MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Originalus pavadinimas: „Le Health“ | 2 valandos savaitgaliais gali sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką 70%
Darbuotojų dienraštis -ji wei, žurnalistas iš Kinijos pramonės.com
Neseniai Nanjingo medicinos universiteto autoritetingame žurnale „Sleep Health“ paskelbtas tyrimas atliko miego laiko ir širdies ir kraujagyslių ligų apklausą 3400 vyresnių nei 20 metų žmonių.
Tyrimais nustatyta, kad tiems, kurie nemiega gerai mano darbo dieną, savaitgalio komplementas yra labai protingas elgesys, kuris padeda sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką.
Palyginti su žmonėmis, kurie nesirenka atsigauti savaitgaliui, žmonės, kurie savaitgalį turi daugiau nei 1 valandą širdies liga.
Žmonės, kurie miega per darbo dienas, yra mažiau nei 6 valandos, o savaitgalis papildo daugiau nei 2 valandas, o širdies ir kraujagyslių ligų rizika yra 70%širdies ir kraujagyslių ligų rizikos;
Tai reiškia, kad jei norite atsigriebti nuo gero papildymo, galite suskirstyti dvi situacijas: pirma, asmuo, kuris miega mažiau nei 6 valandas darbo dieną, yra rekomenduojama savaitgalį atstatyti 2 valandas; 1 valanda yra geriausia.
Keturi metodai pagerina miego kokybę
Pagerinti miego aplinką
Patogi miego aplinka gali padėti žmonėms greičiau užmigti ir palaikyti gilesnį miegą, kad kūnas galėtų visiškai pailsėti ir atsigauti; Visi svarbūs miego kokybės veiksnys;
Išmokite atsipalaiduoti prieš miegą
Išmokite atsipalaiduoti savo kūną prieš eidami miegoti, kad sumažintumėte stresą ir nerimą ir pagerintumėte miego kokybę; Aš per daug galvoju prieš miegą, nesate palankiai atsipalaiduoti ir įeiti į gilų miegą.
Išlaikyti tvarkaraščio taisykles
Reguliarus tvarkaraštis gali leisti kūnui prisitaikyti prie dienos ir nakties aplinkos pokyčių, nustatyti įprastą dienos ir naktinio darbo įprotį, padėti kūnui sudaryti fiksuotą ritmą, ir lengva patekti į gilaus miego būseną; Geras gyvenimo ir poilsio įpročiai, neuždengkite darbo, nebebusite vėlai.
Tinkamai mankštintis dienos metu
Tradicinė kinų medicina mano, kad pavasaris ir vasara priklauso Yangui, rudenį ir žiemą priklauso Yin, dienos metu priklausanti Yang ir Yin naktį.Dienos metu mankšta gali maitinti yangą, o per naktį pernelyg nesunku sužeisti Yangą.Todėl sveikata turi atitikti dangaus ir žemės pobūdį, o judėjimas taip pat turėtų atitikti Yin ir Yang pasikeitimą.Dienos metu rekomenduojama tinkamai mankštintis, o tai ne tik atitinka Yin ir Yang pusiausvyrą, bet ir palankiai giliai miegant naktį.
Koks yra geriausias miego laikas?
2021 m. Amerikos medicinos asociacijos internetiniame žurnale paskelbtas tyrimas atskleidė Japonijos, Kinijos, Singapūro santykius ir bendrą suaugusiųjų mirtingumą Japonijoje.
JK Kirio universiteto tyrimas rodo, kad per didelis miegas yra susijęs su mirties rizikos padidėjimu dėl širdies ir kraujagyslių ligų.Tyrimas įtrauktas į 74 susijusius eilės tyrimus, kuriuose dalyvavo 3,34 mln. Dalyvių.Tyrėjai nustatė, kad yra „J formos“ ryšys tarp miego laiko ir mirštamumo, tai yra, miego laikas gali šiek tiek padidinti mirties riziką, o miego laikas yra per ilgas.
Kodėl kai kurie žmonės „jaučiasi daugiau“, o kai kurie žmonės „jaučiasi mažiau“?
2009 m. Dr. Fu Yinghui (Ying-Hui Fu), Kinijos neuromokslas Kalifornijos San Francisko universitete, dalyvavo su miegu susijusiais tyrimais.
Tyrimuose nustatyta, kad vidutinis miego laikas su „DEC2 genu“ yra 6,25 valandos per dieną, o tai yra daug trumpesnė nei tie, kurie toje pačioje šeimoje neuždirba šios mutacijos (vidutiniškai 8,06 valandos per dieną).Po mokslininkų patvirtinimo šie „gimę trumpi miegočiai“ nėra verčiami miegoti mažiau dėl darbo ar kitų priežasčių.
Ne tik tai, kad po pirmojo „trumpo miegančio geno“ atradimo 2019 m. Profesoriaus Fu tyrimo komanda atrado du genus „ADRB1“ ir „NPSR1“, kurie paveiks žmogaus miego ilgį
Todėl, jei esate „mažiau sąmoningas“ žmogus, nesijaudinkite, galite būti „talentingas“.
(Išsamūs sveikatos laikai, CCTV, Popular Science Kinija)
Sutelkite dėmesį į vyrą, kad vėl vėlytumėte viduryje ausų ilgio, pavidalo pūslelinių pūslelinių
Neseniai 52 metų ponas Chenas Fuzhou Fujianas turėjo stiprų skausmą ausims ir galvutėms, ir jis negalėjo miegoti naktį.Gydytojo tyrimas nustatė, kad p. Cheno dešinė ausis buvo raudona ir patinusi su herpesu, ir galiausiai buvo diagnozuota juostinė pūslelinė su veido paralyžiumi.Gydytojas sakė, kad ponas Chen pastovėjo per pastarąjį pusę mėnesio, kad galėtų žiūrėti vaizdo įrašą.Po gydymo pono Cheno būklė pagerėjo.
Sutelkite dėmesį į mankštą 30 minučių, prieš pradedant vartoti riebalus? 
„Tai mažiau nei 30 minučių. Tai negalioja”.„Sveika Kinija“ „WeChat“ viešoji sąskaita paskelbė raginimą, kad aerobinės pratybos yra mažesnės nei 30 minučių ir nevartoja riebalų.Likus 30 minučių iki aerobinių pratimų pradžios, cukraus energijos tiekimo kiekis yra didesnis nei riebalų; .Todėl jis yra ne mažiau sunaudotas po 30 minučių aerobinių pratimų, tačiau deginimo riebalų efektyvumas po 30 minučių žymiai pagerėjo.
Šaltinis: Darbuotojai kasdien klientas
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey