MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Dviejų dienų gyvenimas kiekvieną dieną leidžia žmonėms jaustis nuobodūs ir nesugeba pasikeisti.Užimtas darbas visą dieną leidžia daugeliui žmonių ilgą laiką sėdėti šioje pozicijoje ir jiems trūksta mankštos.Po klasės jis tiesiog gulėjo ant sofos namuose, valydavo savo mobilųjį telefoną, žiūrėjo trumpą vaizdo įrašą ir buvo mieguistas.
Tiesą sakant, daugelis kinų žmonių turi nepakankamos mankštos problemą, ir tai taip pat tapo dideliu žudiku.Duomenų apklausa rodo,Apie 27,5%suaugusiųjų visame pasaulyje turi problemų dėl nepakankamos mankštosEsmėIlgai trunkantis mankštos trūkumas greičiausiai bus susijęs su lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip širdies ir kraujagyslių ligos, diabetas ir gaubtinės ir tiesiosios žarnos vėžys.
Yra daugybė žmonių, kurie mankštinasi ilgą laiką, ir žmonės, kurie nesiima, taip pat galite pamatyti daugybę skirtumų.
Laikykitės mankštos ir ne mankštos, atotrūkis atsispindi 3 vietose
Pirmas,Skirtingi raumenų stiprumo skirtumai
Žmonėms, kurie reikalauja mankštos ir kūno rengybos, raumenys dažnai būna galingesni.Pvz., Tie, kurie reikalauja daryti postūmius ir sėdėti, turės stipresnes viršutines galūnes ir juosmenį bei pilvą.Tie, kurie reikalauja bėgti, bėgioti ir žaisti rutulius, turi stipresnes apatines galūnes, o kojų raumenys yra tvirtesni.
Be stipraus raumens išorėje, stiprus raumenys taip pat gali sukelti kaulų masės augimą.Raumenys yra sveikesni, o kaulų tvirtumas ir stiprumas taip pat gali tam tikru mastu užkirsti kelią osteoporozei ir osteo sąnarių ligoms.
Antrasis yraŠirdies ir plaučių funkcija
Tie, kurie reikalauja atlikti aerobinius pratimus, gali pajusti kardio -plaučių funkcijos mankštos mankštos metu.Nuo pat pradžių nuo pat pradžių kylu 3 kilometrus, ir tada reikalavau bėgti už 5 kilometrų.
Mankštos metu yra ritminis kvėpavimas, kuris gali pagerinti širdies ir plaučių tūrį, nuolat susitraukti ir išplėsti širdies ir plaučių funkciją.
Trečioji vieta,Dvasia
Žmonės, kurie ilgą laiką mankštinasi, ir žmonės, kurie nesportuoja, stovi kartu, o viso žmogaus dvasia yra labai skirtinga.Pratimai gali padėti žmonėms pašalinti nelaimingas emocijas, skatinti dopamino ir adrenalino sekreciją žmogaus kūne mankštos metu ir nuolat jaudintis.Žmonės, kurie visada sėdi ilgą laiką ir lizdus namuose, atrodo lengviau būti psichiškai vangiai ir neturi energijos.
Priešingai, geriau reikalauti mankštos sveikatos.Tačiau skirtingiems žmonėms, amžiams, fizinei kokybei ir net asmeninėms nuostatoms gali turėti įtakos pasirinktai sportui.
Paskelbtas geriausias visų amžių pratimų sąrašas ir darykite tai pagal jį
Užuot mankštintis pagal asmenines nuostatas, geriausias pratimų sąrašas, padalytas iš amžiaus standarto, reikalaudamas tai padaryti, tai taip pat gali būti naudinga.
18–25 metų: Dingyan laikotarpis
Sporto rekomendacijos:Aerobiniai pratimai+Stiprumo treniruotės
Šiuo laikotarpiu žmogaus kūno funkcijos vyko.Organų vystymasis ne tik yra išsamesnis, bet ir kaulams reikia laikyti kaulų tūrį.Kaulų masės kaupimas, Palaikykite kaulų tankį.
pavyzdžiuiAerobiniai bėgimo, jogos ir kitų aerobinių pratimų pratimai 3–5 kartus per savaitę, Taip pat taip pat gali padidinti jėgos treniruotes per štangos ir dvigubas strypus, skatinti raumenų augimą, o kaulų augimas taip pat padės didesnei pagalbai.
26–45 metai: aukštos įtampos laikotarpis
Sporto rekomendacijos:Aerobiniai pratimai+Riebalų mažinimo pratimas
Palyginti su ankstesniu etapu, sulaukus 26 metų, žmogaus kūnas gali patekti į aukštą gerosios sveikatos laikotarpį.Kadangi moterys yra nėščios ir turi vaikų, jos labiau linkusios į pilvo riebalų kaupimąsi ir palaiminimą.Vyrai taip pat gali sukelti sveiką sveikatą, o tai labiau tikėtina, kad padidins vidaus organų riebalus ir padidins juosmens apimtį.
Be pačių pagrindinių aerobinių pratimų, jis taip pat turėtų būti derinamas su riebalų mažinimo mankšta.Raumenų treniruotės naudojamos norint sunaudoti riebalų perteklių organizme, kad nesukeltų tokių problemų kaip nutukimas ir virškinimo trakto ligos.
Nuo 46 iki 65 metų: senėjimo laikotarpis
Sporto rekomendacijos:Aerobinių raumenų jėgos judesių palaikymas
Po daugiau nei 45 metų nerekomenduojama treniruoti didelio intensyvumo raumenų treniruotes.Vaikščiojimas, bėgiojimas, aštuonios Jin skyriai, Tai ChiPalaukite projekto.Tai gali ne tik atsikratyti naštos, kurią sukelia mankštos intensyvumas, bet ir išvengti ilgalaikio suvaržymo, kuris nėra tinkamas sveikatai.
Jei manote, kad jūsų širdies plakimas yra greitas, prakaituotas ar panikos, turėtumėte laiku sustoti ir pailsėti, kad išvengtumėte savo kūno.
Daugiau nei 65 metai: didelio dažnio laikotarpis
Sporto rekomendacijos:Pagrindinė veikla+tempimo pratimas
Net sulaukus 65 metų, net ir tikriems pagyvenusiems žmonėms, net ir normaliems laipiojimo laiptais, šepetėliais ir vaikščiojimu gali atsirasti dėl kūno senėjimo.kritimasTaip patpatempimasTaip patBendras dėvėjimasIr kiti klausimai.
Jei sergate lėtinėmis ligomis, negalite palaikyti judėjimo, galite pasirinktiStatinis judesys, arbaPagrindinis judėjimas,pavyzdžiuiLipkite laiptais, atlikite namų ruošos darbus, vaikščiokite šunimislaukti.Seni žmonės, turintys gerą konstituciją, taip pat gali vykdyti tokius projektus kaip Tai Chi, aštuoni Duanjinas, gimnastika, joga ir kiti daiktai.
Dalijant mankštos pasiūlymus pagal amžiaus grupę daugiausia lemia skirtingų žmonių fizinių poreikių svarstymas.Jaunimas gali laikyti kaulų masę, kad paskatintų raumenų augimą, tačiau vidutinio dydžio ir pagyvenusiems žmonėms reikia išlaikyti savo kūną ir sumažinti mankštos žalą.Jei galite padalyti savo sportą pagal tokius standartus, pasirinkite jums tinkantį mankštos metodą, manau, kad sveikata taip pat gali būti naudinga.
Referencinė medžiaga:
1. Geriausias žmogaus kūno sporto stalas.
2. Pratimai yra „Geros medicinos anti -disease“!Kiekviename amžiuje yra „Auksinio judėjimo planas“ · Pekino palydovo televizijos sveikatos salė · 2019-06-03
3. Ilgą laiką mankštos trūkumas, organų funkcija sumažėjo 30%!Kiekvienas amžius turi „geriausią pratimą“ · gyvenimo laikas · 2019-04-02
#Family Health Guardian#
Ataskaita/atsiliepimai
Susijusi paieška
Kokie yra skirtumai tarp žmonių, kurie reikalauja mankštos, o ne mankštos.Publikuoti

Xianjun Ji D9

Žmogaus judėjimas gali būti patvarus su gyvenimu.Mano mama man pasakė prieš trisdešimt metų: Ne.Vieneriems metams reikia daugiau nei šešių mėnesių gali padaryti mokslą.

2022-06-25

Anhui

pranešti


atsakymas

Zlh Haonan

Nespauskite individualizuotų dalykų prie bendrųjų įstatymų.Daugelis iš mūsų turės tokią patirtį.

2022-06-27

Zhejiang

pranešti


atsakymas

Qingya 010

Daugelis sporto trenerių niekada neišgyveno pagyvenusių žmonių kaime.

2022-06-25

Hebei

pranešti


atsakymas

Visi 3 atsakymai

„Lone Ranger 1627“

Kiekvieną dieną po 70 …

2022-06-25

Sičuanas

pranešti


atsakymas

„Lone Ranger 1627“

Jogos klasė yra mažo intensyvumo (tempimas), galite mankštintis kiekvieną dieną, bėgti/treniruotės (juosmens ir pilvo/viršutinių galūnių/klubo kojų nereikia praktikuoti kiekvieną dieną)

2022-07-01

Sičuanas

pranešti


atsakymas

Griegių imbiero saldainiai

Kokią programą galite įrašyti pratimų kiekį?

2022-06-30

Jiangxi

pranešti


atsakymas

Visi 10 atsakymų

Domining Peach E1ED7

Pirmas dalykas, kurį reikia atsikelti kiekvieną rytą, yra pusvalandis ryto bėgimas

2022-06-25

Šanchajus

pranešti


atsakymas

Xixia 9p

Aš mankštinosi ryte.Nagi

2022-06-28

Jiangsu

pranešti


atsakymas

Žiūrėkite porcelianą mmmm

Pavojingiausias mankštos laikas.Po vienos miego nakties širdis, raumenys, nervai, raiščiai ir kraujagyslių apskritys yra laisvi.

2022-06-27

Anhui

pranešti


atsakymas

Visi 5 atsakymai

Senasis Tudou Q79tu

Pavargusi kairė ranka ir pakeiskite dešinę ranką
Ar tai sportas

2022-06-25

Henanas

pranešti


atsakymas

Yue Yuelai 6s

Vairavimas taip pat gali būti laikomas mankšta

2022-06-26

Hunanas

pranešti


atsakymas

Senasis Tudou Q79tu

Bulvių esmė

2022-06-26

Henanas

pranešti


atsakymas

Visi 4 atsakymai

„Hudo“ skalbimo mašinos orchidėja 2H

Aš galiu bėgti šešis su puse kilometro beveik 70 kilometrų.

2022-06-26

Šanchajus

pranešti


atsakymas

Kunwu Ning E2

Niūrus

2022-06-27

Liaoning

pranešti


atsakymas

Mažas fei dramblys iš Jinsha ežero

Laisvalaikiu

2022-06-27

Šanchajus

pranešti


atsakymas

Wu yingbo uf

Man beveik 70 metų.

2022-06-26

Guangxi

pranešti


atsakymas

Yanyu yra labiausiai Jiangnanas

Tai taip pat priklauso nuo fizinės kokybės.

2022-06-27

Hebei

pranešti


atsakymas

Yu Lu Xiaoyao

Ar esate ortopedijos vyras?Kuri akis gali pamatyti 65 žmones, kurie gali atlikti tik vaikščiojančius namų ruošos darbais?Eikite pažiūrėti šokio aikštėje, eik į parką pamatyti visų rūšių kūno rengybos pratimų, septynių ar aštuoniasdešimt metų.Nežinau mažiau, sutriuškinkite ortopedų „Sodes“.Paskutinis klausimas, ar tai kinų medicina?

2022-06-25

Jiangsu

pranešti


atsakymas

Shui Yanjun

Noriu parašyti, jokio argumento

2022-06-27

Jiangsu

pranešti


atsakymas

Saibei Maotai

Veterinarija

2022-06-26

Hebei

pranešti


atsakymas

Šunys mėgsta valgyti mango pudingą tsh

Mėgstamiausias finansų srityje

Veikla nėra sąmoningai mankšta.

2022-06-26

Shandong

pranešti


atsakymas

Kalnų akmuo CJ

Ilgaamžiškumas yra susijęs su genais, tačiau tai neatmeta mitybos, nuotaikos, aplinkos, mankštos ir kitų dienos veiksnių.

2022-06-29

Henanas

pranešti


atsakymas

Vynas

Aš prieš dvi dienas sutikau tik 68 tetą sporto salėje ~ sakoma, kad aš mankštinuosi keletą metų ~

2022-06-25

Sičuanas

pranešti


atsakymas

Gyw Aš esu tavo vyresnysis brolis

Geriausia mankštintis vyresnio nei 50 metų dviračiu, važiuoti penkiolika kilometrų kiekvieną rytą ir vakare ir išlikti tikram gaivinančiam gaivinančiam gaivinančiam gaivinančiam

2022-06-30

Shaanxi

pranešti


atsakymas

Yu Yunhong 06Z

Aš reikalavau kiekvieną dieną žaisti stalo tenisą, praėjo 20 metų

kūnas

2022-06-27

Liaoning

pranešti


atsakymas

Vaivorykštė saulės šviesoje

Aš vis dar esu aktyvi badmintono lauke, būdamas šešiasdešimties metų

2022-06-26

Liaoning

pranešti


atsakymas

Pirmakursis 888

Kaip apie plaukimą 2 kilometrus per dieną

2022-06-26

Fujianas

pranešti


atsakymas

Lietus Hua 00Q

Straipsnis yra gerai parašytas

2022-06-30

Guangdong

pranešti


atsakymas

Xun Shuhui 5m

56 -erių metų bėgimas ir pliuso jėga kitą dieną keičiasi, mankštintis valandą kiekvieną dieną.

2022-06-26

Jiangsu

pranešti


atsakymas

Mažasis Martinas, norintis valgyti picą

Aerobiniai pratimai yra senesni ir greitesni, ar jūs vartojate gydytojo pažymėjimą?

2022-06-27

Guangdong

pranešti


atsakymas

囍囍 yytt

Niūrus

2022-09-09

Hebei

pranešti


atsakymas

Mylėk save d0db4

Likite vėlai į darbą

2022-06-28

Shandong

pranešti


atsakymas

Link nenugalimo

teisininkas

Tai nebūtinai mankšta ir mėgsta vaizduotę.

2022-06-25

Shandong

pranešti


atsakymas

Skaitykite daugiau komentarų

MLS Football Jersey