MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

▲ Spustelėkite „Sekite“ aukščiau, kad užsiprenumeruotumėte „Club Med Mediterranean Club“, kad gautumėte įdomesnį turinį ▲


Kiekvieno gyvenimo gyvenimas turėtų ateiti ir kalbėti apie vaikščiojimą.Kai buvai jaunas, būdamas lengvabūdiškas, palikdamas miestą, kuriame gyvenate, vieta, kur buvai tylus, laisvai maudėsi ir ieškote autentiškiausio garso jūsų širdyje.Kalbant apie atostogas pajūryje, dešimties populiariausių turistinių vietų Kinijoje turi vykti į Šiaurės Daihe ir Sanya Absolute Classic.„Sanya“ turi pakankamai saulės šviesos, o klimatas yra švelnus ir tinkamas.Beidaihe jūros paviršius taip pat yra ypač mėlynas.Ar tai yra entuziastinga apie Hainano salą, ar laiko trūkumas, Šiaurės Daihe upė, kuri yra gera vieta keliauti pajūriu, ir atostogų partnerių klubas „Med Joyview Gold Coast Resort“ pajūrio kelionėje!

Kokios yra geriausios vietos stebėti jūrą Kinijoje?„Beidaihe“ istoriškai yra garsusis pajūrio vasaros kurortas. geresnis gyvenimas.Važiuoti iš Pekino miesto reikia mažiau nei 3 valandų per mažiau nei 3 valandas.

Kadangi dešimtuke būtina apsilankyti Kinijoje, „Club Med Joyview Gold Coast Resort“ atsiveria žavus vaizdas į jūrą.Kambariuose yra didelis jūros langas. Vieną sekundę.

Išeidami iš kurorto vestibiulio, galite atvykti į privačią kurorto auksinę pakrantę ir tyliai pamiršti pasaulietinį gyvenimą; bangose.Taip pat galite pasirinkti įeiti į kurorto SPA centrą, kad atsipalaiduotumėte savo kūną.

Pasinaudodamas atostogomis, nežinau, ar norite išvežti savo vaiką žaisti, ir norite patys pasiimti atostogas.Kurorto vaikų klubuose yra pusės dienos priežiūra ir visą dieną išlaisvinti tėvų rankas ir mėgautis retu dviejų pasauliu.Visame vaikų klubo procese bus patyrę mokytojų profesionalūs kūdikiai, kartu su vaikais mokytis, žaidimus ir sportą kartu.Vaikai užbaigs rankdarbius, vadovaudamiesi G.O, kad augintų kūdikio rankas, ir sustiprins kūdikio kūrybą; , kad kūdikis turi sveiką kūną ir saulėtas atostogas …

MLS Football Jersey