MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Pekino pusės maratono organizacinis komitetas paskelbė rezultatus ir tvarko nuomones.
„China Youth Daily Client“, Pekinas, balandžio 19 d Jie atsiprašo visuomenės. Atsakingi asmenys rimtai. Specialiojo tyrimo komandos tyrimo 4 dienų tyrimo komandos tyrimų tyrimai 4 dienoms tyrimo komandos tyrimų metu balandžio 19 d. Popietę Pekino pusės maratono organizacinis komitetas paskelbė pranešimą, kuriame pranešama apie pagrindinių įvykių avarijų tyrimo rezultatus ir tvarkymo sprendimus Pekino pusės maratonas balandžio 14 d. Kalbant apie partnerius, minėtos bausmės yra „didžiausia bausmė“.
Balandžio 14 d. Pekino pusmaratonyje trys užsienio žaidėjai „palydėjo“, kad jis sprintavo ir pataikė į liniją.Vaizdinė Kinijos nuotrauka Konfernas
Balandžio 14 d. Žaidėjas sprunka sceną prieš Pekino pusės maratono pabaigos liniją privertė auditoriją sutramdyti ir tada jautėsi pikta: trys užsienio žaidėjai nepadarė savo geriausio, kai sprinta, ir geriausias vietinis sportininkas, kurį jis Jie Kinijoje laimėjo čempionate. Tai akivaizdžiai pažeidė sportą, kad sąžiningų varžybų veiksmai niekada nebuvo įvykę Pekino maratono ir Pekino pusmaratono istorijoje.
Remiantis specialiosios tyrimo grupės tyrimu, keturi užsienio žaidėjai turėjo dalyvauti konkurse kaip punitorius, tačiau galiausiai jie dalyvavo varžybose kaip specialusis sportininkas, 3 iš jų aktyviai sulėtėjo per pastaruosius 2 kilometrus ir padėjo jam Jie Jie. „Tempu“ būdas padėti jam.
Tiesą sakant, apklausos rezultatai ir Bausmių nuomonė apie Pekino pusmaratono organizacinį komitetą įtikina. Pekino) „Sports“ (Pekinas) „Sports Management Co.“, Ltd., įkūrė Kinijos lengvosios atletikos asociacija ir Kinijos olimpinės sporto pramonės įmonė, Ltd., ir daugelį metų valdė Pekino maratoną, Guangdžou maratoną, Nandžingo maratoną ir kitus kelių bėgimo renginius. Bausmė taip pat gali atlikti griežtą ir standartizuotą vaidmenį vidaus kelių bėgimo renginiuose.
(Šaltinis: „China Youth Daily“ klientas)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey