MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Zhongxin Jingwei, balandžio 25 d.
25 -osios popietę Nacionalinė sveikatos ir sveikatos komisija surengė spaudos konferenciją, kad „skatintų aukštos kokybės sveikatos ir sveikatos įsipareigojimų vystymąsi ir apsaugotų žmonių gyvybes ir sveikatą“.Susitikime žurnalistas paklausė: Ar galiu naudoti bendrą sveikatos patikrinimą, o ne profesinės sveikatos egzaminus?O kas, jei darbuotojas nustato, kad jis įtariamas dėl profesinių ligų?
Sun Xin atsakė,Bendras sveikatos egzaminas negali būti naudojamas norint pakeisti darbuotojų sveikatos egzaminus.
Kodėl?Sun Xin atkreipė dėmesį: „Bendrieji sveikatos egzaminai ir profesinės sveikatos egzaminai, kuriuos aptariame, iš objektų, tikslų, organizacinių formų ir teisinių pagrindų, tam tikros klinikinės diagnozės, įskaitant ciklą ir techninius reikalavimus, ir galutines išvadas, įskaitant vėlesnių pacientų gydymą į vėlesnius pacientus į pacientus į pacientus į pacientus į pacientus į pacientus į kitus pacientus. Ateityje ateityje gydymas, įskaitant pacientų gydymą, gydymą pacientams, tai yra skirtingas.
Sun Xin paaiškino toliau,Objektas yra skirtingas, Bendroji sveikatos medicinos apžiūra gali dalyvauti, tačiauProfesinės sveikatos patikrinimas daugiausia yra naujas darbuotojas darbo vietoje, susisiekdamas su profesinių ligų pavojaisŽinoma, tai taip pat apima personalo perkėlimą.
Skirtingi tikslaiMes einame į fizinę apžiūrą, daugiausia norėdami suprasti savo sveikatos ir ligos būklę.Mūsų profesinės sveikatos tyrimas yra vienas iš ankstyvųjų profesinių ligų atradimo, o kitas yra profesinis tabu.
Trys yraOrganizacinė formaPaprastai galite atlikti savo fizinę apžiūrą. yra teikiamos profesinės sveikatos tikrinimo agentūroms.
papildomaiKitaipBendras sveikatos tyrimas yra klinikinė diagnozė arba kraujo rutina, kai kurios klinikinės diagnozės ir gydymo specifikacijos.Profesinės sveikatos patikrinimas daugiausia reiškia, kokią žalą darbuotojams darbo vietoje, tipą, koncentraciją ir jėgą nustatyti ciklui, įskaitant tikrinimo elementus ir rodiklius.- tarė Sun Xin „”Profesinės sveikatos patikrinimas turi cikląEsmėMes kontaktuojame su dulkėmis ir cheminiais nuodais darbo vietoje.”
papildomai,Techniniai reikalavimai taip pat skiriasiProfesinės sveikatos egzaminas turi būti atliekamas medicinos įstaigose, kurias pateikė sveikatos administracijos departamentas, ir to reikia reikalauti pirminio egzaminuotojo gydytojams, įrangai ir sąlygoms.Išvada nėra ta pati.Į profesinės sveikatos egzaminų išvadas sudaro penki elementai, jokių anomalijų, peržiūros, įtariamų profesinių ligų, profesinių kontraindikacijų ir kitų ligų.
Apdorojimo metodas nėra tas patsPaprastai tam tikros sveikatos žala yra susijusi su medicininėmis tyrimais.Be ką tik paminėtų klinikinių medicinos patarimų, profesionalus sveikatos tyrimas taip pat pasiūlys išsiaiškinti, kad profesiniai tabu turėtų būti perkeltas iš šios pareigos.Tai yra du skirtingi sveikatos patikrinimai.
Sakė Sun Xin,Kai darbuotojai randa įtariamų profesinių ar profesinių ligų, darbuotojai gali kreiptis dėl profesinių ligų diagnozės trijose vietose, vienas yra ten, kur yra darbdavys, kitas yra vieta, kur yra namų ūkio registracija, ir bendra gyvenamosios vietos vieta.
Be to, norint diagnozuoti profesinę ligą, reikia tam tikros informacijos, tai yra, darbuotojų karjeros istorijos ir kontaktinės istorijos darbo vietoje, ir susisiekite su dulkių bei cheminių nuodų duomenimis ir koncentracija darbo vietoje.Kas tai pateiks?Darbdavys.Kai diagnostikos įstaiga daro aiškią išvadą ir diagnozę, kad darbuotojai diagnozuoja diagnostikos pažymėjimą. .
Kai diagnozuota diagnozė, darbuotojai mano, kad jie turi prieštaravimų ir gali kreiptis dėl vertinimo.Jei tai yra dviejų lygių įvertinimas ir prefektūros lygio miestas, kuriame yra profesinių ligų diagnostikos įstaiga, galima diagnozuoti prefektūros sveikatos administracinį departamentą.Yra bet kokių prieštaravimų dėl savivaldybės diagnozės.(„Zhongxin Jingwei“ programa)
Norėdami gauti įdomesnio turinio, atkreipkite dėmesį į oficialią „WeChat“ viešą Zhongxin Jingwei (JWView) viešą sąskaitą.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey