MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Balandžio 17 d. Rytą Savivaldybės vyriausybės naujienų tarnyba surengė spaudos konferenciją „Dvylikos paaukštinimo veiksmų“ temų serijoje -oro kokybės gerinimo ir proveržio operacijoje, pakviesdamas partijos sekretorių ir savivaldybės ekologinės ir aplinkos biuro direktoriųWang KaiĮveskite situaciją, susijusią su oro kokybės pagerėjimu Liaocheng 2024 m.

  Wang Kai sakė,Nuo šių metų pradžios miestas dar labiau sustiprino kovos pastangas ir paskelbė „proveržio veiksmų planą, skirtą prevencijos ir kontrolės oro taršai 2024 m. Pirmąjį ketvirtį „atidarymo durys“.Pirmąjį ketvirtį miesto aplinkos oro kokybės išsamus indeksas pagerėjo 18,3%metų -metų, o metų -metų pagerėjimo procentas, kuris yra pirmasis provincijoje;2.5, PM10, Taigi2, Ne2, CO, O3Vidutinė šešių veiksnių koncentracija pasiekė per metus -pagerėjimą, o pagerėjimas buvo atitinkamai 17,9%, 17,6%, 50%, 12,1%, 12,5%ir 18,4%.Toliau mūsų miestas ir toliau vykdys aglomeraciją ir proveržį, kad užtikrintų, jog aplinkos oro kokybė ir toliau tobulės, todėl masėms atnešė daugiau mėlyno dangaus ir baltų debesų.

  Suderinkite struktūrą, gilų kasimo ir emisijos mažinimo vietą.Optimizuokite pramonės struktūrą, sumažinkite perteklių ir atgalinį gamybos pajėgumą, padidinkite naują augimo impulsą ir laikykitės „išjungimo paketo pašalinimo“ principų, perkeltos į parkų partiją, pakeisdami įjungimo partiją ir stiprinant paketą, ir stiprina paketą. . „Klasterio atnaujinimas.Optimizuokite energijos struktūrą, toliau mažinkite anglies naudojimą ir pagreitinkite efektyvų energijos valymo ir žemo anglies vystymąsi. Atsinaujinančios energijos energijos gamybos pajėgumas 4,5 milijono kilovatų.Optimizuokite transportavimo konstrukciją, sumažinkite krovinių gabenimo kiekį ir pagreitinkite Liaocheng Guanzhou International Land and Port Co., Ltd., Specialiojo geležinkelio ir „Luxi Chemical Group“ specialiosios linijos konstrukciją, ir dar labiau išplečia naują variklio energiją. Transporto priemonės, tokios kaip autobusų transporto priemonės, proporcija.

  Stiprus valdymas, daugiausia dėmesio skiriant šaltinio prevencijai ir kontrolei.Stiprinti pramoninių šaltinių valdymą, efektyviai sumažinti išmetamųjų teršalų intensyvumą, skatinti šiluminės energijos, aliuminio oksido ir kitų pramonės atstovų valdymą, tiria pagrindinių pramonės įmonių, tokių kaip pramoninės krosnies ir krosnių pramonės šakos, ir plaukus susijusių organinių medžiagų pramonės šakų, tobulinimas ir gerinimas. Stiprina neefektyvių oro taršos kontrolės priemonių gerinimą.Stiprina mobiliųjų šaltinių valdymą ir remiantis kasdienio teisėsaugos patikrinimu dyzelinių sunkvežimių ir ne -kelio mobiliojo mechaninio taršos išmetimu, dislokuokite Nacionalinę (įtraukiančią) dyzelinių sunkvežimių apribojimą miesto statybos teritorijose ir Pagreitinkite pašalinimo standartus, susijusius su šalies pašalinimo 1 ir žemiau pašalinimu.Stiprinti veido šaltinio valdymą, pagerinti rafinuoto valdymo lygį ir užtikrinti, kad statybvietė, savivaldybių inžinerija ir kelių statybos vietos būtų įgyvendintos dulkių kontrolės priemonėms; naftos dūmų valymo įrenginių pagrindinėse vietose, kuriose reikia reguliariai valyti ir nuolat valyti;

  Suimkite pagrindinius dalykus ir stenkitės būti moksliniais ir tiksliais.Laikykitės kasdieninės analizės ir sprendimo, savaitinio vaizdo paslaugų mechanizmo, laiku siūlykite pasiūlymus ir kontrolės priemones bei pagerinkite visų lygių atitinkamų departamentų mokslo ir tikslaus taršos kontrolės pajėgumų lygį.Remiantis meteorologinių sąlygų savybėmis skirtingais sezonais, imamasi tikslinių kovos priemonių.Sauso ir stipraus pavasario laikotarpiu sustiprinkite dulkių valdymą ir sutvarkykite skalbimo gamyklas, kad po oro ir dulkių orų ir rudenį būtų galima laiku nuplauti miestą. Objektų įmonės ir miesto užbaigimo zonos, tokios kaip ozono taršos prevencija, ir dengimo spausdinimas. Politika. ir sprendimas. Sumažindami taršos apkrovą, kuo labiau sumažinkite poveikį normaliai įmonių gamybai.

MLS Football Jersey