MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Siekdama dar labiau paskatinti pradinių klasių moksleivių dvasią, susijusią su vėliavos meilės ir tyrinėjimu mokslu, vėliavos mokslo asociacija ir švietimo ir sporto biuras kartu surengė unikalų „mokslininko“ visų pradinių klasių moksleivių mokslinių paaiškinimų konkursą.Kaip populiarūs mokslo paaiškinimai, pradinių klasių moksleiviai gali intuityviau suprasti mokslines žinias ir ugdyti savo mokslinio mąstymo ir inovacijų įgūdžius.

Nuo varžybų pradžios pradinių klasių moksleiviai reklamuojamieji aktyviai reagavo ir dalyvavo entuziastingai.Po preliminarios ir pertvarkymo dvylika darbų pagaliau išsiskyrė ir sėkmingai pateko į finalą.Paskutinėje scenoje jauni žaidėjai pasirodė nepaprastai gerai.Jų populiarios mokslo temos yra Vientiane, pradedant „Debesų stebėjimas“ ir baigiant „Fireflies švytinčiu mokslo populiarumu“ iki „Kaip raketos skraido į dangų“, mažieji žaidėjai parodė auditorijai ryškiai kalbą ir aiškią logiką, kad parodytų mokslo žavesį mokslo žavesiui. Auditorija.Po nuožmios varžybų „Sun Yuexi“ iš eksperimentinės pradinės mokyklos laimėjo pirmąją premiją su savo puikiu pasirodymu.

Sėkmingas „Mažojo mokslininkų“ mokslinio paaiškinimo konkurso surengimas -visų „Flag“ pradinių mokyklų studentų „esmė“ ne tik praturtino užklasinį pradinių mokyklų studentų gyvenimą, pagerino jų mokslinį raštingumą, bet ir sukūrė gerą meilės ir mokslo atmosferą. Visa visuomenė.

MLS Football Jersey