MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Per pastaruosius 2018 m. Finansų pramonei lemta būti nepaprasti metai: finansinės stiprios priežiūros deleveraging, grynųjų pinigų paskolų ištaisymas, P2P platformos koncentracija … esant sudėtingai išorinei situacijai, kaip naudoti finansų technologijas finansų technologijų pertvarkymui. Verslo modelis, išplėskite paslaugų ribą ir pavaizduokite jūsų augimo kreivę?

Neseniai „China Merchants“ bankas paskelbė 2018 m. Ataskaitą, iš kurios skyrė kreditinės kortelės duomenys: apyvartos kortelių skaičius ir cirkuliacijos namų ūkių skaičius greitai padidėjo; Kreditinių kortelių pramonės programa, bet ir todėl, kad ji yra išdėstyta kaip išsami „Living Service“ programa, ji turi pirmųjų linijų interneto platformų, tokių kaip „Tmall“, „Meituan Takeaway“, „Xiaohongshu“ ir viešas komentaras, stiprumą.

Cirkuliacijos kortelių skaičius ir cirkuliacijos namų ūkių skaičius kyla, o internetiniai svečiai tampa pagrindiniais

Remiantis 2018 m. Kinijos prekybininkų banko ataskaita, Kinijos prekybininkų banko kreditinių kortelių skaičius buvo 84,304 400, ty 34,98%daugiau nei praėjusių metų pabaigoje; %per praėjusių metų pabaigą.

1.JPG

Kodėl Kinijos prekybininkai banko kreditinės kortelės gali tapti labiau žmonių pasirinkimu?Pramonės atstovai išanalizavo, kad pirmiausia tai buvo neatsiejama nuo produktų, scenarijaus pagrįstų funkcijų, diversifikuotos rinkodaros, intelektualios rizikos kontrolės ir intelektualios paslaugos kartu su Kinijos prekybininkų banko kreditine kortele.Lygiai taip pat kaip „Sycamore medžių sodinimas ir feniksų turėjimas“, įmonės vidiniai įgūdžiai buvo ugdyti ir natūraliai pritraukia vartotojų palankumą.

Antra, tai neatsiejama nuo Kinijos prekybininkų banko kreditinės kortelės strategijos „Pirmoji programa, o vėliau ir kreditinė kortelė“.Suprantama, kad šiandienos Kinijos prekybininkai banko kreditinė kortelė išėjo iš banko sąskaitos kaip pagrindinė paslaugų sistema. Kreditinių kortelių vartotojai.Tai yra „klientų mąstymo“ konversija į „vartotojo mąstymą“.

„Šiuo metu Kinijos prekybininkų banko kreditinė kortelė internete sudaro 61,21%, tapdama pagrindiniu klientų įsigijimo kanalu.”

„Front -En“ klientų įsigijimas yra tik pirmas žingsnis, kuris išplėstas vartotojus.Kinijos prekybininkų banko kreditinė kortelė sutelkia dėmesį į klientų poreikius ir labai integruoja technologijas ir verslą, kad sukurtų „geriausią klientų patirties kreditinę kortelę“.Pavyzdžiui, „Vidurio“ produktuose, be turtingų kortelių produktų, remdamiesi „Life“ programa, kad paleistų ryžių bilietus, kino bilietus, taškus, prekybos centrus ir daugybę padalintų kredito produktų; „Merchants Bank“ kreditinė kortelė išleido „Mažą triuką Meow Meow Meow Smart Assistant“, naudojančias AI technologijas, tokias kaip balso konvertavimas ir semantinis atpažinimas, norint analizuoti natūralios kalbos intelektą, kad paslauga „matoma“ taip pat būtų „matoma“.

Be to, Kinijos prekybininkų banko kreditinė kortelė praėjusiais metais įkūrė „V Lab“ klientų patirties laboratoriją, kad ištirtų klientų poreikius ir jausmus, įkvėpimo produktų inovacijoms, iš esmės padidintą vartotojo patirtį ir pelnė plačiau interneto vartotojų palankumą.

Sandorio vertė yra 3,79 trilijono juanių, daugiau nei 80 % nacionalinio BVP

2018 m. Mano šalies nacionalinė ekonomika veikė pagrįstai, išlaikydama bendrą stabilią, stabilią ir progresyvią plėtros tendenciją, o vartojimo vaidmuo mano šalies ekonomikos augime dar labiau sustiprėjo.Kinijos prekybininkų banko kreditinė kortelė, kaip vartotojams, turinčiam mokėjimo ir kredito funkcijas, vaidina svarbų vaidmenį gyventojų vartojimui.

2018 m. Kinijos prekybininkų banko kredito kortelių sandorio vertė siekė 3,79 trilijono juanių, ty 27,74%metų -šie duomenys taip pat viršijo 80%pasaulio nacionalinio BVP.Sparčiai augant sandorių skalei, 2018 m. Kinijos prekybininkų banko kreditinė kortelė siekė 575,365 milijardo juanių, ty praėjusių metų pabaigoje 17,13%.

Atitinkami šaltiniai atskleidė, kad Kinijos prekybininkų banko kredito kortelės sandorio vertė pasiekė naują aukštumą, susijusią su keliais veiksniais.Pirma, yra daug apyvartos namų ūkių, o klientų bazė yra aukštos kokybės.Visų pirma, klientų bazė yra aukštos kokybės, o kreditinių kortelių namų ūkiai turi didelę vartojimą.Antra, Kinijos prekybininkų banko kreditinė kortelė yra visiškai integruota į gyvenimo sceną. Savo finansinių paslaugų charakteristikos, nesunku projektuoti produktus ir kanalus.

„Praėjusiais metais„ China Merchants Bank “kreditinė kortelė buvo peržiūrėta„ Life App 7.0 “, tyrinėjant aukšto dažnio gyvenimo scenas ir paverčiant finansines paslaugas į savo poreikius skirtinguose gyvenimo scenarijuose, kad pritrauktų klientus scenomis, teikite intelektualias finansines paslaugas tyliai Scenoje ir sukurkite plačią verslo plėtros erdvę.

Sandorio vertė pasiekė naują aukštąjį ir ji yra susijusi su aktyviai vykdančiomis Kinijos prekybininkų banko kredito kortelės finansų technologijų tyrimais ir ji nėra susijusi su nuolatiniu diferencijuotų pranašumų statyba.Tiesą sakant, nuo praėjusių metų daugelis bankų išreiškė akcentuojamą finansų technologiją metinėje ataskaitoje.Žvelgiant iš faktinių rezultatų, Kinijos prekybininkų banko kreditinių kortelių sandorių apimtis aiškiai atspindėjo savo pusę finansinių technologijų išdėstymo pozicijos.

Nepageidaujamas rodiklis yra lygus, bendra rizika yra sklandi ir kontroliuojama

Pažeista P2P sprogimo ir obligacijų rizika 2018 m., Kreditinių kortelių verslo rizika greitai rizikuoja.Kinijos prekybininkų banko kreditinė kortelė visada laikėsi stabilios ir apdairios rizikos strategijos ir atitikties verslo filosofijos. Bendra rizika yra stabili ir kontroliuojama.

Pastaraisiais metais „intelektualios rizikos kontrolė“, remiantis dirbtiniu intelektu, tapo kreditinių kortelių rizikos kontrolės kūrimo dėmesiu.„Merchants Bank“ kreditinė kortelė aktyviai pristato pjaustymo „FinTech“, tokius kaip „Big Data“, „Cloud Computing“, dirbtinis intelektas ir kitas pjaustymo „Fintech“, kad sukurtų „intelektualią rizikos valdymą“, tokią kaip „Skynet“ sistema ir biometrinė technologija.

„Kalbant apie rizikos kontrolę, nepakanka pradėti nuo pačios technologijos. Organizacinės struktūros inovacijos ir mokslo ir technologinės kultūros formavimas yra kritinis. Mes pasiūlė„ technologinį judrumą, kuris skatina verslą judrią “ yra raktas skatinant greitą „fintech“ augimą kreditinių kortelių versle.

„Applied Life App Monthly Live“ tiesiogiai veikia beveik 40 milijonų, palyginus pečių priekinės linijos interneto platformą

Pagal tendenciją gauti finansines paslaugas iš skaitmeninių kanalų šiandien, vartotojai tapo pagrindine bankų pozicija, kad galėtų bendrauti su vartotojais, „tie, kurie gauna programas, kad gautų pasaulį“.

Ataskaitiniu laikotarpiu mėnesio gyvenimo programa išgyveno 39,54 mln., Ty padidėjo 45%metų.Trečiojo vakaro autoritetingos duomenų agentūros mobiliųjų programų reitingai, kuriuos išleido observatorijos, parodykite, kad mėnesio „Life Life“ programos „Life Life“ yra ne tik pirmą kartą įvertinta kreditinių kortelių pramonės programoje, bet ir pirmajame internete su „Tmall“, „Meituan Takeaway“, „Xiaohongshu“ ir viešas komentaras Programos stiprybė konkuruoja toje pačioje scenoje.

Kodėl yra toks didelis mėnesinis darbas?Metinėje ataskaitoje pirmasis dėmesio vertas verslo numerio atskleidimas: 44%nefinansinio scenarijaus srauto „Hand -Inhand Life Life“ programos, įskaitant ryžių bilietus, filmų bilietus, prekybos centrus, mašininius vynus, turizmo jūrų pirkimą , Gyvenimo mokėjimas, sportas ir kūno rengyba bei kitos gyvenimo scenos.Kitaip tariant, kaip programa, „Palm -to -rhand“ gyvenimas atsikratė žemo dažnio finansinio scenarijaus suvaržymo ir integruotas į kasdienio gyvenimo dažnio sceną, tapdamas neatsiejama vartotojo gyvenimo dalimi.

Pranešama, kad praėjusiais metais „Life“ programa bandė išsiaiškinti iš finansinių atributų per 7.0 peržiūrą, daugiausia dėmesio skirdama aukšto dažnio gyvenimo scenų tyrinėjimui, nurodant centrinę „gyvenimo“ poziciją ir vaidinti „kokybiško gyvenimo“ vertės pasiūlymą. , ne taip sudėtinga “, paversta išsamia„ Life Service “klasės programa.

„„ Life App “turi keturis savarankiško užsiėmimo pranašumus, kruopštų pasirinkimą, neuždirba skirtumų ir bankininkystės paslaugas. Tikslas yra sukurti vieną, įvairiapusišką aukštos kokybės gyvenimo scenarijų ir intelektualią finansinių paslaugų patirtį, kad kokybė, kad kokybė būtų kokybė Vartotojų gyvenimas nebėra „sudėtingas“.

Pramonės atstovų perspektyvos, nors kreditinių kortelių įstaigos pastaraisiais metais sukūrė įvairias mobiliesiems rinkodaros platformas, susijusias su kortelių turėtojų „valgymo, žaidimo ir grojimo“ poreikiais, „Life App“ vis dar yra pirmoji, kuri visiškai nutrūksta per finansinius atributus.Tai taip pat drąsus bandymas, leidžiantis „Life“ delno programai priimti finansus kaip pagrindinę ir gyvenimo sceną kaip pratęsimą, ir paskatinti mėnesinį gyvą vandenį, kad pakiltų.

Pereinant „Living App“ į operacijų įrankį į operacinę platformą, buvo toliau nustatyta strateginė padėtis, o atvirų vartotojų sistema ir toliau brandino, laimėdama naujos kartos jaunų žmonių pasitikėjimą.Remiantis metine ataskaita, ataskaitinio laikotarpio pabaigoje sukauptas „Life“ programos vartotojų skaičius buvo 70,273 mln. Daugiau nei 70%, o klientų mastas ir veikla ir toliau vadovavo tos pačios pramonės kreditinės kortelės programoms.Per „Life App“ kanalą sėkmingos vartotojų finansinės operacijos sudaro 49,47%visų vartotojų finansinių operacijų.

Pranešama, kad Kinijos prekybininkų banko kreditinės kortelės laimėjimai taip pat neatsiejami nuo „Geros paslaugos“ auksinės iškabos.Sutelkdamas dėmesį į klientų poreikius, naudojant „FinTech“ galią, „China Merchants Bank“ kreditinių kortelių klientų aptarnavimas patyrė tris tradicinių klientų aptarnavimo, intelektualiųjų klientų aptarnavimo ir išmaniųjų padėjėjų perėjimus.

Tradicinio klientų aptarnavimo eroje „China Merchants Bank“ kreditinių kortelių pramonė sukūrė „7×24 Hours“ 365 -ą penkių metų klientų aptarnavimo sistemą, pirmąją advokacijos „vartotojo teksto pranešimą priminimas“ ir sukūrė naują standartą klientų aptarnavimo paslaugų teikimui. Kinijoje.

2013 m. „China Merchants Bank“ kreditinė kortelė ėmėsi iniciatyvos atidaryti korporacijos „WeChat“ viešąją sąskaitą, kad sukurtų intelektualią mikro klientų aptarnavimo platformą.Intelektualios mikro klientų paslaugos naudojimas pamažu pakeitė Kinijos prekybininkų banko kreditinių kortelių paslaugų modelį iš tradicinių vieno kanalų į įvairius kanalus.

Pastaraisiais metais, kadangi AI technologija buvo plačiai įpratusi prie įvairių sričių, Kinijos prekybininkų banko kreditinė kortelė dar kartą ėmėsi iniciatyvos naudoti AI technologiją, kad patektų į intelektualių padėjėjų erą.Palyginti su dirbtinai, „Smart Assistants“ gali pateikti antrojo lygio paslaugos atsakymą, naudodamiesi vartotojo patirtimi.Šiuo metu „China Merchants Bank“ kreditinė kortelė nustatė intelektualiųjų klientų aptarnavimą savo „Life App“ platformoje ir sukūrė „1+N“ paslaugų ekosistemą.„1“ yra „Life“ programa.

„Potencialo kryptis, jos frontas yra karalius. Galima pastebėti, kad Kinijos prekybininkų banko kreditinė kortelė sukasi apie klientų patirtį ir turi išsamų finansų technologijų savarankiškumą. Viskas tik prasidėjo.” Kinijos pirklių banko kreditinė kortelė.

MLS Football Jersey