MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Peržiūrėdami klasiką, kiekvienos tautos drabužių stilius žydi su savo unikaliu kultūriniu žavesiu.

Unikalus kostiumas, labiau turintisRegioninės charakteristikos ir pripažinimas dažnai gali sukelti naują estetinę kryptį mados sistemai, kuri sukels mados tendenciją.

-02-

Kaimo vėjas: natūralus ramybė

Atstovas prekės ženklas: Tae Ashida

Tae Ashida drabužių dekoravimas imituoja krentančių gėlių žiedlapius kaip tą patį šešėlį, tą patį šešėlį, Norėdami sukurti pastoracijos atmosferą, naudokite daug natūralių elementų.

Puošnus, nuobodus dekoravimas ir drožybos grožis, kuris prieštarauja melagingai, atsisako klasikinės meninės tradicijos, ir parodo ramią ir nepaprastą susidomėjimą kaip pagrindines ryškaus ir šviežumo savybes.

Iš gamtos atkreipkite dėmesį į dizaino įkvėpimą ir paimkite jį į medžius, gėles, mėlyną dangų ir jūrą.

Tentakiai kartais dedami į kalnus ir sniego kritulius, o kartais dedami į dykumos apleistą dykumą. , Įeikite į ramią būseną ir išreikškite amžiną gamtos žavesį.

-03 –

Diskreija: mados įkvėpimo šaltinis

Atstovas prekės ženklas: „Versace“

Skilimas, atstatymas, dekonstrukcionizmas neapsiriboja filosofinėmis idėjomis.

Pagrindinė drabužių formos sudėtis yra padalinta ir sujungta, o drabužių projektavimo koncepcija atliekama atvirkštiniu mąstymu, kad būtų sudarytos puikios išvaizdos struktūros charakteristikos.Nors dekonstrukcija retai girdima, ji yra vienas iš svarbių įkvėpimo šaltinių įvairiems drabužių dizainui.

Mes sulaukiame įkvėpimo iš gamtos ir rekonstame ją į savo gyvenimą ir drabužius, kurie gali įgyti mažiau prasmingą mados stilių.

Tokia mintis, kuri išdrįsta nutraukti tradicinį mąstymą, taip pat yra svarbi nuolatinių mados pramonės naujovių priežastis.

-04-

Gotikinis stilius -nerimą romantiška elegancija

Atstovas dizaineris: Johnas Gallianas

Šikšnosparniai, rožės, vienišos pilys, varnos, kryžius, kraujas, juoda katė …

Gothico menas yra keistas ir asimetriškas.

Geriausio britų dizainerio Johno Galliano darbe, Didžiosios Britanijos senovės valdybos ir romantiškos operos savybės amžių pabaigoje yra pilnos įstrižos ir siuvimo būdų, kupinų senų jausmų.

Po dominuojančio laukinių metalo ir odinių dalių pankų yra postmodernistinė kūno ir kūno bei kraujo aistra parodyti sielos postą, leidžiantį lūžiui 褴 褛 褛 褛 褛 褛.

Gotikinėje suknelėje nėra vienodo sistemos dizaino.

Pagrindiniai elementai yra juodi, tamsūs drabužiai, sidabras, juodi plaukai, raudoni plaukai ar šviesiai blondinės, blyški oda, juodi lūpų dažai ir akių šešėliai.Dalys apima kryžių, pentagramą, kryžių, kyšulį, skara ir pan.

Jie kiekvieną dieną keičia savo tikėjimą ir niekada nešioja auksinius papuošalus.

Paveikta gotikos architektūros stiliaus, jis daugiausia atsispindi aukštos vainiko, smailių batų ir aštrių kampų, tokių kaip smailus ir semafés, jausmą.

Pagrindinė gotikinio stiliaus spalva yra šalta tamsi spalva.Gotikinis stilius yra juodas, tamsiai raudonas, tamsiai pilkas, auksinis ir juodas.Gothic tamsoje ir niūrume, net jei jis bus raudonas, jis nebus šventinis.

-05-

Šiaurės šalių minimalistinis vėjas -Concise ir tvarkingas aukštas lygis

Atstovas prekės ženklas: Jil Sander

Minimalizmas yra vienas iš svarbių Vakarų modernistinio meno žanrų, ir šis menas taip pat daro įtaką drabužių stiliui.

Dizaino metu minimalizmas siekia glaustų, aiškių ir aštrių stilių.

Vokietijos prekės ženklas Jil Sander garsėja savo kuklia estetika ir paprastomis linijomis, o minimalizmą traktuoja kaip išsamų meno tyrimą.Tikras šilko tekėjimas, elementų kompiliacija, vilnos medžiaga yra aukštas minimalistinių ir grynų spalvų drabužių lygis.

-06 –

Gatvės vėjas -šaunus vaikinas gatvėje

Atstovas prekės ženklas: etapas

Gatvės stilius atsiranda dėl rasinės kultūros raidos aštuntajame dešimtmetyje.

Raidės ar rašto megztiniai, t -segtukai, beisbolo marškinėliai, džinsiniai audiniai ir darbo drabužiai, kad sudarytų pagrindinius gatvės elementus.

Scena daugiausia remiasi madinga mada.2020 m. Šanchajaus mados savaitėje „Stage“ naudojo rudenį ir žiemą vėsus bei gražias gatves, kad sukurtų gatvės berniuką.

Sukilimas ir ciniškas, ypač didelio dydžio drabužiai yra klasikinis gatvės stiliaus stilius.

-07 –

Senovės vėjo -unikalios kultūros nostalgija

Atstovas dizaineris: „Marine Serre“

Retro ir modernumo poveikis atneš naujų madų.

Dalykai, kurie dabar yra iš tikrųjų sendinti ir negaminti, senoviniai drabužiai, nepaisant naudojamų audinių, detalių detalių ir netgi naudojimo laikų naudojimas tuo metu buvo to laikmečio pavyzdys, turint ypatingą vertę.

Dizaineris „Marine Serre“ įdeda modernius elementus į senovinius drabužius, nuplaunant „Žemės kvapą“, tuo pačiu išryškindamas klasikinę senovės kostiumų pusę.

„Tai istorija, menas, bet labiau panašus į gyvenimą”

Prancūzų dizaineris Marine Serre, pirmasis prancūzų dizaineris, laimėjęs LVMH premiją, gimė mieste, toli nuo mados.

Jos darbai dažnai turi unikalių idėjų, praeities ir dabarties, naujų ir senų.Ji pritaikė savo senus drabužius ir turi naują mados stilių.

-08 –

Paprastumas -Venior Komunalinių paslaugų mokykla

Atstovas prekės ženklas: „Hyke“

Paprasti stiliaus drabužiai beveik neturi dekoravimo.

Hyke’as, kurį sukūrė japonų dizaineris Hideakiyoshhhara ir Yukiko Ode, įkvėpė klasikinės karinės uniformos iš viso pasaulio. Nuimkite ankstesnio suvaržymo pjovimą ir pakeiskite jį laisvų, asimetrinių ir įstrižų kontūru.

Paprastas mados stilius siluetas yra pirmasis dizaino elementas.

Šiam kruopščiai suprojektuotam siluetui dažnai reikia išskirtinių medžiagų, kurias reikia išreikšti, ir ją užpildo tiksli struktūra ir dailus meistriškumas.

Esant paprastam stiliui, dizaineriai išvengė visų nereikalingų dizainų ir išreiškė, kad drabužiai būtų kuo labiau pritaikyti.

-09 –

Koledžo stilius -gija -Grijantis elegantiškas kvėpavimas

Atstovas prekės ženklas: „Ilgufo“

Kinijos miesteliuose mokyklinės uniformos visada atrodo didelės ilgos kelnės, baltos striukės, mėlynos kelnės, balti sportbačiai ir neša mūsų studentų laiką.

Tačiau buvo nustatyta, kad mokyklinės uniformos taip pat turi įvairių stilių ne tik su jaunos studentų atmosfera, jaunatviška gyvybingumu, bet ir miela bei madinga.

Italijos prekės ženklas „Ilgufo“ pasižymi akivaizdžiais tinklelio modeliais.

„Koledžo stiliaus“ drabužiai dažniausiai supakuoti su baltais ir kelio kelio sijonais ir mažais kostiumais.

Pastaraisiais metais populiarus anglų kalbos „kolegijos stilius“ yra daugiausia paprastas, kilnus ir jam būdingas akivaizdus tinklų modelis.

Vakarų mokyklos vienodame stiliuje yra elegancija ir šviežumas, kurį atspindi britų stilius, tačiau tai yra šiek tiek sena madinga ertmė, tarsi mėgdama senus madingus britų žmones, kurie anksčiau nenorėjo pabusti.

-10-

Bohemiško stiliaus -eksotinės mergaitės merginos

Atstovas prekės ženklas: „Etro“

Bohemijos žmonės yra entuziastingi ir drąsūs, jie siekia laisvės, maištaujančios, taip pat atsirado Bohemijos stilius.

Septintajame dešimtmetyje hipis, kuris mylėjo gamtą ir taiką, išreiškė savo laisvės ilgesį per atsipalaidavimą ir romantiką apie Bosomijos stilių ir maištaujantį gyvenimo būdą.Spalva yra sodri ir šviesi.

Bohemietis, kuris vaikšto po pasaulį, natūraliai sumaišė tautų, kuriose turi vietas, šešėlį.

Indijos siuvinėtos blizgučiai, ispanų bangų sijonų sluoksniai, Maroko išjungtos pilvo pistoletai ir Šiaurės Afrikos karoliukai yra išlydyti į krosnį.Gaivus „egzotinių“ jausmas taip pat atitinka šiuolaikinės mados tendenciją maišyti ir suderinti įvairius elementus.

-11-

Neutralus vėjo leidimas

Atstovas prekės ženklas: „Zegna“

Tai visiškai pakenkia stabiliam, kietam ir šiurkščiam vyrų grožiui tradicinėmis koncepcijomis, taip pat moterims elegantiška, švelni ir švelni moteriškoji grožis.

Italijos prekės ženklas Zegna tyrinėja asmeninio pasaulio ir viešosios erdvės integraciją. Parodykite sklandų be lyties drabužių grožį.

Iki feministinio judėjimo pradžios XX amžiaus pradžioje neutralizuoti drabužiai nebuvo atsiimti nuo mados tendencijos, tačiau tapo madinga klasika.

Juoda, balta ir pilka užima absoliučią neutralaus stiliaus mados spalvą.

Sumaišytas su pasitikėjimu savimi, humoru ir savotišku nekaltu seksualiu, neutraliu vėju įrodo ramią save, kuris skleidžia modernų ir gražų, peržengiantį lyties ribas.

-12-

Rokokofengo -mergaičių puošniuose rūmuose

Atstovas prekės ženklas: „Moschino“

„Lococo Style Art“ gimė XVIII amžiuje ir tuo metu buvo populiariausias stiliaus kostiumas Prancūzijoje.

„Rococo“ moteriškus drabužius sudaro sandarūs korsetai, apverstos trikampio sportbačiai („Stamca“), sijonai (panierai) ir puošnūs sijonai, padengti sijonais, ir išoriniai dangtelio sijonai (ROBB).

„Moschino“ dizaino stilius visada erzino ir neklaužtinga.

2020 m. Parodoje „Moschino“ yra paremtas Mary Antorner tema, puošnia brokada ir turtingomis spalvomis.

Mados dizaino modeliai dažniausiai yra augalai, spalvingos rožinės, sudėtingos detalės ir stipri dekoracija.

Saldus šampanas ir kremas sukonstruotas „Loko“ yra minkšta ir subtili atmosfera, atspindinti kylančios buržuazijos kylančios scenos estetinį skonį, kuris pabrėžia malonų jutiminį ir malonų.

„Lococo“ drabužiuose naudojamos perdėtos formos, minkštos ir puošnios spalvos bei natūralios dekoravimo formos, suteikiančios žmonėms prabangių ir romantiškų vaizdinių efektų.

-13-

Pankų stilius -rašomoji roko dvasia

Atstovas dizaineris: Lee Alexander McQueen

„Punk“ stilius atsirado 70 -ųjų metų grupėje „Sex Pistols“.

Garsusis britų dizaineris Lee Alexanderis McQueenas, garsus britų dizaineris, yra žinomas kaip britų mados tėvas. Emocinės galios, natūralios energijos, romantiškos, bet lemiamos šiuolaikinės prasmės išreiškimas laukiniu būdu yra labai pripažintas.

Po to, kai 2010 m. Mirė Lee Alexanderis McQueenas, Aleksandro McQueeno šou buvo išlaikytas.

Dizaino direktorė Sarah Burton patraukė žvilgsnį atgal į Angliją, Oee Alexander McQueen ir Sarah Burton, 2019 m. Rudens ir žiemos vietoje.

Šioje Aleksandro McQueeno šou „The Punk“ serijos mada buvo kūrybiškai supjaustyta su tempimo dizainu.

Punk modelio dekoravimas, įprastas, karūnos, angliškos raidės ir kt. Gamindami jie dažnai būna inkrustuojami su blizgančiais cirkoniais ar blizgučiais.

Parodykite alternatyvų spalvingą vėją.Vis dėlto, nors punk yra spalvingas ir net šiek tiek išgalvotas, viso drabužių spalvų tonas yra labai iš esmės.

„Punk“ stiliaus forma yra labai kūrybinga, nesiekia populiarinti ir maištauja dėl visko, kas yra aplink jį.

Sunaikintos detalės, juodos odos striukės, metaliniai aksesuarai dažnai yra jo logotipas.

-14-

BM vėjo -greitas mados tendencijos mergina

Atstovas prekės ženklas:Brendis Melvilis

„BM Wind“ yra iš nišinio prekės ženklo Brandy Melville darinio stiliaus.

BM stilius praplečia kūno dalį paprasčiausiais drabužiais, užpildytais jaunystės ir mados.Tuo pačiu metu jis suteikia švarų stilių.

-1 15-

Sporto stilius -neformalus ir madingas

Atstovas dizaineris: Huang Jiming

Sporto stiliaus mados dizainas yra integruoti nemokamą ir patogų bei profesionalų sportinės aprangos ir profesionalaus funkcionalumą su kreive ir mada.

Sportinė mada pabrėžia įvairių nepriklausomų elementų, tokių kaip kokybė, skonis ir Xingxing, maišymą, kuris yra integruotas į mados sportinį stilių, išskiriantį gryno mados pradininko stilių.

Ponas Huangas Jimingas, Wuhano tekstilės universiteto drabužių mokyklos ir dešimties Kinijos mados dizainerių docentas, integruoja daugelį metų įkvėpimo ir mąstymą apie sportą į madą ir parodo savo tikrąjį save sporte.

„Kas gyvena mumyse? Ar tai ,, praradimas, panika ar miršta? Gal tai gryna”.

Mes tyrinėjame į priekį, atrandame nežinomą paslaptį, tegul pratimų trajektorija nubrėžia tikrąjį save.

-16-

Kinų stilius: istorinis žavesys

Atstovas prekės ženklas: „BBLLUUEEE“

Skirtingai nuo užsienio stiliaus, 5000 metų kultūros kaupimas yra ne tik dizainerio atlikimas, bet ir istorinės konotacijos bei kultūros paveldo išraiška.

Pastaraisiais metais tradiciniai kinų drabužiai tarptautiniame mados rate sukėlė daug bangų.

„Hanfu“ elegancija ir santūrumas, elegantiškas senovės duobumas yra unikalus kinų kultūros žavesys.„BBLLuuee“ dizainas yra visur paplitęs, kad būtų parodyta „LuotUo“ elegancija.

Slėnio ramybė, vandenyno gylis ir natūralus įspūdis yra neatsiejamas nuo senovės Kinijos mados meno.

Kiekvienas mados stilius turi savo unikalų žavesį.

„Mada lengva praeiti, o stilius yra nuolatinis”.

Tačiau šie stiliai nėra visiškai ištaisyti, o mados esmė nuolat keičiasi, naujovės ir tyrinėjimai.

Svarbiau būti geriausiu savimi ir gyventi savo madą.

Figūros šaltinis:@图 图 图 Dong Hairuoo

【Maža spausdinimo rekomendacija】

Pridėkite nedidelį „Seal WeChat“ signalą, pridėkite atspausdintą klientų bendruomenę,

Dienos estetikos dalijimasis, raudonojo voko pranašumai,

Atidarykite su tavimi daugiau naujo pasaulio!

Stebėkite meno parodą, kad aplankytumėte įdomių žmonių

Paspauskite gražų daiktą, kad atliktumėte literatūrinę veiklą

Sveiki atvykę sekti „WeChat Public Account“ Indijos kliento estetikos ID:Ink20160101

MLS Football Jersey