MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
„Prokuroras Li, vaikas įtikino grįžti į mokyklą, prašau, užtikrintas!” Po to, kai jį nuleidau, jaučiausi nepaprastai patogiai širdyje.
Tai yra administracinis viešojo intereso bylinėjimosi byla, apimanti nepilnamečių švietimo teises.Nusikaltėlis taip pat buvo atsitiktinis. Po to, kai vaikas yra įskaudintas, jis visada yra jautrus ir įtartinas.
„Kokio ilgio?”
„Beveik metai!”
Tai išgirdęs, kad prokuratūra Li Yingci staiga sugriovė.
Galvojant apie daugelį nepilnamečių atvejų, susijusių su pastaraisiais metais, ar yra panašių situacijų? ir ištirti po vieną ištirti ir ištirti po vienąPo pakartotinių tyrimų, nuo 2022 m., 20 nepilnamečių įtariamųjų ir 6 nusikalstamos aukos nebaigė privalomo išsilavinimo.Tolesniuose tyrimuose šie studentai turi „nematomus metimus“ ir jie yra ryškūs, o jų studentai yra normalūs, tačiau jie paprastai nevyksta į mokyklą. Išlėkė iš mokyklos.
Atsakydamas į šias situacijas, prokuroras Li Yingci sustojo ir nedelsdamas vedė bylos tvarkytoją į apskrities švietimo ir sporto biurą. Prižiūrėtojo apygardos viršininko pavaduotojas, apskrities prižiūrėtojo švietimo vadovo pavaduotojas apskrities viršininko pavaduotojas, atitinkamų personalo ir žmonių prižiūrėtojų, švietimo ir sporto biuro simpoziume, pateikė tiesioginius pranešimus ir komunikaciją bei išsamiai klausėsi visų nuomonių aspektų.Diskusijos metu visi, vykdomi į tarnybinius interaktyvius mainus apie nusikaltimą, kai buvo iškelta iš mokyklos privalomo ugdymo etape, kaip pagerinti priežiūros ir valdymo sistemą ir pan., Ir aptarti, kaip užtikrinti privalomą nepilnamečių švietimą ir užkirsti kelią nepilnamečiams ir užkirsti kelią nepilnamečiams Nusikaltimai. Administracinių viešųjų interesų ieškinių išdavimas siekiant užtikrinti, kad prokuratorinio pasiūlymo turinys būtų tikslus, o priemonės yra įmanomos.
Išsamios simpoziumo padėtis ir prokuroro pasiūlymas Li Yingci nagrinėjo bylą, institutas greitai paskelbė prokuratūros pasiūlymą dėl baudžiamojo persekiojimo apskrities švietimo ir įstaigos biure per administracines viešojo intereso bylinėjimosi funkcijas. ir vykdyti teisines pareigas, tokias kaip privalomas švietimo įstatymas ir nedidelė apsaugos įstatymas, ir veiksmingai gina kiekvieno mokinio teises gauti privalomą švietimą, užtikrinkite, kad studentas neišstumtų į mokyklą; Patobulinti greitą atradimo ir reagavimo mechanizmą, sukoncentruoja knygą, ir stengiasi, kad išankstinis atradimas būtų anksti, anksti įsikurti ir įtikinti mokyklą anksti; „Nematomi kritimo“ studentai per bendruomenes, gatves ir kaimo grupes, kuriose yra tėvai, globėjai ir studentai, per viešumą dėl privalomo švietimo įstatymo, nedidelės apsaugos įstatymo, darbo įstatymų, darbo įstatymų, laukiančių įstatymų ir kitų teisės aktų, kurie aktyviai patars Studentai, kurie mokosi mokykloje, ir atlieka gerą darbą, kad būtų galima grąžinti dinamišką pardavimo numerį. Apsaugos mokykla, kuriai siekiama užkirsti kelią patyčioms ir smurtui universiteto mieste, kad būtų galima integruoti vienas kitą, skatinti vienas kitą, pašalinti įvairius nepalankius veiksnius, sukeliančius metimą, ir toliau skatinti Shuxiang miestelio statybą su civilizuotu miestu.
Po to efektas.
Siekdamas dar labiau išplėsti valdymo poveikį, prokuroras Li Yingci parašė „Nusikaltimų nusikaltimų nusikaltimų situacijos analizės ataskaitą privalomo švietimo prieplaukos metu“, kuri buvo pateikta pagrindiniams apskrities partijos komiteto ir apskrities vyriausybės vadovams instrukcijoms skatinti taisymą.Tuo pačiu metu kolegija ir apskričių švietimo ir sporto biurai kartu paskelbė „bendradarbiavimo bendradarbiavimo bendradarbiavimo bendradarbiavimo bendradarbiavimo bendradarbiavimo mechanizmo įgyvendinimo priemones, kuriomis siekiama išaiškinti atsakomybę ir disponavimo priemones. Draudimo draudimo ir švietimo teises raginkite švietimo sistemą ir visą visuomenę suteikti svarbą privalomam nepilnamečių švietimui ir skatinti ilgalaikio privalomų nepilnamečių švietimo teisių valdymą.
Šiuo metu ligoninė perdavė Švietimo ir sporto biurą, kad pašalintų bylą, ir paragino švietimo sistemą išspręsti vienos nepilnametės aukos studentų statuso problemą. Nepilnamečiai, po sustabdymo įstojimo į visuomenę, buvo suaugusieji, o po įtikinėjimo įtikinėjimą į mokyklą grįžo 7 lašai.
Atsakydama į studentų Li Qian atsitraukimą, ligoninė įgyvendino pagrindinę sekančią priežiūrą, aktyviai bendradarbiaudama su apskrities švietimo ir fizinio biuro, Jaunimo lygos ir apskrities partijos komiteto bei apskričių moterų federacija, kad aplankytų šeimos šeimas Psichologinis šešėlis.Tuo pačiu metu kolegija, apskrities švietimo ir fizinis biuras bei vietos policijos nuovada ir kiti skyriai kartu įstojo į mokyklą, kad skatintų įstatymų paskaitas ir nepilnametį „du įstatymus“, kai buvo skatinami reformos reformos atvejai Mokytojai, išvalę universiteto miestelio aplinką ir skatina mokyklos nusileidimo įgyvendinimą pagal įstatymus.
It is reported that the hospital adheres to the comprehensive performance of duties, follows the case, deepen cooperation with the cooperation with the education administrative department, establish a normal regulatory governance mechanism, and further strengthen the protection of the rights and interests of the rights and Apklausų interesai.(Pav./Wang Xiaoliang Lei Zhifan teksto teksto tekste)
Šaltinis: „China Daily.com“
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey