MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklas(Žurnalistė Feng Li) „Mes stengsimės apibrėžti skaitymo sėklas kiekvienam mokytojui ir vaikų širdims ir leisime Shuxiangui įsiskverbti į universiteto miestelį“.Balandžio 24 d. Knygos donorystės ir visos Liaudies švietimo leidyklos kinų kalbos knygos skaitymas ir stebėjimas vyko Xi’an Hongjing pradinėje mokykloje.Daugelis Xi’an mokyklų, įskaitant Hongjingo pradinę mokyklą, gavo paaukotų knygų ir palaikančias knygų lentynas.

Pranešama, kad Liaudies švietimo spauda yra didelės rūšies profesionalios leidyklos, susijusios su švietimo ministerija. , ir skaitmeniniai garso ir vaizdo produktai.

Sutelkdamas dėmesį į Shuxiango miestelio statybą, Liaudies švietimo leidykla vykdė daugybę veiklų.Nuo balandžio mėn. „Skaitymo ir stebėjimo tyrimų kampanija“ buvo surengta daugelyje Šaanxi provincijos miestų, o 85 000 egzempliorių ir apie 2,4 milijono juanių buvo paaukotos mokyklos klasių bibliotekoms ir kai kurioms pagrindinėms mokyklų klasėms provincijoje. ir remti knygų lentynas.Šį kartą 25 000 tomų, apie 980 000 juanių ir palaikančias knygų lentynas buvo paaukotos Xi’an Jiaotong universiteto priklausančiai vidurinei mokyklai, Shaanxi Normal University Fixationed vidurinei mokyklai, Xi’an pradinei mokyklai Shaanxi provincijoje, Xi’an Aichi vidurinėje mokykloje, Xi “. Hongjingo pradinė mokykla ir kitos mokyklos.

Visas knygų skaitymo stebėjimo seminaras pakvietė gerai žinomus ekspertus visoje šalyje, kad galėtų surengti demonstracines klases ir specialias paskaitas, ir pateikia naujų idėjų ir naujų metodų „visos knygos skaitymo“ mokymosi darbo grupei pirmųjų kinų mokytojams, kad padėtų mokytojams vadovauti Youngui Studentai mėgaujasi skaitymo knygomis.

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklas(Žurnalistė Zhou Shimin) Balandžio 24 d. Žurnalistė iš Guangxi švietimo departamento sužinojo, kad prieš kelias dienas Guangxi paskelbė pranešimą apie tolesnį mitybos gerinimo planą kaimo privalomų švietimo studentams ir naujai įtrauktą į mitybos diegimo mitybos įgyvendinimą. 2023 m. Spalio mėn. Vykdymo gerinimo įgyvendinimo planai 2023 m. Spalio mėn. Kaimo privalomų švietimo studentų mitybos gerinimo planas 50 apskričių dar labiau paaiškina įgyvendinimo apimties ir finansavimo garantijos reikalavimus.

Guangxi atkreipė dėmesį į tai, kad kavinės (rūmų) statybą išsprendė vietos valdžia, autonominis regionas ir su apskričių lygio susijusios lėšos.Visi miestai ir apskritys koordinuoja kaimo privalomų švietimo mokyklų mokyklos statybos saugos garantiją ilgalaikiams mechanizmo fondams, silpnam privalomam švietimui, tobulinimui ir gebėjimui tobulinti specialius fondus ir jų pusiausvyros lėšų statybai ir pertvarkymui statybai ir pertvarkymui Kavinė (namas).Kai autonominis regionas paskiria atitinkamas specialias švietimo mokėjimo fondus, 50 apskričių yra pakreiptos į 50 apskričių, kurios yra naujai įtrauktos į mitybos tobulinimo planų įgyvendinimą 2023 m., Ir teikia pirmenybę nenaudojamų ir turtingų mokyklų pastatų naudojimui valgyklos rekonstravimui (namas). .

Kavinės (namų) lėšos yra padengtos apskrities lygio koordinuotais finansiniais ištekliais, ir jos neturi būti įtrauktos į dietos dietos finansavimą įvairiais pavadinimais.Mitybos dietos subsidijos yra susijusios su visais Guangxi lygmenimis.Apskritis, kuri atitinka Nacionalinių apdovanojimų politikos sąlygas, prieš tai, kai Centrinei vyriausybei buvo suteiktos atlygio subsidijos, mitybos dietos subsidijų fondus dalijasi autonominis regionas ir apskritis 8: 2;Apskrityse, kurios neatitinka Nacionalinių apdovanojimų politikos sąlygų, autonominis regionas ir apskritis gėdija jas 7: 3.Mokykloms, kurios nėra 50 apskrities lygio administracinių skyrių, tokių kaip savivaldybių mokyklos ir Nanningo ekonominės ir technologinės plėtros zonos, funkcinių teritorijų sąraše. Kai švietimo skyriaus statistinė statistika ir apskrities lygio apskrities lygio dalis yra atsakinga už fiskalinių išlaidų atsakomybę.

Guangxi leido suprasti, kad visos vietos turėtų energingai reklamuoti mokyklos kavinę (namą).Jei mažos masto mokykla (mokymo taškas) atokiose vietose neturi sąlygų maitinti ir maitinti kavinėje, galima įgyvendinti mokyklos namą ar šeimos (individualią) siuntą, užtikrinant maisto higienos ir saugos užtikrinimą.

Tuo pačiu metu „Guangxi“ ir toliau didins mokyklos kavinės statybą ir padidins valgyklos specialistų personalą.Remiantis studentų skaičiaus studentų skaičiaus santykiu yra ne mažesnis kaip 1: 100, mokyklos mokiniai gali būti kvalifikuoti kvalifikuoti.Skatinkite vietoves aprūpinti kolegijos (abiejų) mitybos instruktorius, vykdyti mitybos sveikatos mokymą ir teikti pagrįstą dietą.Laikydamiesi kavinės darbuotojų medicininės apžiūros sistemos, darbuotojai gauna sveikatos pažymėjimą, o sveikatos pažymėjimas bus viešinamas svarbioje vietoje kavinėje.Tie, kuriems neleidžiama samdyti blogų idėjų, elgesio ir psichinių anomalijų.

Be to, reikalaukite sukurti maisto saugos esminę eilę, pateikti maisto saugos darbus į ypač svarbias pareigas, paaiškinti atsakomybę, patobulinti ingredientus, maisto stebėjimą, maisto kaupimą ir perdirbimą, maitinimo tvarkymą, lydinčią sistemą, sveikatos valdymą ir darbuotojų mokymą ir mokymą darbuotojų mokymui. , sveikatos valdymas ir mokymas, mokymas, sveikatos valdymas ir mokymas. standartizuotos operacijos ir maisto kokybės bei saugos užtikrinimas.

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklasNaujienos (reporterio Reno chaoksija)Šanchajaus tradicinės kinų medicinos universiteto mokytojai ir studentai daro vaistinę dietą bendruomenės gyventojams.bažnyčiaPaauglių merginos lengvai susiduria su fiziniu augimu ir pokyčiais,Rytų Kinijos normalaus universiteto „Skynet Studio“ redagavo populiariojo mokslo kursą „Žinios apie liežuvio galiuką“ …Balandžio 24 d. Pirmasis “Klasės„Konkurso“ finalas ir parodos buvo surengti Rytų Kinijos normaliojo universiteto Zizhu švietimo parke.KlasėsParodykite vietoje.

šį kartąKlasėsNuo pat pradžių konkursas pritraukė 183 dalyvaujančias komandas, kurias sudarė 744 studentai iš 21 miesto universitetų. piliečių raštingumas “,„ Gyvinis raštingumas “, kiekvienos dalyvaujančios komandos išsamiai ištyrė piliečių poreikius, kruopščiai suplanavo ir organizavo įgyvendinimą, sudarydamos grupę, sudarydamos grupęKlasėsDizainas.

Po preliminaraus turo, 113KlasėsGavo „potencialus kūrimas“-Slishu švietimo serijos kursai„” Tradicinė kultūraPalaukite, kol 10 kursų įvertins pirmoji Šanchajaus universiteto studentų bendruomenėKlasėsKonkurencijos miesto -BoutiqueVeiklos vykdymo metu taip pat nustatomos bandomosios zonos76 bendruomenėsKlasėsInkubacijos bazės, kolegijos ir universitetai bei bendruomenės yra aprūpinti beveik 150 instruktorių dalyvaujančioms komandoms.Vykdydami šią veiklą, ne tik turi puikių bendruomenės švietimo kursų grupę, kurią paprastai priima dauguma gyventojų, bet ir sudarė veiksmingą kanalą bendrai bendruomenei ir kolegijai žaisti su kolegijos studentų specialybe dalyvauti bendruomenės paslaugose.DaiktaiEfektyviai sustiprino supratimą apie kolegijos studentų supratimą apie mokymosi visą gyvenimą ir mokymosi miestų statybąEsmė

MLS Football Jersey