MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Kinijos naujienų agentūra, Pekinas, gegužės 8 d. (Žurnalistė Zhao Jianhua), Kinijos finansų ministerijos ir Švietimo ministerijos centriniai departamentai neseniai pasiekė kelis biudžetus įvairiems pogrindžio biudžetams finansuoti studentus ir pagerinti šiuolaikinio profesinio išsilavinimo kokybę.
Finansų ministerija paskelbė „pranešimą apie subsidijų subsidijos subsidijos biudžetą 2024 m. Studentų subsidijose“.Pranešimas rodo, kad 2024 m. Studentų finansavimo subsidijų subsidijos biudžetas, iš viso 694,4559 mln. iš anksto pasiekė 3755,463 mln. Juanių, o pasiekiama 23,887 mln. Juanių.
Centriniai departamentai, tokie kaip Finansų ministerija ir Švietimo ministerija, reikalauja, kad visos vietos laiku pasiektų nacionalinės finansavimo politikos ir biudžeto biudžetą laiku. ir studentų paskirstymas į šeimos ekonominius sunkumus jų jurisdikcijose.
Finansų ministerija ir švietimo ministerija neseniai pasiekė šiuolaikinio profesinio mokymo kokybės gerinimo plano biudžetą iki šiuolaikinio profesinio mokymo kokybės iki pogrindžio.Bendras lėšų biudžetas sudarė 3125,74 mln. Juanių, iš kurių 2813,166 mln. Juanių buvo pasiektas iš anksto, o 3125,74 mln. Juanių.
FOND orientuojasi į profesinių mokyklų studentų, paskirstytų finansavimo sistemas, įgyvendinimo, ištirti diferencijuotos paskirstymo sistemos, pagrįstos pagrindinėmis kategorijomis, sukūrimą ir palaipsniui pagerina finansavimo lygį studentų paskirstymui ir pagerina veikiančių profesinių mokyklų sąlygas.Du skyriai reikalauja, kad visos vietos pasinaudotų tokiomis regioninės ekonominės plėtros sritimis kaip nuotolinės, etninės grupės, skurdo mažinimo sritys ir pagrindiniai ekonominiai diržai. Profesinis išsilavinimas ir tobulinimas profesinio mokymo kokybe.(per)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey