MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Qinghai Luanchuan vidurinė mokykla yra plokščiakalnyje, ir labai garsiai mokykla siekia „asmeniui, kuriam reikalingas labiausiai reikalingas Bendradarbiavimas“ yra šalies priešakyje.”
„Qinghai -tibet plokščiakalnyje būtent tokia pedagogų grupė, kuriai netrūksta pedagogų dvasios, palaikanti Vakarų švietimo stuburą.”
„Svarbus įkvėpimas, kurį galvoja apie Qinghai Yichuan vidurinę mokyklą, yra leisti mums galvoti apie būsimą švietimą. Švietimas turėtų pranokti instrumentalumą ir pirmiausia už technologijų ribų. Mokykla turėtų būti vieta, kur reikia ieškoti danguje. Vieta.”
Susidūrimo šviesa, žydi išminties gėle!Neilgai trukus Kvandžou vyko Nacionalinis puikus vidurinės mokyklos prezidento švietimo ideologinis seminaras, kurį vedė pagrindinis švietimo ministerijos mokymo centras.Zheng Song, Qinghai Luanchuan vidurinės mokyklos direktorius, rezonuoja su švietimo bendruomenės ekspertais ir mokslininkais švietimo mąstymo pranešime apie Zheng Song, labiausiai reikalingą tėvynę.
Kaip aš galiu „išeiti“ į Sagavos vidurinės mokyklos edukacines mintis?
„Kam reikia tėvynės?”
Per pastaruosius 38 metus jis gavo teigiamą atsakymą:
—— Dėviams reikalingi talentai yra pasitikėjimas savimi, moralė, atsidavimas, atsidavimas, prisiminimas ir agresyvūs.
—— Bendrosios šalies talentai yra naujokai eroje, kai jaučia šeimos ir nacionalinio atjauninimo jausmus!
Zheng Song yra mąstytojas, ir jis yra savęs.Teisingai vadovaujant Aukščiausiojo partijos komitetų, vyriausybės ir švietimo administraciniams departamentams, palaikant tvirtą visų visuomenės sektorių paramą, remdamasis mokyklos „auginimo, tiesos, studijų ir kūno rengybos ieškojimo ir kūno rengybos“ šūkiu “, – paaiškino jis“. Lide Tree „. Mokyklos pagrįstos mokymo programos sistemos kūrimas yra disciplinos konstrukcija” mokymas tiesa „, veikla ugdantys žmones yra” kultūrinio raštingumo ir dvasios „, o psichologinio ugdymo tikslai” sveika asmenybė ” –
Vidurinės mokyklos praktikoje Zheng Song paminėjo, kad jis norėtų sukurti kompetentingą Fuchuano ateities mokytoją;
Sukurkite „dorybės auginimo, tiesos, studijų ir kūno rengybos“ ekologiją;
Sukurti „penkis pagrindinius miestelius“, kurie padėtų pereiti nuo dalykų žinių prie novatoriško raštingumo;
Sukurti atvirą ir įtraukiančią mokyklos kultūrą;
Sukurti stiprią psichologinę konsultavimo ir krizių intervencijos sistemą;
Kartu su kolegijomis ir universitetais kurti pirmosios klasės inovacijų praktikos bazę.
Zheng Song paminėjo, kad susidūręs su būsimais iššūkiais, svarbiausia yra būti „turtingu individualiu ir aktyviu piliečiu“.
Taigi, kokia yra mokyklos misija ateityje?
Zheng Song sakė ugdyti besimokančiųjų pažintinius sugebėjimus, savarankiškumą ir socialinę atsakomybę.Mokytojų vaidmenys taip pat pasikeis, ir jie daugiau pasikeis į vadovus ir konsultantus.Per informacines technologijas ir įrangą, tokią kaip „debesų kompiuterija“, „Big Data“, „Internetas“, „Smart Terminal“, mokykla yra pagrįsta „Žvalgybos centro“, „Maker Center“ ir „Lexue Center“ statyba. Suskaidytos programos, tokios kaip platformos ir išsamios saugos platformos, yra vieningos, ir jos stengiasi skatinti intelektualųjį skaitmeninės transformacijos ir įgalinimo mokyklų įgalinimą.
Kaip seminaro mainų ir sąveikos, kaip gali būti pagrindinės Shangrao komandos komandos narys, Jiangxi pasiūlė „Švietimas: labiausiai reikia tėvynės“ įgyvendinti ir atspindėti mokyklos devizą?Chongqingo direktoriaus nariai pasiūlė „Vidinio vaikų gilinimąsi, kurti psichologinę saugos gynybos liniją ir psichologinės krizės intervencijos mechanizmą. Ko mokamos?“ , „Kaip mokiniai ir mokytojai mokosi ir ugdo save?“
„Pedageto dvasia“ yra atsakymo į Sakavos vidurinę mokyklą esmė!„Zheng“ daina prasidėjo nuo labiausiai reikalingo tėvynės šaltiniui ir pasiūlė, kad „pedagogų dvasia“ yra kilnus ir tolimus švietimo jausmas. Pervedė plokščiakalnio Plateau dvasią „ypač sunkiai dirbanti, specialios kovos, kantrybės, vienybės ir atsidavimo“, paveldėjo Qinghai Luanchuan vidurinę mokyklą. Tauta -tauta, taupanti šalies anti -japonišką švyturėlį, yra šaknis. Žmonės, atspindintys jo meilę švietimui, švietimo įstatymų tyrinėjimui ir švietimo naujovių siekimui.
„Kaip garsioji mokykla, turinti gilų Kinijos paveldą, plačią tarptautinę viziją ir novatoriškus talentus, Qinghai Luanchuan vidurinės mokyklos tikslai yra aiškesni.
Kodėl „asmuo, kuriam labiausiai reikia tėvynės“, rezonuoja
„Labiausiai reikalinga tėvynė“ yra edukacinė Qinghai Luanchuan vidurinės mokyklos idėja.
„Qinghai Yichuan vidurinė mokykla yra aukščiau plokščiakalnio ir labai garsiai siūloma siekti„ labiausiai reikalingos tėvynės “. Xining, kuris yra šalies priešakyje.
„Qinghai -tibet plokščiakalnyje būtent tokia pedagogų grupė, kuriai netrūksta pedagogų dvasios, palaiko Vakarų švietimo stuburą. Prezidento Zhengo Songo švietimo pažiūrų ir praktikos ne tik atspindi jo, kaip pedagogo, viziją, bet ir parodo, bet ir parodo Jam gilus supratimas ir nenutrūkstamas švietimo siekimas.
„Klausydamiesi edukacinių minčių apie prezidentą Zhengą Dainą iš Qinghai Luanchuan vidurinės mokyklos, leiskite man giliai suvokti, kad kiekvieno augimas yra glaudžiai susijęs su šalies vystymu Mūsų pačių žinios ir įgūdžiai prisideda prie tėvynės klestėjimo ir gerovės.
„Qinghai -tibet plokščiakalnis yra hipoksinis, tačiau dvasios netrūksta, netrūksta minčių ir netrūksta sėkmingų tyrinėjimų. Sunkiausia vieta, tik išsilavinimas jo gyvenime rodo, ką turėtų turėti meilus direktorius.
Li Yan, buvęs Šiaurės rytų normaliojo universiteto priklausančios vidurinės mokyklos prezidentas, pirmasis Jilino provincijos švietimo egzamino instituto dekanas ir „Xinyou“ švietimo grupės pirmininkas Li Yan mano, kad pagrindinė mokyklos valdymo su vertės lyderiais vadovaujant vertės lyderiams bus Laikykitės „asmens, kuriam labiausiai reikia tėvynėje“, vertę. Mokyklos būdingas vystymasis.
Koks pedagogas yra Zheng Song?
Žurnalistui buvo įdomu, kad Sakavos vidurinės mokyklos švietimo idėjos gali rezonuoti šalyje.
„Eikite į sunkiausią tėvynės vietą!” Ši priesaika, Zhengo dainos tėvai.
Prieš šiaurės vakarus „Zheng Song“ tėvai pasiėmė traukinį, automobilį ir avių odinius plaustus.
Nuo to laiko keli kolegijos studentai čia įsišaknijo visą gyvenimą.
Po daugybės metų Zheng Song buvo nudažyti, o švietimo sėklos buvo įsišaknijusios, daiginančios ir žydi jo širdyje … 1986 m. Zheng Song baigė Šaanxi normalų universitetą iki Xining Huidan mokyklos, atidarydamas savo ilgo švietimo kelią.Tuo metu „Tiger Taidai“ vidurinė mokykla buvo ką tik įsteigta.1993 m. „Zheng Song“ buvo perkelta į „Xining Nr. 5“ vidurinę mokyklą.1995 m. Dviejų klasių rezultatai įvertino aukščiausią lygį istorijoje …
Nuo tėvų įtakos iki sunkiausių tėvynės vietų, ji yra atsakinga už Puchuano vidurinės mokyklos patriotinę dvasią ir emocinę jėgą, leidžiančią mokytis tik visą gyvenimą.
Skirtingose ​​mokyklose „Zheng Song“ toliau apibendrino ir siekė proveržių iš skirtingų išgyvenimų ir nuolat pranoko save.Keletas susitikimo dalyvių teigė, kad Puchuano vidurinės mokyklos švietimo idėjos žymiai pranoko tik studentų testų rezultatų lygį ir labiau atspindi studentų išsamios plėtros dėmesį. Apie studentų psichinę sveikatą nuolat pranoksta utilitarinę, nuolat pranoksta patirtį ir siekia to, kas turėtų būti švietimas, auginant daugumą tėvynės grupės.
Yra daugybė edukacinių istorijų apie Zhengą.Jis sakė, kad šios istorijos praėjo, ir prasidės naujoji istorija … Profesorius Dai Ruihua teigė, kad svarbus Apreiškimas, kurį sukelia Sugawa vidurinės mokyklos švietimo mintys, turi mums galvoti apie būsimą švietimą. Vieta ieškoti dangaus, būti draugiškam studentams ir būti vieta, kuriems patinka studentai.Iš jo pamatėme šviesos spindulį.
Šaltinis: „Xining Evening News“ autorius: Zhang Yongli
Redaguoti: „Party Cheng En“ redaktorius: Lu Dong Produkuotas: Chen Yue
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey