MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Žmonės naudoja maistą kaip dangus!Žemės žmonės, gyvenantys visose pasaulio vietose, yra pirmasis elementas.Ką žmonės valgo?Kokie yra įvairių pasaulio šalių reprezentatyvūs maisto produktai?Supraskime įvairių šalių kultūrą ir papročius per maistą.

Kinija yra svarbiausia šalis pasaulyje.Pirmasis kinų sakinys pasisveikinti yra „Ar tu valgai?“.Kinija, garsėjanti visame pasaulyje, turi ne tik nuostabią Kinijos civilizaciją, bet ir nuolatinę evoliucinę maisto kultūrą – 5000 metų.

Kitų pasaulio šalių žmonių akyse, žinoma, Kinijos mėgstamiausia yra „koldūnai“.

Koldūnus išrado Zhang Zhongjing, Nanyango auklė (dabar Nanyang, Henanas) daugiau nei prieš 1800 metų. Naujaisiais metais.„Tai skani, bet koldūnai“, „Valstybė yra naujieji metai“. Šeimos susivienijimas kartu.Dabar koldūnai turi daugiau „namo“.

JAV yra labai jauna imigrantų šalis, įkurta 1787 m., Žinoma kaip „pasaulio lydymosi krosnis“.Atstovaujamą JAV maistą sudaro mėsainiai, sumuštiniai, frakcijos, bokštas, kepsniai, dešrainiai, ledai ir kt.Mūsų nuomone, tai yra aukštas kalorijos, daug riebalų „greito maisto“, tačiau amerikiečiams tai patinka ir jiems nerūpi vis labiau nutukę kūnas.

Manau, kad geriausias maistas JAV turėtų būti mėsainiai.Greito maisto prekės ženklai visame pasaulyje- „KFC“ ir „McDonald’s“, pagrindiniai produktai yra mėsainiai.

Nors mėsainis atsirado Vokietijoje, tuo metu jis taip pat buvo vadinamas „jautienos pyragu“. JAV virtuvė.

Salotos, jautiena, sūris, pomidorai ir kt. Duruos yra padengtos.Tai taip pat visiškai atspindi amerikiečių tingumą ir greitą gyvenimo tempą.

3. Rusija -Caviar

Didžioji Rusijos „Lieba“ ir „Rongsong“ sriuba, ypač Harbine, Kinijoje, yra gerai žinoma virtuvė.

Manau, kad priežastis, kodėl „ikrai“ yra tokia garsi, yra tai, kad ji yra brangi.Ikrų padažas iš tikrųjų pagamintas iš šamų kiaušinių buvo išvalyti ir marinuoti.Viena iš žmonių savybių yra ta, kad kuo brangesni dalykai, tuo daugiau negalite gauti daiktų, tuo labiau norite valgyti.Tiesą sakant, ikrų skonis nėra tiesiogiai proporcingas jo kainai.Žmonės, kurie valgė, pasirodys tik draugų rate, nes jai gali pasisekti valgyti ikrą ir per daug nesirūpins.Ikrų valgymas taip pat yra tapatybės simbolis.

4. Indija -kepti kepti ryžiai

Aš nežinau, kas yra karis ir koks jis skonis?Bet kai žmonės paminėjo Indiją, pirmasis pagalvojo, kad yra Gango vandens ir Indijos karis.Pasirodo, Indijos karis yra šiek tiek panašus į trylikos Kinijos smilkalų.

Indijos šiaurinė gurmanų kultūra yra labai skirtinga.

Kario kepti ryžiai nėra gryna indų virtuvė.

5. Didžioji Britanija -britų popietės arbata

Didžioji Britanija yra senovės Vakarų imperija.Manau, kad britų popietės arbata geriausiai atstovauja Britanijai.

Septyniolikto amžiaus viduryje septintasis Bedfordo kunigaikštis Anna Maria Russell jautė, kad ji bus alkani kiekvieną dieną apie 16 val.Ne tik tai, kad ji pakvietė draugus prisijungti prie jų.Tokia arbatos pertrauka netrukus tapo socialine tendencija tuo metu.Iki 1880 -ųjų moterų aukštosios visuomenės moterys pakeistų ilgas sukneles, pirštines ir skrybėles, kad galėtų mėgautis popietės arbatos patiekalu.Pamažu britų popietės arbata šlubavo pasaulį.

6. Prancūzija -Piver

Europiečiai yra įtraukiami į foie gras, ikrą ir triufelius kaip „tris pagrindinius pasaulio lobius“.Galima pastebėti, kad prancūzų foie gras populiarumas pasaulyje.Sunku įsivaizduoti, kodėl europiečiai, kurie nevalgo gyvūnų vidaus organų, turi tokią meilę foie gras.

„Foie Gras“ valgymo istoriją galima atsekti romėnams daugiau nei prieš 2000 metų. pamažu populiarus Prancūzijoje.

Labai nuostabu, kad daugumoje vietų valgomos foie gros nėra tikros foie gras, o ančių kepenys.Foie gras yra subtili, ančių kepenų skonis yra sodrus, taip pat skanus.

7. Vokietija -vokia sūrus kiaulės ranka

Grumingi vokiečiai, kurie valgo mėsą ir geria didelę burną, taip pat yra labai svarbūs vynui ir maistui.

Vokiško stiliaus skrudinta kiaulienos alkūnė, vokiški marinatai, Turineno skrudintos dešros, Acheno sausainių spausdinimas, Juodojo miško pyragas, Halzo sūris, Schwarbon troškinys, Bavarijos balta dešra ir kt. Yra visi maisto produktai, kurie ateina į Vokietiją.Būtent „vokiškai sūdyta kiaulės ranka“ gali atstovauti Vokietijos maistui.

Vokiečių kiaulių pėdos taip pat vadinamos vokiškomis sūdytomis kiaulės rankomis ir vokiečių kanopomis.Vokietijos kiaulių kojos yra vienas iš tradicinių vokiečių maisto ir gali būti vadinami pasaulyje žinomu patiekalu.

Vokiškos kiaulienos pėdų gaminimas yra medžio anglies, rūkytos, virtos ir kt. Kinijoje virti kiaulės Tuo pačiu metu tuo pačiu metu.

8. Italijos –talijos makaronai

Garsiausias Italijos maistas yra ketinimas, tai yra itališkas.Sakoma, kad Marco Polo perėjo per Siciliją visai Europai.Didžiausias skirtumas tarp itališkų ir kinų makaronų yra tas, kad itališkų makaronų –Kilų kviečių legalia žaliava.Miltai, pagaminti iš kviečių, pasižymi didelio tankio, aukšto baltymo ir didelio glitimo savybėmis.

9. Brazilija -Brazilijos kepta mėsa

Aš niekada nebuvau Brazilijoje.Padavėjas, apsirengęs džinsiniu audiniu, laikydamas didelį mėsos gabalėlį, dėvintį su medinėmis lazdelėmis, antklodė įvairius pietų stalus, kurių reikia svečiams, jis supjaustys keletą skiltelių mėsos ant stalo esančių svečių. Turi būti sluoksnis.

Autentiškos Brazilijos kepsninės daugiausia apima keptą jautieną, vištienos kojas, kiaulieną, dešreles ir net ananasus.Kepsnio metu kelis kartus perbraukite aliejų, kepkite, kol jis bus auksinis iš abiejų pusių, ir jūs galite jį valgyti, kai mėsa kvepianti.

Tuomet brazilo kepsninė, kuriai aš esu skanus, nėra skanus. Yra visas mėsos gabalas, kuris neturi skonio, o tai visai nėra skanu.Nežinau, ar mūsų vietiniam restoranui nesiseka, ar kodėl.

10. Meksika -Meksikinė duona

Meksikos virtuvėje yra meksikiečių burrito, sūrio burrito, „Moborano“ padažas, kukurūzų mažas traškus pyragas, kepti kukurūzų milteliai ir kt.Kodėl „Burrito“ gali būti reprezentatyvus maistas Meksikoje?

Meksikos sausainis yra šiek tiek panašus į mano šalyje esančius blynus.Skrudinta jautiena, vištiena, kiauliena, žuvis ir krevetės, makaronai, daržovės, sūris ir net vabzdžiai gali būti naudojami kaip meksikietiškos kiaulienos ingredientai.Į patiekalų prieskonius sudaro „Salsa“ aštrus padažas, sūrio padažas, avokado padažas ir sulaužyti pomidorų grūdai.Tai taip pat galima suprasti kaip „Big Cake Rolls“ Tianjin.

11. Argentina -barbeCue mėsa

Argentinos žemės ūkio ir gyvulininkystė yra gerai žinoma ir garsėja tuo, kad gamina aukštos kokybės jautieną.Argentinos jautiena vienam gyventojui yra dvigubai didesnis nei JAV, ir tai yra šalis, kurioje yra daugiausia jautienos pasaulyje.

Argentinos žmonės ypač mėgsta naudoti kepsninę maistui gaminti.Įvairūs dideli mėsos gabalai yra asfaltuoti ant krosnies, tiesiogiai liečiant liepsną, tepant vietinį specialųjį padažą ir specialius vynus.

12. Australija -kangaroo mėsa

Australijoje yra reta ir gausu produktų, o labiau žinomuose maisto produktuose yra kengūros mėsa, Pietų Australijos omaras, imperatorius krabas, austrių, abalono, Australijos riebalų jautienos, krokodilo mėsos garsiajame paplūdimyje, Kvinslando girtas krabas, Vakarų Australijos tunas ir kt. Australija yra išskirtinė ir yra didelis maistas.

Žinoma, maistas, kuris gali atstovauti Australijai, yra kengūros.Nors kengūros yra vadinamos „žiurkėmis“, jos yra didesnės nei avys.„Kangaroo“ yra garsus „boksininkas“.

Kengūros mėsos mitybos vertė yra didesnė nei jautienos ir avienos Į Australiją kengūros mėsa nėra skani.Tie, kurie nevalgė kengūros mėsos, gali paragauti „kepti visą kengūrą“.

13. Kanada -tourtiere mėsos pyragai

Dešimt geriausių maisto produktų yra „Poutine“, sviesto pyragaičiai, beaversai, „Nanaimo“ batonėliai, „Peameal Bacon“ ir „Tourtiere“.

Sakyti, kad labiausiai reprezentatyvus maistas Kanadoje yra „Tourtiere Meat Pie“.Tradiciniai Kvebeko pyragai atsirado XVII amžiuje.Kyla klausimas, koks skirtumas tarp to yra pyragai Kinijoje?

14. Olandų kalba

Nyderlandai yra labai išsivysčiusi šalis virtuvė „.Kodėl tai?

Be kinų virtuvės, gerai žinomą maistą Nyderlanduose yra šamų, keptų mėsos ritinėlių, olandų pyragų, druskos menkės, žirnių sriubos, sūrio, Stampot, olandų blynų ir gerai žinomo „Xili“ alaus ir fortepijono vyno (auksinis vynas).

Olandų atstovas maistas yra sūris.Nyderlanduose yra garsiausi pasaulyje pieno produktai ir garsiausias sūris pasaulyje.Gatvės ir alėjos Nyderlanduose yra „Orange -Yellow“ sūris visur

15. Ukraina -rong dainų sriuba

Buvusi Sovietų Sąjunga prisijungia prie Respublikos, Ukraina ne tik turi kvapnių grožybių, bet ir burnoje vandenį, raudonos daržovių sriubą (rusų sriubą, rusų борщ), Ukrainos koldūnus (rusų kalba), blynus (rusų kalba), dešros dešreles, dešreles. (Rusas) ir panašiai.

Mes visi žinome, kad Rusijos sriuba yra tradicinė Rusijos virtuvė. Pagalbinės medžiagos.Spalva yra pomidorų, o skonis yra rūgštus.

16. Japonija -Sushi

Japonija yra trečia pagal dydį ekonomika po JAV ir Kinijos. , rankiniai ritiniai ir kt.Japonijos virtuvė taip pat yra vienas iš skanių maisto, su kuriuo kinų žmonės yra labiau susipažinę.

Japonijos atstovas maistas yra suši.Senovės Japonijoje suši buvo sūdyta žuvis, marinuota su druska ir ryžiais, o paskui išsivystė į šiandienos suši.Senovės Japonijos pakrančių vietose žmonės iškepė ryžius į švarias žuvis ir kaupėsi altoriuje į žemę, kad ilgą laiką būtų išgelbėti. Kiaušinių griežinėliai, marinatai ir panašiai tuo pačiu metu sudaro įvairius suši su spalvingais skoniais.

17. Korėja -kimchi

Pietų Korėja yra giliai kinų kalba kinų kultūroje, o daugelis kultūros ir maisto yra paveldima ir Kinija.Korėjiečių maisto produktai yra kimchi, bibimbap, kiaulienos šonkauliai, kepsninės, kiaulienos pilvas, šalti makaronai, vištiena, ryžių pyragai ir kt.

Pietų Korėjos atstovas maistas yra kimchi, o kimchi prašymo dėl paveldo problema neleidžiama susidraugauti su Kinija.2013 m. Gruodžio 5 d. Jungtinių Tautų nematerialaus kultūros paveldo komitetas oficialiai įtraukė Pietų Korėjos „Marinuotos žiemos kimchi kultūrą“ į žmogaus nematerialiojo kultūros paveldo vadovėlių sąrašą.Nematerialusis kultūros paveldas, kuris iš pradžių priklausė Kinijai, pirmiausia atidėjo Pietų Korėją, o paraiška buvo sėkminga.Kimchi gaminamas namų ūkiuose šiaurės rytų Kinijoje, Sičuane ir kitose vietose, ir tai yra dažniausiai pasitaikantys marinatai.

Beje, kiaulienos kaina Kinijoje yra apie 10 juanių/kačių.

18. „Türkiye-Ice“ kremas

„Türkiye“ yra Azijos -Europos žemyno sankryžoje ir kilęs iš senovės Romos imperijos.Turkijos virtuvė ir Kinijos virtuvė bei prancūzų virtuvė taip pat žinomos kaip trys pagrindinės pasaulio virtuvės.Turkiškame maisto produktuose yra vaisių pyragai, turkiškos mėsos bandelės, rūgščios agurko sūdyto sūrio sriuba, žaliavos kotletai, turkiškos picos.

Turkijos reprezentacinis maistas yra turkiški ledai, ne todėl, kad turkiški ledai yra skanūs, bet todėl, kad perkate turkiškus ledus, o kiosko savininkai yra „erzinti“.Kai klientas nusprendė pateikti užsakymą, iškart prasidėjo vejasi kova su ledais.Jay Chou „Turkijos ledai“ rašė: „Turkiški ledai, kaip moters širdis, apsisuka priešais jus, bet yra nemandagūs“.

30. Pietų Afrika -Pietų Afrikos abalonas

MLS Football Jersey