MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
„China News Service“, „Xinjiang News“, balandžio 26 d. (Lei Jinping Yang Xiaoqian) po 5 dienų nuožmios konkurencijos, balandžio 25 d., Pirmasis „Profesinių sąjungų taurės“ darbuotojų sporto susitikimas Aukšto -Tech zonoje (Naujasis miesto teritorija) baigėsi baigtine aukštojo mokslo zonoje (naujoje miesto teritorijoje), pasibaigusį aukštojo mokslo zonoje (naujoje miesto teritorijoje). Rajono darbuotojų kultūros rūmai.Daugiau nei 600 darbuotojų iš 27 jurisdikcijos vienetų aktyviai dalyvavo siekdami parodyti dvasinį sunkaus darbo krepšinio, karo vilkiką, stalo tenisą, badmintoną ir 15 mažų daiktų stilių.
Sporto srityje konkurso dalyvių darbuotojai purto savo nuotaiką, visiškai perduoda atkakliam sunkaus darbo, vienybės ir bendradarbiavimo dvasią ir mėgaukitės linksmų sporto varžybų džiaugsmu.Teisėjai yra griežti ir sąžiningi bei skirti įvairių sporto projektų vertinimui.Darbuotojai sunkiai dirbo ir atidžiai atliko išsamią kiekvienos varžybų detales.Žiūrovai buvo kupini dvasios, o plojimai ir džiaugsmai buvo kupini viso sporto lauko.
„Eik, ateik …“ Vyrų krepšinio čempionate ir bėgiko žaidime, „High -Tech“ zonos (Naujojo miesto) sveikatos komisijos linksminimo komanda nudžiugino šoną, o šūksniai ir juokas sprogo auditorijai, Tapimas gražiu peizažu.Lyderis Sunas Haijiangas teigė, kad vykdydami tokią veiklą darbuotojai galėjo pasitraukti iš užimto ​​darbo, mėgautis mankštai, išlaisvinti darbo spaudimą, taip pat sustiprinti bendravimą ir supratimą vienas kito ir sustiprinti komandos darną.
Karo vilkime scena buvo „karšta ir karšta“.Remdamiesi tikėjimo palaikymu, jie suspaudė dantis ir kovojo, pažymėdami pergalės mazgus ir visų širdis.Po 4 nuožmių varžybų raundų, „Rongtong Real Estate“ („Xinjiang) Co., Ltd.“ laimėjo šio karo vilkiko čempionatą.
„Dalyvavimas šiuose žaidimuose yra kupinas derliaus kiekvienam žaidėjui. Tai ne tik naudojasi kūnu ir įgyja garbės, bet dar svarbiau, kad jis sustiprino draugystę su visais vienetais ir praplečia visų draugų ratą.” Komandos komanda Quan Jing teigė, kad tikisi, jog ateityje jis gali skatinti bendrą daugumos darbuotojų pažangą ir plėtrą dalyvaudamas daugiau sąjungų konkursų, siekdamas skatinti mokymąsi ir mainus.
Pastaraisiais metais, siekdamos patenkinti didėjančius darbuotojų ir masių kultūrinius ir sporto poreikius, profesinės sąjungos visais lygmenimis plačiai laikėsi „darbo“ ypatybių savybių, atspindinčios „darbo“ konotaciją ir parodydama kultūrinę bei sportą. Darbuotojų, turinčių žodį „darbas“, veikla.
Liu Lei, „High -Tech“ zonos (Naujojo miesto) pramonės federacijos sekretoriaus pavaduotojas ir vykdomasis vicepirmininkas, teigė, kad 134 m. Gegužės 1 d. „Tarptautinės darbo dienos 134 m.“ Prekyboje šis darbuotojų sporto susitikimas siekia pateikti tyrimą ir biržą Daugeliui darbuotojų.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey