MLS Football Jersey
Pn. Bir 21st, 2024

Los Andželo „Lakers” sirgalių nepasitenkinimas pasiekė virimo tašką po antradienio vakaro pralaimėjimo 127:116 Los Andželo „Clippers” ekipai. Nors „Lakers” sunkiai kovojo be LeBrono Jameso, „Clippers” sugebėjo išplėšti pergalę paskutinėmis rungtynių minutėmis, o tai pakurstė vyriausiojo trenerio Darwino Hamo kritiką.

„Lakers” gerbėjai nusivylę Darwino Hamo treniruote po „Clippers” pralaimėjimo; LeBrono Jameso reguliarusis sezonas”

LeBronas Jamesas praleido rungtynes dėl kairės čiurnos peronealinės sausgyslės uždegimo, dėl kurio jis kenčia nuo praėjusio mėnesio. Nepaisant to, kad L. Jamesas paprastai žaidžia jausdamas diskomfortą, jis nusprendė pasiimti papildomą laisvą dieną ir buvo išbrauktas iš rikiuotės likus dienai iki dvikovos su „Clippers”.

Nors Anthony Davisas ir D’Angelo Russellas atliko pagrindinius vaidmenis išlaikant rungtynes konkurencingas, „Clippers” pasirodė esantys grėsmingas varžovas, kuriam vadovavo Kohwai Leonardas, pelnęs 25 taškus, atkovojęs 11 kamuolių, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų ir perėmęs 2 kamuolius. Jamesas Hardenas pelnė 23 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, taip dar labiau įtvirtindamas „Clippers” dominavimą.

Sirgaliai buvo nepatenkinti Darvino Hamo gynybos strategija ketvirtajame ketvirtyje ir abejojo jo personalo valdymo sprendimais, ypač iškritus LeBronui Jamesui. Be to, „Clippers” buvo kritikuojami dėl to, kad lemiamame ketvirtajame ketvirtyje neskyrė pertraukėlių, todėl sirgaliai buvo nusivylę ir reikalavo iš „Clippers” atsakomybės.

Nepasitenkinimas persikėlė į socialinę žiniasklaidą, o vienas gerbėjas Darwiną Hamą palygino su „treneriu ChatGPT” ir išreiškė abejones dėl jo nesugebėjimo prisitaikyti prie „Clippers” mažo kamuolio sudėties. Kitas gerbėjas tvirtai pareiškė