MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

 Zhonghong.com, Pekinas, balandžio 15 d Nors vidaus nekilnojamojo turto pramonė vis dar yra koreguojama apačioje, naujausi duomenys rodo, kad kai tik pirmąjį ketvirtį baigėsi komercinio nekilnojamojo turto sandoriai. Bendra operacijos kaina yra 4,47 milijardo juaniųInterneto gamintojas pradėjo žemės išteklius.

 Draudimo ir kapitalo susižavėjimo galimybės, grupės „Snap -Up“ bumas panaikinamas

 Šiame naujame komercinio turto etape draudimo kapitalas tapo svarbia pirkimo galia, kurios negalima ignoruoti.Nuo 2023 m. Kovo mėn. Šanchajaus vertybinių popierių birža paskelbė politiką, skatinančią kvalifikuotą draudimo turto valdymo įmones pradėti ABS ir REITS verslą, o daugelis draudimo turto valdymo įmonių pradėjo pilotus, kad dar labiau skatintų draudimo kapitalą dalyvauti nekilnojamojo turto investicijose.

 Remiantis Kinijos draudimo pramonės asociacijos atskleistais duomenimis, daugelis draudimo bendrovių, tokių kaip „Ping A Life“, „Taikang Life Insurance“, „AIA Life Insurance“, „Tai Baoshou Insurance“, „China Post Life“, CCB gyvybė, Haibao gyvybės draudimas atskleidė didelius nekilnojamojo turto investavimo pranešimus, Daugiausia susijusių su komercinių biuro biuro nekilnojamojo turto, pramonės parkais, nekilnojamojo turto ir savarankiško pensijų bendruomenių nekilnojamojo turto projektais.

Duomenų šaltinis: Vidurinių pirštų tyrimų institutas, Pekino savivaldybių planavimo ir Gamtos išteklių komiteto svetainė

 Įsigijimo tikslais pastebimi didelių turto įsigijimo požymiai.2023 m. Institucinių investicijų sandoriai sudarė 65,7 milijardo juanių, iš kurių geriausios įmonės, tokios kaip „KaED Investment“, „Ping AIA“, AIA ir Zhongyou Life, laimėjo milijardą juanių, tokių kaip 7,3 milijardo, 3,2 milijardo ir 4,3 milijardo. Keli turtai, aukštos kokybės turtas kurį laiką yra karštas.

 Už aktyvaus nekilnojamojo turto operaciją yra verslo duomenų tobulinimas.Remiantis „Winshang Big Data“, 2023 m., Vidutinis Nacionalinių „National Key 24 City“ prekybos centrų laisvų darbo vietų lygis visoje šalyje buvo 9,06%, ty beveik 2 procentiniai punktai nuo 2022 m. Sumažėjo.Galima pastebėti, kad 2020 m. Laisvų darbo vietų lygis pasiekė aukštą tašką, bendras verslo nuomos procentas ir toliau gerėjo;

 Ilgalaikio turto tikslais daugelis institucinių investuotojų pasinaudoja aukštos kokybės komercinio nekilnojamojo turto projekto investicijų galimybių laikotarpiu ir iš anksto tyliai augina rinkos atsigavimą.

Duomenų šaltinis: 58 Zhilou

 S trys, norint sukurti turto vertės sistemą, ir visų investuotojų interesai visuose eskorto investuotojuose

 ”28 -ojo komercinio nekilnojamojo turto skyriaus aplinkoje, atsižvelgiant į didėjančios laisvų vietų lygio, aukštos kokybės verslo -„ Zhonghong Digital City “direktorius Xiang Xinxin padidės aukštos kokybės verslo nekilnojamojo turto nuosavybės. Klientai, kurie investuoja į komercinius investicijas, iš esmės yra nuolatinės. Norėdami turėti didelę rinkos įžvalgą, o turto turėtojai turtingi turto turtininkų turtingiems asmenims.Xiang Xinxin mano, kad šiuo atžvilgiu Longhu ėmėsi vadovauti.

 Būdama viena iš pirmaujančių įmonių, esančių šalies komerciniame „Top5“, „Longhu Group“ sukūrė brandžią sistemą, kaip įvertinti rinkos pokyčius ir galimybes.Suprantama, kad Longhu gali būti pagrįstas 33 didelėmis energijos miestais visoje šalyje, kad būtų galima įvertinti pramonės energijos lygį ir modelio modelį, kartu su vietinėmis pramonės ir būsto kainomis, pramonės ir rinkos sveikatos analize ir surasti labiausiai apibrėžtą vertės depresiją. MiestasUž tai „Longhu“ grupė remiasi „Camp Project“ ir „Digital Base“, kad sukurtų didelį pritaikytų duomenų bazių duomenų rinkinį, kuris yra pagrįstas nuolatiniu duomenų srautu kaip sprendimo pagrindu.Pranešama, kad per pastaruosius penkerius metus ši duomenų bazė dinamiškai surinko pagrindinę 7 198 sektorių informaciją 61 miestuose, sudarydama 3000 mėnesių projekto lygio stebėjimo duomenis ir 7,36 mln. Laukų, kuriuos galima naudoti kaip investicijos pagrindą.

 Atitinkamai, „Longhu“ pardavimo turtas taip pat paprastai išlaiko gerą nuomos normą ir turto pajamingumą.Chengdu, originalūs Xizheno, Ziyu, Jiuli Qingchuan darbai, klausymasis „Blue Bay“, „Klausymo LAN“ laikas, trys trys tūkstančiai Longhu komercinių gatvių verslo nuomos kainos viršijo 70%, o investicijų grąža viršija 6%. Tarp jų, investicijų į Ziyu grąžą ir tris tūkstančius teismo projektų pasiekė 7,4%.Šis skaičius reiškia, kad jis trunka tik daugiau nei 10 metų, o investuotojai gali susigrąžinti visas investicijas į investicijas.

 Kaip mes visi žinome, regioninio sektoriaus brandą reikia įvertinti atsižvelgiant į daugybę aspektų, tokių kaip įmonių, pramoninių investicijų, verslo atmosferos, vartojimo galios ir populiarumo.Longhu komercinio turto vertės padidėjimas taip pat neatsiejamas nuo jo sisteminės sistemos palaikymo.

 Nanjing · Ilgasis Hubei žvaigždynas kaip pavyzdys, jos pačios geografinės sąlygos yra pranašesnės. yra sujungtas su 150 000 kvadratinių metrų Jiangbei Tianjie.„Beichen“ žvaigždynas subtiliai pakeitė vietinio gyvenimo būdą. Metrai

Nanjing · Ilgas Hubei žvaigždynas

 Suprantama, kad daugiau nei 30 metų „LongGhu Group“ sudarė „vieno Longhu“ ekosistemą, skirtą koordinuotiems trijų pagrindinių verslo segmentų plėtrai, operacijoms ir aptarnaujant tris pagrindinius verslo segmentus.Tarp jų 1 kūrimo kanalas: nekilnojamojo turto plėtra;

 Subrendus įvairiems „Longhu“ verslams, jie yra tarp geriausių ešelonų pramonėje. Bendradarbiaujant.Viešieji duomenys rodo, kad daugelis „Longhu“ pardavimo „Platinum Island“ produktų lydi prekybos centrus. Iš didžiulio komplekso, tokio kaip Longhu Guangnian, Shapingba, Chongqing ir Jiangning Binjiang, Hefei. Tianjie ir greta jo, kad užtikrintų, jog vieta visada yra verslo rajono pagrindas ir pasidalyti prekybos centro patogumu ir įtaka.

 Be to, „Longhu“ įdiegė visą proceso verslo ekosistemą, kad sukurtų išsamią komercinių produktų vertės sistemą: pačiam vystymosi įmonei, Longhu, kaip vienintelė pramonės nekilnojamojo turto įmonė. Prekybinių bendradarbiavimo šaltiniai; Paslaugos, parduotuvių įdarbinimo planavimo paslaugos, oro kondicionavimo mašinų planavimas, parduotuvių dekoravimo bendradarbiavimas, reguliarus mokymas ir kt. už intelektualias operacijas.

MLS Football Jersey