MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

  Žurnalistė iš Kinijos mokslų akademijos gegužės 6 d. Sužinojo, kad Kinijos mokslo ir technologijos universiteto akademikų Pan Jianwei komanda naudojo „apatinio -up“ kvantinio modeliavimo metodą, kad pasiektų nenormalų fotono skaičių pasaulyje pasaulyje. Pirmas kartas.Susiję rezultatai buvo paskelbti tarptautiniame akademiniame žurnale „Science“.

  Remiantis pranešimais, salės efektas reiškia elektronų poveikį, kai srovė praeina per medžiagą magnetiniame lauke, o elektronai paveikia Lorenzą. Šis poveikis plačiai naudojamas elektromagnetiniam jutikliui.Nenormalus salės efektas reiškia atitinkamą poveikį, stebimą be išorinio magnetinio lauko.„Quantum Hall“ efektas yra kvantinės mechanikos versijos salės efektas, kurį reikia pastebėti esant žemos temperatūros ir stipriojo magnetinio lauko ekstremalioms sąlygoms.

  ”„ Quantum Hall “efektas yra padalintas į sveikąjį„ Quantic Hall “efektą ir kiekybinį kiekybinį salės efektą, atsižvelgiant į skirtingus elektronikos sąveikos būdus.” Kūno įsipainiojimas, kuris yra svarbus.

  Šiame tyrime komanda panaudojo metodą „Bottom -Up“, kad suprastų netiesinę fotonų sąveiką, pagrįstą savarankiškai sukurtu superlaidu aukštai, nesiprifuotu harmoningu optinio rezonanso masyvu, ir toliau sukonstruota šioje sistemoje, kad sukurtų sistemą. Lygiavertis magnetinis laukas, veikiantis fotonams „Antroji kvantinė revoliucija“.

  Lu Chaoyang, Kinijos mokslo ir technologijos universiteto profesorius, pristatė, kad tradicinių kvantinių salės efektų eksperimentų tyrimai priėmė „savaiminio“ metodą, tai yra, esamų struktūrų ir konkrečių medžiagų savybių naudojimą, kad būtų galima paruošti kvantumą Salė.„Iš apačios“ metodas yra naudoti rankiniu būdu sukurtą kvantinę sistemą, kad būtų galima atlikti susijusius tyrimus. Integruoti metatumai, tokie kaip aukštai integruoti metatumai.

MLS Football Jersey