MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Gegužės 21 d. Kinijos mokslų akademijos Chengdu filialas Xinglongo ežere buvo ypač gyvas.Vakar oficialiai atidaryta Chengdu filialas 20 -ojoje Kinijos mokslų akademijos viešojo mokslo dieną.

Nuo 2005 m. Vienų metų gegužės savaitgalį daugiau nei 100 mokslinių tyrimų institutų ir trys Kinijos mokslų akademijos universitetai „atvers duris pasveikinti svečius“.

Mokslinis tyrėjas uždėjo kukurūzų gyvatę ant rankų, ir vis daugiau studentų atvyko.

Kinijos mokslų mokslų akademijos chengdu biologijos instituto dviejuose „Climb Science Science“ parodų srityje, mokslo tyrėjai, žurnalistams, žurnalistams sakė, kad kelios įvykio vietos gyvatės savaitės dienomis buvo užaugintos Chengdu biologijos institute, ir jos buvo. „Daugiau paklusnių”.Piliečiams ir studentams populiarių mokslo gyvatės žinios apie mokslinius tyrėjus: „Gyvatės nėra tokios siaubingos, kaip visi įsivaizdavo. Jei susidursite Žmonės “.

Įvykio scenoje egzempliorius, vadinamas „Chengdu Gecko“, taip pat patraukė daugelio žmonių dėmesį.Pranešama, kad šis gekonas buvo rastas Chengdu biologinio instituto biurų pastate ir buvo nauja rūšis.Kadangi modelio pavyzdys buvo rastas Chengdu biologijos institute, siekiant paminėti senojo Chengdu biologinio instituto senjorų indėlį į amfibulinę zoologiją, moksliniai tyrėjai naudojo „CIB“ kaip naują Chengdu biologijos instituto rūšį. „”.

Šiais metais Biologijos institutas taip pat įsteigė augalų egzempliorius ir „Science Popular Science“ parodų zoną.Dauguma eksponuojamų augalų rūšių yra rūšys, kurias galima pamatyti kasdien, pavyzdžiui, hortenzija ir jinsome.

Įvykio vietoje populiarūs mokslo skaitymai „Chengdu užsienio invazijos augalai“ pritraukė daug žmonių skaityti.”Kalbant apie užsienio augalus, kai kurie žmonės pajus, kad jie nėra geri. Tai sąvoka, kuri supainioja užsienio ir invazinius augalus.” Sistemos biologinė įvairovė.Čengdu yra keletas racionalaus įvestų užsienio augalų, tokių kaip svogūnų lotosas ir porai parke, kurie gaminami Pietų Amerikoje.

MLS Football Jersey