MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

1. Filosofinis metodas turi absoliučiai pagrindinį vaidmenį suprantant bet ką

Bet kokia civilizacija, kultūra ir specifinės disciplinos ir net daiktų bei daiktų sąvokos ir apibrėžimai neatsiejami nuo filosofinių metodų nurodymų.Prarastiems Kinijos filosofijos metodams, kinų kalbant, kinų filosofiniai metodai, kad suprastų ir patikrintų daugelio sąvokų, apibrėžimų, principų ir teorijų konotaciją šiuolaikinėje visuomenėje ir Vakarų moksluose. Ateina populiarus kinų filosofijos metodas.

Pagrindinis pokytis nuo žmonių evoliucijos iš pradinės būsenos iki civilizacijos būsenos yra tas, kad ilgalaikiame išgyvenime ir vystymosi metu buvo suformuoti filosofiniai metodai, turintys skirtingą įvairių etninių grupių konotaciją.Vadovaudamiesi filosofiniais metodais, žmogaus etninės grupės pradėjo didelę civilizuotą kūrybą.Kinijos tautos atžvilgiu Kinijos istorijoje svarbiausia yra Jangshao kultūros laikotarpis (maždaug prieš 6000 metų).

Kinijos tauta visada taikė Kinijos filosofijos metodus, siekdama nustatyti civilizaciją ir kultūrą, atlikti mokslinius atradimus ir išradimus bei sukurti puikią senovės Kinijos civilizaciją.Kinijos mokslas ir technologijos buvo priekyje pasaulio iki XVII amžiaus, ir jie buvo gauti vadovaujant Kinijos filosofijos metodams.

Tačiau filosofiniai metodai yra įtakos orinio reformai ir vadovaujantiems žmonėms praktikai.Galima pastebėti, kad senovės kinai jau pripažino filosofinių metodų svarbą ir jos paslėpimą.

Šiandienos filosofiniai vadovėliai taip pat yra „kasdienio naudojimo“ būsenoje.Nepaisant pagrindinio filosofijos metodų vaidmens praktikoje ir nepripažįstant ir nepripažįstant pagrindinio filosofinių metodų vaidmens, yra šių dienų akademinių sluoksnių nesusipratimas, tai taip pat yra paslėpimo įrodymas, kai naudojami filosofijos metodai. Filosofinių metodų yra kasdienio naudojimo būsenos.Kas yra mokslas?Kas yra mokslinis metodas?Tai, ką jie turi bendro su filosofiniais metodais, yra tai, ką pirmiausia turime žinoti, ir vieną iš svarbių Kinijos kultūrinių atjauninimo turinio.

2. Mokslinį apibrėžimą lemia filosofinių metodų vadovavimas

Supratę pagrindinį filosofijos metodų vaidmenį, skirtą sukurti žmogaus civilizaciją ir kultūrą, nėra sunku suprasti mokslo apibrėžimą taip pat išvada, kad filosofijos metodas vadovaujasi.Mokslinių metodų posakis yra neaiškus ir neaiškus.Filosofijos metodai yra suskirstyti į Vakarų filosofiją ir kinų filosofijos metodus.

„Mokslas“ yra labai madingas žodynas praėjusiame amžiuje.Verta šimto kartų, kai mes apsivilkome mokslinę skrybėlę;Šiandien kinų filosofijos metodas yra didelis.Kinijos ir Vakarų filosofijos metodų padalijimas „mokslas“ taip pat bus padalintas į Kinijos (Rytų) mokslą ir Vakarų mokslą Aš atgaunu šį mokslinį nuostolį: Kinijos žmonės naudosis kinų filosofiniais metodais, kad vadovaus šiuolaikinio kinų mokslo sukūrimui.Originali senovės Kinijos mokslo disciplina, kinų medicina, atkurs tikrąsias spalvas ir parodys savo begalinį kinų mokslo stilių.

Dėl ilgalaikio kinų filosofijos metodų praradimo daugelis Kinijos žmonių ne tik nesupranta kinų filosofijos metodų, bet ir pasisakė ir intarpavo Vakarų filosofijos metodus, priimdami Vakarų mokslo apibrėžimą, dėl kurio Kinijos žmonės jautė jausmą daug nuolankumo.Nuo naujojo kultūros judėjimo kinų tyrimų tyrimai buvo vadovaujami Vakarų filosofijos metodų.Dėl šios priežasties žmonės taip pat nepažįsta kinų studijų ir yra suglumę dėl kinų medicinos.Net išradingas asmuo iš tikrųjų apibūdino Qigong ir net kinų mediciną kaip pseudo mokslą, kuris taip pat yra tipiškas vakarietiškumo pasireiškimas Kinijoje šiandien.Galima pastebėti, kad Vakarų mokslai ne tik negali aprėpti kinų disciplinų, bet ir atlikti apgultį bei skerdimą, kad išnyktų Kinijos disciplinos.Todėl kinų žmonės turi suprasti kinų filosofijos metodus;

Trečia, Kinijos ir Vakarų moksliniai apibrėžimai

Šiandien, po to, kai Kinijos filosofijos metodai yra puikūs, Kinijos kultūros atgimimo atgimimas tapo pagrindine kultūros tendencija šiandien.Sąvokoms ir apibrėžimams, kuriuos daugelis Vakarų filosofijos metodų, gautų iš mikro suprantamumo, turime iš naujo pateikti kinų stiliaus sąvokas ir „apibrėžimus“ su Kinijos filosofijos metodų makro supratimu.Akivaizdu, kad Kinijos ir Vakarų mokslinis apibrėžimas yra svarbus sveikas protas, kurį reikia kompensuoti.Prognozuojama, kad Kinijos šiuolaikinis mokslas gims kinų filosofiniais metodais.

(1) Vakarų mokslinis apibrėžimas

Yra daugiau nei šimtas Vakarų mokslo rūšių.Tai rodo, kad Vakarų filosofijos metodai atkreipia dėmesį į mikro, ir nesunku turėti begalinį supratimą apie dalykus.Dabar pasirinkimas pasirinktas taip:

1. „Cihai“ 1979 m. Leidimas:

„Mokslas yra žinių sistema apie gamtą, visuomenę ir mąstymą. Jis kuriamas ir plėtojamas prisitaikant prie žmonių gamybos ir klasių kovų poreikių. Tai yra žmonių praktinės patirties kristalizavimas.”

2. „Cihai“ 1999 m. Leidimas:

„Mokslas: Įvairių pasaulio reiškinių esmės įstatymų žinių sistema atspindi įvairius pasaulio reiškinius, naudojami kategorijai, teoremai ir įstatymams naudoti.

Viena iš socialinės ideologijos.

Remiantis skirtingais tyrimų objektais, jį galima suskirstyti į gamtos mokslus, socialinį mokslą ir mąstymo mokslą, taip pat filosofiją ir matematiką, apibendrinančią ir einančią per tris sritis.Remiantis skirtingais ryšiais su praktika, ją galima suskirstyti į teorinį mokslą, technologijų mokslą, taikymo mokslą ir kt.Mokslas kilęs iš socialinės praktikos ir tarnauja socialinei praktikai.Tai yra revoliucinė jėga, vaidinanti svarbų vaidmenį istorijoje.Šiais laikais mokslas ir technologijos yra pagrindinės produktyvios jėgos, mokslo raida ir socialinių sąlygų vaidmuo.Šiuolaikinis mokslas klesti bendrą aukšto diferenciacijos laipsnio ir didelio disciplinos laipsnį.”

3. Prancūzų „enciklopedija“

„Mokslas pirmiausia skiriasi nuo sveiko proto. Mokslas priima klasifikaciją siekdamas dalykų įstatymų. Be to, mokslas atskleidžia dalykų valdymo įstatymus, kad būtų galima paaiškinti dalykus.”

4. Buvusi Sovietų Sąjunga „Didžioji enciklopedija“

„Mokslas yra žmogaus veiklos kategorija. Jos funkcija yra apibendrinti objektyvaus pasaulio žinias ir padaryti jį sistemingu. Pati” mokslo „sąvoka apima ne tik veiklą, siekiant įgyti naujų žinių, bet ir šios veiklos rezultatą.”

5. „Įvadas į šiuolaikinį mokslą ir technologijas“

„Galima tiesiog pasakyti, kad mokslas yra sisteminės žinios, atspindinčios būdingą ir reguliarumą objektyvių dalykų.”

Aukščiau pateiktas tik kai kurių profesionalių knygų mokslo apibrėžimas.

(2) Kinijos mokslinis apibrėžimas

Remiantis kinų filosofiniais metodais, nereikia apibrėžti mokslo, tačiau norint suderinti Vakarų mokslo sutuoktinį, specialus testas atliekamas taip:

„Kinijos mokslas: leiskite tai makroliuoti makrokomandomis,„ laimėk nepakenkiant “, atspindėti makro ir mikro, vidinį ir išorinį, matomą, matomą, matomą, apčiuopiamą ir nematomą daiktų ir įstatymų konotaciją, ir pabandykite apibūdinti procesą ir Daiktų judėjimo būklė, paaiškinti dalykus ir sukurti disciplinas “.

Kinijos filosofinių metodų branduolys yra „Makro“ suvokimas, o kinų mokslas atspindės šį pagrindinį turinį.Kinijos filosofija yra kinų kultūros siela.Kinijos filosofijos metodai parodys didelę Kinijos kultūrinės atjauninimo potvynį su ypač žaviu, giliu kultūriniu kaupimu ir stipriu gyvybingumu, sukurdamas naują erą, tai yra, kinų stiliaus pramonės revoliuciją.Ši pramonės revoliucija turėtų būti atrinkta pagal Vakarų mokslą.

Ketvirta, mokslas turės nacionalines sienas

Kai filosofiniai metodai yra suskirstyti į Kiniją, o Vakarai neišvengiamai bus suskirstyti į du tipus.Tokiu būdu mokslas turės „nacionalines sienas“.Kai mokslas yra sutuoktinis, tai taip pat įrodo, kad bet kokią civilizaciją, kultūrą ir net specifinių disciplinų ir patirties santrauką reikia gauti naudojant filosofinius metodus.

Negalima ignoruoti svarbių filosofijos metodų, kuriant civilizaciją.Vienas iš Kinijos kultūros atgimimo turinio yra pranešti Kinijos žmonėms svarbų pagrindinį filosofinių metodų vaidmenį ir sąmoningai taikyti kinų filosofinius metodus.

5. Kinijos filosofijos metodai sulaužys Vakarų „mokslo“ dominavimą

Dabartiniuose filosofiniuose vadovėliuose nėra filosofinių metodų sąvokos, jau nekalbant apie jo pagrindinį vaidmenį.Kinijos disciplinos, kurioms negali būti taikoma Vakarų filosofijos metodai, yra žeminamos ir paneigtos tradiciniais ir patyrusiais.Pavyzdžiui, vienintelei kinų medicinoje Kinijos disciplinose, pagal Vakarų stiprybę, ji buvo dėvima: „Patirtis“, „nesąmoningas“, „ankstesnis mokslas“, „tradicinis“, „pasenusios„ skrybėlės “ir yra pertvarkyta Vakarų medicina visapusiškame, suplanuotame ir suplanuotame žingsnyje, o jos pavadinimas yra „kinų medicinos modernizavimas“.Supratę pagrindinį Kinijos filosofijos metodų vaidmenį Kinijos disciplinose, šios nukrypstančios skrybėlės ir tradicinės kinų medicinos modernizavimo „šedevrai“ Vakarų medicinoje natūraliai prarado savo egzistavimo priežastis.Nes patyręs vaistas taip pat turi turėti filosofinius metodus, kurie jiems vadovautų.

Kadangi Vakarų filosofiniai metodai mėgsta nustatyti įvairių dalykų apimtį ir pateikti apibrėžimus, jie sukėlė viską, kas neatitinka šių kategorijų ir apibrėžimų, kurie yra atmesti ir paneigti.Šiuo metu tai yra ilgalaikė programa.Valstybėje, kurioje Kinijos kultūra yra vakarietiška, vakarietiška įjungė žalią šviesą į šį dominavimą.Šiais laikais kinų medicina realia prasme yra ant pražūrimos slenksčio, kuris yra tiesioginės šio dominavimo pasekmės.

Pagal šią dominuojančią monopoliją Kinijos akademinė bendruomenė aiškiai suskirstė į kolegijų frakcijas ir liaudies mokyklas.Dabar kolegijos mokyklos stilius yra nesąžiningas, o liaudies mokyklos visai nėra prisirišusios.Liaudies mokykla nurodo mokyklą, kurioje naudojami kinų filosofiniai metodai.Tiesiog dokumentus ir akademinį teiginį kontroliuoja kolegijos frakcija, kad liaudies mokykla neturi galimybės paskelbti dokumentų su akademine frakcija.Kinijos kultūros atgimimas įvyks per šią akademinę monopoliją.

6. Pašalinkite tautos nepilnavertiškumo jausmą ir atlikite kinų kultūros atgimimą

Šiandien kondicionavimo procesas Kinijoje sustiprėjo: švietimo metu gimtosios kalbos profesorius yra supaprastintas, o Kinijos ir vidurinių mokyklų studentų lygis yra ypač seklus;Tautos kalba yra šios tautos ir kultūros šaknis.Profesorius, kuris nestiprina šios tautos vaikų gimtąją kalbą, ir moko anglų kalbą kaip pagrindinę kalbą, yra „savižudybė“ tautos elgesys.Tarp viso pasaulio šalių nė viena suvereni šalis susilpnino gimtosios kalbos profesorius, kad sustiprintų anglų kalbos profesorius, tokius kaip mano šalis.Šis elgesys praeityje egzistuoja kolonijinėje šalyje, nes kolonijinis valdovas buvo priverstas ginklu!

Medicininė, tradicinė Kinijos medicina pasiekė artimą situaciją.Šiandien silpna kinų medicinos padėtis taip pat yra vakarietiškos rezultatas.

Ilgalaikis vakarietiškumas sukėlė kinų žmonių nepilnavertiškumo jausmą.Tai sukėlė daugybę Kinijos kultūros sunaikinimo ir praradimo.Dėl Qing dinastijos valdymo, Kinijoje buvo užgniaužtos įvairios disciplinos Kinijoje, todėl Kinijoje šiuolaikinis mokslas neįvyko.Šis faktas tapo viena iš Kinijos žmonių nepilnavertiškumo priežasčių, taip pat tai yra Chongyango pasiteisinimas.Nuo naujojo kultūros judėjimo, stiprų nepilnavertiškumo jausmą išplito Kinijos žmonės, kinų žeminanti ir šmeižianti Kinijos kultūra tapo madinga ir tendencija.

Kai Kinijos filosofijos metodas iš lengvai pasirodo, yra puikus kinų kultūros atgimimo kulminacija. Disciplinos.Akivaizdu, kad Kinijos kultūros atgimimas sukels pramonės revoliuciją.Kinijos filosofiniai metodai grįš į Kinijos žmonių protus, o scena, kurią Napoleonas nenori pamatyti, įvyks: šis miegantis liūtas Kinijoje atsibunda.Šis Kinijos kultūros atgimimas visiškai sulaužys elgesį ir idėją, kad jie yra žemesni už Kinijos kultūrą ir Vakarus!

1. Filosofinis metodas turi absoliučiai pagrindinį vaidmenį suprantant bet ką

Bet kokia civilizacija, kultūra ir specifinės disciplinos ir net daiktų bei daiktų sąvokos ir apibrėžimai neatsiejami nuo filosofinių metodų nurodymų.Prarastiems Kinijos filosofijos metodams, kinų kalbant, kinų filosofiniai metodai, kad suprastų ir patikrintų daugelio sąvokų, apibrėžimų, principų ir teorijų konotaciją šiuolaikinėje visuomenėje ir Vakarų moksluose. Ateina populiarus kinų filosofijos metodas.

Pagrindinis pokytis nuo žmonių evoliucijos iš pradinės būsenos iki civilizacijos būsenos yra tas, kad ilgalaikiame išgyvenime ir vystymosi metu buvo suformuoti filosofiniai metodai, turintys skirtingą įvairių etninių grupių konotaciją.Vadovaudamiesi filosofiniais metodais, žmogaus etninės grupės pradėjo didelę civilizuotą kūrybą.Kinijos tautos atžvilgiu Kinijos istorijoje svarbiausia yra Jangshao kultūros laikotarpis (maždaug prieš 6000 metų).

Kinijos tauta visada taikė Kinijos filosofijos metodus, siekdama nustatyti civilizaciją ir kultūrą, atlikti mokslinius atradimus ir išradimus bei sukurti puikią senovės Kinijos civilizaciją.Kinijos mokslas ir technologijos buvo priekyje pasaulio iki XVII amžiaus, ir jie buvo gauti vadovaujant Kinijos filosofijos metodams.

Tačiau filosofiniai metodai yra įtakos orinio reformai ir vadovaujantiems žmonėms praktikai.Galima pastebėti, kad senovės kinai jau pripažino filosofinių metodų svarbą ir jos paslėpimą.

Šiandienos filosofiniai vadovėliai taip pat yra „kasdienio naudojimo“ būsenoje.Nepaisant pagrindinio filosofijos metodų vaidmens praktikoje ir nepripažįstant ir nepripažįstant pagrindinio filosofinių metodų vaidmens, yra šių dienų akademinių sluoksnių nesusipratimas, tai taip pat yra paslėpimo įrodymas, kai naudojami filosofijos metodai. Filosofinių metodų yra kasdienio naudojimo būsenos.Kas yra mokslas?Kas yra mokslinis metodas?Tai, ką jie turi bendro su filosofiniais metodais, yra tai, ką pirmiausia turime žinoti, ir vieną iš svarbių Kinijos kultūrinių atjauninimo turinio.

2. Mokslinį apibrėžimą lemia filosofinių metodų vadovavimas

Supratę pagrindinį filosofijos metodų vaidmenį, skirtą sukurti žmogaus civilizaciją ir kultūrą, nėra sunku suprasti mokslo apibrėžimą taip pat išvada, kad filosofijos metodas vadovaujasi.Mokslinių metodų posakis yra neaiškus ir neaiškus.Filosofijos metodai yra suskirstyti į Vakarų filosofiją ir kinų filosofijos metodus.

„Mokslas“ yra labai madingas žodynas praėjusiame amžiuje.Verta šimto kartų, kai mes apsivilkome mokslinę skrybėlę;Šiandien kinų filosofijos metodas yra didelis.Kinijos ir Vakarų filosofijos metodų padalijimas „mokslas“ taip pat bus padalintas į Kinijos (Rytų) mokslą ir Vakarų mokslą Aš atgaunu šį mokslinį nuostolį: Kinijos žmonės naudosis kinų filosofiniais metodais, kad vadovaus šiuolaikinio kinų mokslo sukūrimui.Originali senovės Kinijos mokslo disciplina, kinų medicina, atkurs tikrąsias spalvas ir parodys savo begalinį kinų mokslo stilių.

Dėl ilgalaikio kinų filosofijos metodų praradimo daugelis Kinijos žmonių ne tik nesupranta kinų filosofijos metodų, bet ir pasisakė ir intarpavo Vakarų filosofijos metodus, priimdami Vakarų mokslo apibrėžimą, dėl kurio Kinijos žmonės jautė jausmą daug nuolankumo.Nuo naujojo kultūros judėjimo kinų tyrimų tyrimai buvo vadovaujami Vakarų filosofijos metodų.Dėl šios priežasties žmonės taip pat nepažįsta kinų studijų ir yra suglumę dėl kinų medicinos.Net išradingas asmuo iš tikrųjų apibūdino Qigong ir net kinų mediciną kaip pseudo mokslą, kuris taip pat yra tipiškas vakarietiškumo pasireiškimas Kinijoje šiandien.Galima pastebėti, kad Vakarų mokslai ne tik negali aprėpti kinų disciplinų, bet ir atlikti apgultį bei skerdimą, kad išnyktų Kinijos disciplinos.Todėl kinų žmonės turi suprasti kinų filosofijos metodus;

Trečia, Kinijos ir Vakarų moksliniai apibrėžimai

Šiandien, po to, kai Kinijos filosofijos metodai yra puikūs, Kinijos kultūros atgimimo atgimimas tapo pagrindine kultūros tendencija šiandien.Sąvokoms ir apibrėžimams, kuriuos daugelis Vakarų filosofijos metodų, gautų iš mikro suprantamumo, turime iš naujo pateikti kinų stiliaus sąvokas ir „apibrėžimus“ su Kinijos filosofijos metodų makro supratimu.Akivaizdu, kad Kinijos ir Vakarų mokslinis apibrėžimas yra svarbus sveikas protas, kurį reikia kompensuoti.Prognozuojama, kad Kinijos šiuolaikinis mokslas gims kinų filosofiniais metodais.

(1) Vakarų mokslinis apibrėžimas

Yra daugiau nei šimtas Vakarų mokslo rūšių.Tai rodo, kad Vakarų filosofijos metodai atkreipia dėmesį į mikro, ir nesunku turėti begalinį supratimą apie dalykus.Dabar pasirinkimas pasirinktas taip:

1. „Cihai“ 1979 m. Leidimas:

„Mokslas yra žinių sistema apie gamtą, visuomenę ir mąstymą. Jis kuriamas ir plėtojamas prisitaikant prie žmonių gamybos ir klasių kovų poreikių. Tai yra žmonių praktinės patirties kristalizavimas.”

2. „Cihai“ 1999 m. Leidimas:

„Mokslas: Įvairių pasaulio reiškinių esmės įstatymų žinių sistema atspindi įvairius pasaulio reiškinius, naudojami kategorijai, teoremai ir įstatymams naudoti.

Viena iš socialinės ideologijos.

Remiantis skirtingais tyrimų objektais, jį galima suskirstyti į gamtos mokslus, socialinį mokslą ir mąstymo mokslą, taip pat filosofiją ir matematiką, apibendrinančią ir einančią per tris sritis.Remiantis skirtingais ryšiais su praktika, ją galima suskirstyti į teorinį mokslą, technologijų mokslą, taikymo mokslą ir kt.Mokslas kilęs iš socialinės praktikos ir tarnauja socialinei praktikai.Tai yra revoliucinė jėga, vaidinanti svarbų vaidmenį istorijoje.Šiais laikais mokslas ir technologijos yra pagrindinės produktyvios jėgos, mokslo raida ir socialinių sąlygų vaidmuo.Šiuolaikinis mokslas klesti bendrą aukšto diferenciacijos laipsnio ir didelio disciplinos laipsnį.”

3. Prancūzų „enciklopedija“

„Mokslas pirmiausia skiriasi nuo sveiko proto. Mokslas priima klasifikaciją siekdamas dalykų įstatymų. Be to, mokslas atskleidžia dalykų valdymo įstatymus, kad būtų galima paaiškinti dalykus.”

4. Buvusi Sovietų Sąjunga „Didžioji enciklopedija“

„Mokslas yra žmogaus veiklos kategorija. Jos funkcija yra apibendrinti objektyvaus pasaulio žinias ir padaryti jį sistemingu. Pati” mokslo „sąvoka apima ne tik veiklą, siekiant įgyti naujų žinių, bet ir šios veiklos rezultatą.”

5. „Įvadas į šiuolaikinį mokslą ir technologijas“

„Galima tiesiog pasakyti, kad mokslas yra sisteminės žinios, atspindinčios būdingą ir reguliarumą objektyvių dalykų.”

Aukščiau pateiktas tik kai kurių profesionalių knygų mokslo apibrėžimas.

(2) Kinijos mokslinis apibrėžimas

Remiantis kinų filosofiniais metodais, nereikia apibrėžti mokslo, tačiau norint suderinti Vakarų mokslo sutuoktinį, specialus testas atliekamas taip:

„Kinijos mokslas: leiskite tai makroliuoti makrokomandomis,„ laimėk nepakenkiant “, atspindėti makro ir mikro, vidinį ir išorinį, matomą, matomą, matomą, apčiuopiamą ir nematomą daiktų ir įstatymų konotaciją, ir pabandykite apibūdinti procesą ir Daiktų judėjimo būklė, paaiškinti dalykus ir sukurti disciplinas “.

Kinijos filosofinių metodų branduolys yra „Makro“ suvokimas, o kinų mokslas atspindės šį pagrindinį turinį.Kinijos filosofija yra kinų kultūros siela.Kinijos filosofijos metodai parodys didelę Kinijos kultūrinės atjauninimo potvynį su ypač žaviu, giliu kultūriniu kaupimu ir stipriu gyvybingumu, sukurdamas naują erą, tai yra, kinų stiliaus pramonės revoliuciją.Ši pramonės revoliucija turėtų būti atrinkta pagal Vakarų mokslą.

Ketvirta, mokslas turės nacionalines sienas

Kai filosofiniai metodai yra suskirstyti į Kiniją, o Vakarai neišvengiamai bus suskirstyti į du tipus.Tokiu būdu mokslas turės „nacionalines sienas“.Kai mokslas yra sutuoktinis, tai taip pat įrodo, kad bet kokią civilizaciją, kultūrą ir net specifinių disciplinų ir patirties santrauką reikia gauti naudojant filosofinius metodus.

Negalima ignoruoti svarbių filosofijos metodų, kuriant civilizaciją.Vienas iš Kinijos kultūros atgimimo turinio yra pranešti Kinijos žmonėms svarbų pagrindinį filosofinių metodų vaidmenį ir sąmoningai taikyti kinų filosofinius metodus.

5. Kinijos filosofijos metodai sulaužys Vakarų „mokslo“ dominavimą

Dabartiniuose filosofiniuose vadovėliuose nėra filosofinių metodų sąvokos, jau nekalbant apie jo pagrindinį vaidmenį.Kinijos disciplinos, kurioms negali būti taikoma Vakarų filosofijos metodai, yra žeminamos ir paneigtos tradiciniais ir patyrusiais.Pavyzdžiui, vienintelei kinų medicinoje Kinijos disciplinose, pagal Vakarų stiprybę, ji buvo dėvima: „Patirtis“, „nesąmoningas“, „ankstesnis mokslas“, „tradicinis“, „pasenusios„ skrybėlės “ir yra pertvarkyta Vakarų medicina visapusiškame, suplanuotame ir suplanuotame žingsnyje, o jos pavadinimas yra „kinų medicinos modernizavimas“.Supratę pagrindinį Kinijos filosofijos metodų vaidmenį Kinijos disciplinose, šios nukrypstančios skrybėlės ir tradicinės kinų medicinos modernizavimo „šedevrai“ Vakarų medicinoje natūraliai prarado savo egzistavimo priežastis.Nes patyręs vaistas taip pat turi turėti filosofinius metodus, kurie jiems vadovautų.

Kadangi Vakarų filosofiniai metodai mėgsta nustatyti įvairių dalykų apimtį ir pateikti apibrėžimus, jie sukėlė viską, kas neatitinka šių kategorijų ir apibrėžimų, kurie yra atmesti ir paneigti.Šiuo metu tai yra ilgalaikė programa.Valstybėje, kurioje Kinijos kultūra yra vakarietiška, vakarietiška įjungė žalią šviesą į šį dominavimą.Šiais laikais kinų medicina realia prasme yra ant pražūrimos slenksčio, kuris yra tiesioginės šio dominavimo pasekmės.

Pagal šią dominuojančią monopoliją Kinijos akademinė bendruomenė aiškiai suskirstė į kolegijų frakcijas ir liaudies mokyklas.Dabar kolegijos mokyklos stilius yra nesąžiningas, o liaudies mokyklos visai nėra prisirišusios.Liaudies mokykla nurodo mokyklą, kurioje naudojami kinų filosofiniai metodai.Tiesiog dokumentus ir akademinį teiginį kontroliuoja kolegijos frakcija, kad liaudies mokykla neturi galimybės paskelbti dokumentų su akademine frakcija.Kinijos kultūros atgimimas įvyks per šią akademinę monopoliją.

6. Pašalinkite tautos nepilnavertiškumo jausmą ir atlikite kinų kultūros atgimimą

Šiandien kondicionavimo procesas Kinijoje sustiprėjo: švietimo metu gimtosios kalbos profesorius yra supaprastintas, o Kinijos ir vidurinių mokyklų studentų lygis yra ypač seklus;Tautos kalba yra šios tautos ir kultūros šaknis.Profesorius, kuris nestiprina šios tautos vaikų gimtąją kalbą, ir moko anglų kalbą kaip pagrindinę kalbą, yra „savižudybė“ tautos elgesys.Tarp viso pasaulio šalių nė viena suvereni šalis susilpnino gimtosios kalbos profesorius, kad sustiprintų anglų kalbos profesorius, tokius kaip mano šalis.Šis elgesys praeityje egzistuoja kolonijinėje šalyje, nes kolonijinis valdovas buvo priverstas ginklu!

Medicininė, tradicinė Kinijos medicina pasiekė artimą situaciją.Šiandien silpna kinų medicinos padėtis taip pat yra vakarietiškos rezultatas.

Ilgalaikis vakarietiškumas sukėlė kinų žmonių nepilnavertiškumo jausmą.Tai sukėlė daugybę Kinijos kultūros sunaikinimo ir praradimo.Dėl Qing dinastijos valdymo, Kinijoje buvo užgniaužtos įvairios disciplinos Kinijoje, todėl Kinijoje šiuolaikinis mokslas neįvyko.Šis faktas tapo viena iš Kinijos žmonių nepilnavertiškumo priežasčių, taip pat tai yra Chongyango pasiteisinimas.Nuo naujojo kultūros judėjimo, stiprų nepilnavertiškumo jausmą išplito Kinijos žmonės, kinų žeminanti ir šmeižianti Kinijos kultūra tapo madinga ir tendencija.

MLS Football Jersey