MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
29 -osios Pasaulinės knygos dienos proga, „Zhongguancun“ knygų pastatas, priklausantis Pekino emisijos grupei, išleido seriją „Kvapnių Haidiano skaitymo jaunimas“ serija.Balandžio 23 d. „Zhongguancun“ knygų pastatas, kaip nejudantis švietimo bazė jaunam Haidiano mokyklos rajono pradininkui, įtraukė į jaunųjų pionierių iš Haidiano mokyklos rajono atstovus ir pradėjo teminį renginį „Įėjimas į knygų ir knygų įvedimą Tyrinėti mokslo paslaptį “.
Kinijos jaunimo mokslo ir technologijos švietimo darbuotojų asociacijos mokslo mokslo tyrimų komiteto ekspertas Guanas Yanlongas pateikia temą „Vaikų„ Road to Invention “tema, kurioje aptariamos daugialypės mokslinės srities žinios.Ryškiais atvejais ir išsamiais paaiškinimais Guanas Yanlongas įkvėpė vaikus labai domėtis ir smalsumu apie mokslą.
Temos parodos sritis „Let Technology“ rodo daugybę kylančių technologijų produktų.Interaktyvios roboto patirties sesijoje visi grupėse patiria robotų sąveiką, robotus šachmesus, robotus ir kitus daiktus.Intymiai bendraudami su robotais, vaikai ne tik jautė technologijos žavesį, bet ir naudojo savo mąstymo sugebėjimus bei komandinį darbą.Patirties „Meta -Universe“ koridoriaus patirties sesijoje vaikai puikiai derino technologijas su skaitymu ir pajuto begalinį knygų technologijos žavesį.
Pasaulio skaitymo dienos renginys ne tik suteikė jauniems pionieriams puikią platformą, kuri buvo artima technologijoms ir jautėsi skaitymui, bet ir toliau skatino mokslo švietimo plėtrą Haidiano mokyklos rajone.Haidiano mokyklos rajono jaunasis darbo komitetas taip pat pristatė populiarias mokslo knygas kiekvienam renginyje dalyvaujančiam jaunam pionieriui. Kultūrinė konstrukcija.
Kaip didelis išsamus knygų miestas Haidiano rajone, „Zhongguancun“ knygų kūrimas aktyviai atlieka pagrindinių kanalų ir ideologinių bei kultūrinių knygų platinimo pozicijų vaidmenį. Up plačia kultūrinių mainų platforma masėms.
Be to, „Zhongguancun“ knygų kūrimas ir Naujosios ERA civilizacijos praktikos institutas Haidiano gatvės institutas per Pasaulinę knygų dieną vykdė daugybę kultūrinių užsiėmimų, pritraukdama daug skaitytojų dalyvauti ir vadovauti daugiau žmonių, kad jie mėgtų skaityti, skaityti geras knygas ir skaityti.Siekdamas grąžinti daugumai skaitytojų, „Zhongguancun“ knygų pastatas taip pat pasirinko 50 % nuolaidą knygų kategorijoms.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey