MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
„Xinhua“ naujienų agentūra, Pekinas, balandžio 23 d. (Žurnalistas Gao Jing) Valstybės tarybos ataskaita apie 2023 .Ataskaita rodo, kad 2023 m. Ekologinės aplinkos kokybė šalyje stabiliai pagerėjo.Ekologinės aplinkos kokybės gerinimo rodikliai sėkmingai įgyvendino metinį tikslą, geresnį nei nuoseklūs „14 -ojo penkių metų plano“ planavimo tikslų nuoseklūs pažangos reikalavimai.
Ataskaitoje atkreiptas dėmesys į tai, kad 2023 m. Oro kokybė išliko ilgalaikė gera tendencija, o pagrindinių sričių oro kokybė pagerėjo 6,5%.Mano šalies jurisdikcijų jūros vandens kokybė paprastai yra stabili ir geresnė.Nacionalinė dirvožemio aplinkos rizika yra pagrindinė kontrolė, o dirvožemio taršos apsunkinimas iš pradžių buvo pažabotas.
Verta paminėti, kad 2023 m. Vandens paviršiaus vandens aplinkos kokybė ir toliau gerėja, o pagrindinio baseino vandens kokybė žymiai pagerėja.Pirmą kartą pagerėjo geltonojo upės baseino vandens kokybė. .Sausas Jangdzės upės srautas 4 metus iš eilės iš eilės ir Geltonosios upės sausas srautas 2 metus iš eilės išlaikė vandens kokybę.
Remiantis pranešimu, dabartinė ekologinės civilizacijos konstrukcija mano šalyje vis dar yra kritinis streso superpozicijos ir svorio, žengiančio į priekį, laikotarpiu, o ekologinės aplinkos apsaugos užduotis vis dar yra sunki.Pirma, ekologinės aplinkos apsaugos struktūrinis slėgis vis dar yra didelis.Didelės energijos suvartojimo ir didelio anglies išmetimo savybės mano šalies pramoninėje struktūroje vis dar išryškėja.Nuo „keturioliktojo penkių metų plano“ energijos suvartojimo ir anglies dioksido išmetimo augimo greitis buvo žymiai greitesnis nei „tryliktojo penkių metų plano“ laikotarpio.Antra, ekologinės aplinkos pagrindas nėra tvirtas.Trečia, ekologinės aplinkos saugumo slėgis ir toliau didėjo.Ketvirta, reikia patobulinti ekologinės aplinkos valdymo sistemą.
Kaip nustatyti ekologinės aplinkos apsaugos tikslus šiais metais?
Ataskaitoje siūloma, kad pagrindiniai ekologinės aplinkos tikslai 2024 m. Būtų nustatyti pagal stabilios pažangos principą ir ekologinių aplinkos kokybės rodiklius, tokius kaip vidutinė PM2.5 koncentracija, puikus oro kokybės santykis, paviršinis vanduo ⅰ iki III Vandens kokybės sekcijos santykis ir kt. Tai yra geresni nei „14 -ojo penkių metų plano“ planavimo tikslo nuoseklūs pažangos reikalavimai. , cheminis deguonies poreikis ir amoniako azoto iškrova toliau mažėjo.
Šiais metais turime veiksmingai stiprinti ekologinius aplinkos apsaugos įstatymus ir priežiūrą bei teisėsaugą, aktyviai skatinti gražios Kinijos novatoriškų zonų kūrimą, toliau kovoti ir toliau kovoti ir aktyviai skatinti ekologiškų ir žemų anglies plėtrą plėtros metoduose, nuolat tobulinti Ekosistemų įvairovės įvairovės tęstinumas, saugokite grožio ir grožio grožį, Kinija sukuria saugią esmę, kad paspartintų šiuolaikinės aplinkos valdymo sistemos statybą.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey