MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
□ Bao Nan (Hunano moterų kolegija)
Neseniai „Lele Tea“ ir „Shi Ling“ leidyklos „Tabako Oolongo“ („Ebony Smilts“) produktai sukėlė plačius ginčus dėl įtariamo p. Lu Xun portreto teisių pažeidimo.Propagandoje „Lele Tea“ ne tik naudojo pono Lu Xuno vardą ir darbo turinį, bet ir kūrybiškai „sukūrė“ Lu Xuno arbatos taurės įvaizdį ir panaudojo jį kaip pagrindinį produkto pardavimo tašką. .Tačiau tokiu elgesiu griežtai priešinosi Lu Xun šeimos nariai ir Lu Xun kultūros fondas, jis užsakė profesionaliems teisininkams išduoti teisininkų laiškus.
Dėl „Lele Tea“ elgesio turime pabrėžti, kad komercinė rinkodara turėtų atitikti pagarbos ir kultūros esmę.Kaip šiuolaikinės kinų literatūros milžinas, p. Lu Xun vardas, portretas ir kitos asmenybės teisės yra saugomos pagal įstatymus, o bet kokia verslo veikla neturėtų pažeisti savo teisėtų teisių ir interesų.„Lele Tea“ neteisėtas pono Lu Xun portretų ir pavadinimų komercinei rinkodarai be leidimo panaudojimas yra ne tik nepagarba ponui Lu Xunui ir jo artimiesiems, bet ir pažeidė svarbius įstatymus ir kitus teisės aktus.
Komercinės rinkodaros esmė yra inovacijų ir kūrybiškumo, tačiau inovacijų ir kūrybiškumo riba yra gerbti kitus.Nors „Lele Tea“ kūrybinė rinkodara bando pritraukti dėmesį, ji nekreipia dėmesio į pagarbą kitiems ir baimę dėl kultūros.Verslo veikloje turėtume grindžiami sąžiningumu ir pagarba bei siekti verslo interesų teisėtomis priemonėmis, o ne pažeisti kitų teises ir interesus, kad atkreiptume dėmesį.
Laimei, šis įvykis „Lele Tea“ laiku atsiprašė ir ištaisyti.Tačiau incidentas taip pat skambėjo.Komercinė rinkodara neturėtų sutramdyti istorinių ir kultūrinių įžymybių orumo, tačiau turėtų tapti svarbiu būdu paveldėti ir skatinti kultūrą.Laukdami „Lele Tea“ galės giliai apmąstyti įvykį, sustiprinti vidinį valdymą ir užtikrinti, kad panašūs incidentai nebeįvyktų.
Tuo pat metu mes taip pat turime kviesti visus atkreipti dėmesį į kultūros paveldo apsaugą ir paveldėjimą.Pono Lu Xun literatūros paveldas yra brangūs Kinijos tautos turtai.Stiprindami kultūros paveldo viešumą ir populiarinimą, daugiau žmonių gali suprasti ir suprasti šį vertingą kultūros paveldą ir kartu prisidėti prie paveldėjimo ir perduoti puikią tradicinę Kinijos kultūrą.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey