelionėmis, pasirinkite likti šalia savo namų arba pasirinkti vietinį viešbutį, kad jaunimas galėtų lengviau praleisti savaitgalį ir mėgautis laisvalaikiu.

Be to, viešnagė gali patenkinti jaunų žmonių norą siekti atsipalaidavimo ir išvengti kasdienio gyvenimo.Savaitgalį pažįstamoje aplinkoje, kad jie galėtų geriau atsipalaiduoti ir mėgautis ramiu laiku.Toli nuo miesto šurmulio ir šurmulio, buvimo vieta leidžia jauniems žmonėms pakartoti savo gyvenimo ritmą, ištirti savo gyvenimą ir rasti savo vidinę ramybę ir harmoniją.

MLS Football Jersey