MLS Football Jersey
Pn. Bir 21st, 2024

Trečiadienio vakarą Los Andželo „Lakers” svajonės apie čempionų titulą pasiekė dugną, nes namuose 110:96 pralaimėjo Majamio „Heat” komandai. LeBronas Jamesas, Anthony Davisas ir Austinas Reevesas žaidė po varginančias 37-43 minutes, tačiau didysis trejetas nesugebėjo išgelbėti „Lakers”. Treneris Darwinas Hamas buvo suglumęs dėl ilgesnio žaidimo laiko, ypač po to, kai atsilikta dideliu skirtumu:

„Man buvo bloga žiūrėti, kaip Brownas ir AD, net Austinas, šįvakar žaidė po kelias minutes”, – po rungtynių apgailestavo Hamas.

„Lakers” žlugimas: Didysis trejetas apstulbintas, „Ham” apstulbintas plitimo, Majamio „Heat” pavogė pergalę

Be superžvaigždės Jimmy Butlerio žaidę „Heat” vis tiek sužaidė subalansuotas rungtynes: Tyleris Herro pelnė 21 tašką, o aštuoni žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių. Tuo tarpu „Lakers” turėjo tik šešis taškus pelniusius žaidėjus ir blankiai atakavo. Herojiškai pasirodė Anthony Davisas, pelnęs 29 taškus, atkovojęs 17 kamuolių ir atlikęs penkis rezultatyvius perdavimus, tačiau jis sulaukė mažai palaikymo. Kiti du taškus pelnę Taurianas Prince’as ir Camas Reddishas per 47 minutes kartu surinko varganą 0 taškų.

Po trijų pralaimėjimų serijos „Lakers” nukrito žemiau 0,500 (17 pergalių, 18 pralaimėjimų) ir smuktelėjo į 10 vietą Vakarų konferencijoje. Jiems gresia iškritimas iš atkrintamųjų varžybų.

Priešingai, „Heat” trūksta pagrindinių žaidėjų, tačiau jie buvo pakankamai atsparūs ir laimėjo penkerias iš pastarųjų septynerių rungtynių. Šiuo metu jie su 20 pergalių ir 14 pralaimėjimų yra ketvirti Rytų konferencijoje.

„Lakers” neturi laiko apsistoti ties pastarosiomis nesėkmėmis. Penktadienį jie priims „Memphis Grizzlies”, trokštančius išvengti keturių pralaimėjimų serijos. Memfio „Grizzlies” (11-23) gali laimėti, tačiau reikia sutelkti dėmesį į puolimo sutvarkymą.

Los Andželo puolimas užima 24 vietą pagal pelnomus taškus, 28 vietą pagal pataikytus tritaškius ir 24 vietą pagal tritaškių pataikymo procentą. Pats Anthony Davisas po rungtynių išsakė griežtą įspėjimą:

Pats Anthony Davisas po rungtynių išsakė griežtą įspėjimą: „Dabar yra visko po truputį, ir jei tęsime šią tendenciją, mums nebus gerai. Akivaizdu, kad turime tai sutvarkyti kuo anksčiau.”

Ieškoti papildomų taškų ir erdvės aplink didįjį tritaškį „Lakers” komandai yra labai svarbu. Vasario 8 d. artėjant mainų terminui, vadovybei gali tekti imtis drąsių žingsnių, kad išgelbėtų savo čempioniškas ambicijas.