MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

„Liaocheng 2024“ 2024 m. Pradžioje vidurinės mokyklos akademinio lygio informacinių technologijų egzaminas Rezultatų pranešimas apie pranešimą

Remiantis „Liaocheng švietimo ir sporto biuro pranešimu apie gerą darbą jaunesniųjų vidurinių mokyklų informacinių technologijų ir eksperimentinių egzaminų egzaminuose“ („Liaojiao Sports“ [2024] Nr. 4), informacinių technologijų egzamino rezultatai bus Išleistas paskelbtas iki birželio 30 d.).

1. Skaitymo užklausos metodas

Nuo gegužės 8 iki 13 dienos kandidatai prisijungė prie „Liaocheng City“ stojamojo egzamino internetinės registracijos ir užpildymo savanorių platformoje (http://wsbm.lcedu.cn/) užklausos informacinių technologijų testo rezultatai.Sąskaitos numeris yra kandidato ID numeris, o „slaptažodžio“ numatytuosius pagal paskutinius 6 ID numerio skaitmenis (x yra kapitalas).

Antra, spektaklio pateikimo forma

Remiantis „Vidurinės mokyklos lygio egzamino ir priėmimo į vidurinę mokyklą nuomones, 2024 m. Pradžioje veikia vidurinės mokyklos ir vidurinės mokyklos, informacinių technologijų testo balai sudaro 10 taškų (10 taškų už visus balus) ir. „Scores“ paskelbė, kad rezultatai yra po pirminio kandidatų balo.

Trečia, laipsnio peržiūros metodas

Informacinių technologijų testų balų balų balų apimtis apsiriboja tuo, ar trūksta balas, praleistas, neteisingas ir ar yra kokių nors klaidų.

Jei kandidatai prieštarauja savo pažymiams, jie gali pateikti peržiūros paraišką pagal šias procedūras nuo gegužės 8 iki 9 dienos.

Kandidatai gali pateikti rašytinę paraišką mokyklai (reikia nurodyti kandidato vardo, ID numerį, studento statuso numerį ir kt.).Pagrindinių peržiūros komanda buvo peržiūrėta pagal programą, ir buvo teisinga ją ištaisyti po peržiūros.Pasibaigus peržiūrai, apžvalgos rezultatus praneša bandymo sritis ir mokykla.

4. Konsultacijos telefonas miesto ir apskričių priėmimo egzaminų institucijoms

„Dongchangfu“ rajonas 8418200, Pingping rajonas 3177 esmė

Liaocheng švietimo egzaminas ir mokymo tyrimų institutas Tyrimų institutas: 8244951.

Liaocheng švietimo ir sporto biuras

2024 m. Gegužės 7 d

Originalus pavadinimas: „Liaocheng Education and Sports Bureau pranešimas“

MLS Football Jersey