MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Guanas Xiaoyu, Centrinės disciplinos patikrinimo komisijos svetainė

 Anhui provincijos disciplinos tikrinimo komisija atkreipė dėmesį į sandorių papildymą ir tikslinę prekybos pirkimų prekybą užmaskuodamas vardan verslo paslaugų.Nuotraukoje parodyta apskrities drausmės patikrinimas ir priežiūros kadrai, kuriuose vyksta centralizuotos diskusijos apie bylą ir išanalizuoja bei vertina susijusius klausimus.Zhang Xing nuotrauka

 Jiangsu provincijos „Jurong Discipline“ tikrinimo komisija naudoja didelių duomenų priežiūros platformą, kad patikrintų klausimus, susijusius su pagrindiniais kadrų ir jų artimųjų bei užimtumu per „šešėlines įmones“ ir „šešėlinius akcininkus“, kad būtų galima gauti privačius interesus.Nuotraukoje pavaizduoti Savivaldybės disciplinos tikrinimo komisijos darbuotojai, naudojantys platformos informaciją palyginimui ir analizei, o problemos užuomina liečiama.Zhang Qingxiang nuotrauka

 Nuožmių rinkos konkurencijoje verslo galimybių įsisavinimas dažnai reiškia papildomą pelno galimybę.Pastaraisiais metais, atlikdami naujus korupcijos tipus ir paslėptus korupcijos tyrimus ir bausmes įvairiose vietose, individualūs pagrindiniai kadrai tiesiogiai nepriima turto, o vietoj to pakeisti ar paprašyti verslo galimybių priimti ar papirkti žmones, o paskui perduoti verslo galimybes paskirtajai šaliai ar patys.Šios konkrečios verslo galimybės arba nereali veikla yra tik palūkanų gabenimo „vaizdas“ arba pajamos žymiai viršija normalų diapazoną, ir daugumai jų nereikia rizikuoti rinkoje.

 Kokios yra tokios korupcijos savybės, kaip turėtų būti ištirti ir nagrinėti tokie atvejai?Kaip tiksliai nustatyti tokią korupciją nuo įprastos verslo veiklos?Reporteris apklausė.

 Kai kurie prašo patikėtinių padėti ar siekti valstybės pareigūnų, kad jie gautų pelną iš tokios vadinamos „verslo veikla“

 Antroje 2021 m. Pusmetyje nekilnojamojo turto plėtros įmonė rado partijos grupės narį ir partijos grupės direktoriaus pavaduotoją bei Hangdžou miesto Xiaoshan rajono vyriausybės, Zhejiango provincijos, direktoriaus pavaduotoją, kad padėtų koordinuoti pardavimo padavimo patvirtinimą esamo būsto.„Hong MoMou“ pristatė „Fang MoMou“, konkrečius santykius, susijusius su nekilnojamojo turto pardavimu įmonei.Galų gale Hong Moumou buvo nuteistas ketveriems metams ir šešiems mėnesiams kalėti už kyšininkavimą, o bauda 400 000 juanių.

 ”Paviršiuje normalu, kad Fang Moumou užsiima nekilnojamojo turto pardavimu ir pasirašo sutartį su nekilnojamojo turto įmone. Kalbant apie būtinybę, nekilnojamojo turto bendrovių, susijusių su būtinybe Byloje; Nėra rizikos gauti pajamų.

 ”Akivaizdu, kad šie nereikalingi, nuliniai, rizikos, trečiajai tarpininkams” verslas pažeidė įprastus rinkos ekonomikos įstatymus, ir abi šalys sutiko su kyšininkavimu atlikti teises ir pinigų operacijas vykdant virtualius didėjančius sandorius ” .

 ”Nėra jokių šansų. Sukurti galimybes taip pat reikia atlikti komercinius sandorius.” Esmė yra pernešti interesus, vardais mokant „komercines paslaugas“.

 ”Šio tipo korupcija paprastai priima„ apygardos “strategiją, iš anksto planuojant, pritaikytą ir„ gynybos “sluoksnius. Jis pasižymi netiesioginio, rinkos ir paslėpimo savybėmis. Tai yra tipiškas naujo tipo korupcija ir paslėpta Korupcija.

 Hao Yangas išanalizavo, kad šis naujas korupcijos tipas „naujas“ pasireiškia trimis aspektais: pirma, kyšininkavimas reiškia „naujas“, o kyšininkavimo šalys kruopščiai sukūrė operacijų procesą, lėšų srautą ir pajamų atsiskaitymą teisės įtraukti teisę į pinigus; Iš tikrųjų pelninga po realizavimo; Verslo galimybės „svirpliai“ dažnai atsiranda retkarčiais.

 „Paslėptas“ taip pat pasireiškia trimis aspektais: pirma, netiesiogiai jungiama prie korupcijos temos, korumpuoti elementai pereina iš „priekio“ į „užkulisiuose“, leidžiant konkrečiems santykiams vykdyti svarbius projektus, sandorius, rodiklius ir tt. Tai yra Trečioji šalis, o ne pats nacionalinis personalas; teisę padalinti teises. elgesys.

 ”Konkrečios verslo galimybės tam tikru mastu priklauso pramonei ir dažnai sukuria dideles rinkos pajamas, o investavimo rizika yra nedidelė.” Kyšininkavimas Hangdžou miesto drausmės tikrinimo komisijos suteikė verslo galimybes konkrečiems valstybės pareigūnų nurodytoms santykiams, iš tikrųjų perduoti savo interesus valstybės pareigūnams, ir ši „būklė“ yra ta, kad valstybės pareigūnai turi ar suteiks patogumą jiems per susijusias pareigas.

 Remdamasis paslėptu verslo elgesiu, radau, kad naudojama visuomenės galia siekti naudos

 „Visos verslo galimybės turėjo būti teisingos ir atviros nepatikslintoms verslo subjektams, o kai kurios„ verslo galimybės “dažnai aiškiai perkelia kyšininkavimą ir jų konkrečius ryšius, kad būtų galima perduoti naudą per„ informacijos skirtumą “. Priežiūros komitetas teigė, kad kyšiai dažnai seka kyšius ir dažnai turi dvi ar tris gynybos linijas.

 Verslas, kurį reikia paprašyti priežiūros paslaugų, yra „verslo galimybė“, kurią atrado Zhu Mou, Jangdsu miesto sertifikavimo ir pripažinimo priežiūros ir vadybos departamentas, Jiangsu provincija.2011 m. Gruodžio mėn. ZHU įsteigė bendrovę kitų vardu ir pasiekė susitarimą su AN CENTRO.Vėliau ZHU paprašė devynių padalinių, kuriuos jis reguliavo paprašyti įrangos kalibravimo verslo, perkėlė jį į A centrą, kad būtų galima įgyvendinti ir išduoti kalibravimo pažymėjimą.ZHU taip pat priėmė tas pačias priemones energijos auditui atlikti, įrangos tikrinimui, konsultacijai su sertifikavimu, įrangos kalibravimu ir kitomis įmonėmis tomis pačiomis priemonėmis ir uždirbo daugiau nei milijoną juanių pelno.Galų gale Zhu buvo nuteistas trejiems metams kalėjimo už kyšininkavimą ir nubaustas 300 000 juanių bauda.

 ZHU kontroliuoja bendrovę.Jangdžou miesto disciplinos tikrinimo komisijos drausmės tikrinimo komisijos atsakingi bendražygiai sakė: „Zhu Mou vargu ar sumokėjo turto ir darbo jėgos išlaidas. Tiesą sakant, ji yra naudoti priežiūrą, kad paprašytų įmonės paprašyti įmonės paprašyti įmonės, kad paprašytų įmonės, kad paprašytų įmonės, kad paprašytų įmonės. Susiję turto interesai “.

 Žvelgiant iš Chen Chuanwang, Trečiosios drausmės tikrinimo ir Jiande miesto disciplinos patikrinimo komisijos, direktoriaus pavaduotojo Zhejiango provincijoje, direktoriaus pavaduotojo direktoriaus pavaduotojo Prekybos nuoroda arba, kad būtų galima pernešti naudą. Norėdami gauti naudos, arba pereinamojo laikotarpio naudojimą kaip nuorodą į naudą. Normalus rinkos lygis.

 ”Praktiškai svarbiausia tiriant ir nagrinėjant tokius korupcijos atvejus, yra pamatyti esmę per reiškinį ir tiksliai suvokti galios ir pinigų sandorių pobūdį.” Hangdžou teigė, kad subjektyviu požiūriu turi būti išanalizuota abiejų šalių motyvacija.Objektyvu, būtina išanalizuoti, ar verslo elgesys atitinka rinkos įstatymus, pavyzdžiui, ar sutarties sąlygos nustatytos veiklos sąlygos yra „pritaikytos“, ir ar kaina ir padalijimas akivaizdžiai skiriasi nuo įprasto lygio. iš rinkos.Žvelgiant iš rizikos, tokių problemų rizika paprastai dalijasi patikimumu ir netgi bus nustatyta garantijos nuostatos.

 Hao Yangas žurnalistams sakė, kad patikrinę nuomos riziką, turime išsiaiškinti, ar reikia gauti pelno; Trajektorija sutampa su proveržiu, kad būtų užfiksuotas konkretus santykis;

 ”Tyrinėjant ir nubausdami tokius atvejus, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad yra faktas, kad yra naudojama visuomenės galia siekti naudos, kad būtų galima tiksliai nustatyti.”

 Išplėskite įkalčių problemą, kad atrastumėte kanalus ir sustiprintumėte priežiūrą galios veikimo mechanizmą

 Kaip išgydyti tokią korupciją?Wang Jian mano, kad reikia atkreipti dėmesį į didelių duomenų įgalinimą, paslėpti įkalčius per skaitmeninį įspėjimą ir paliesti paslėptą rizikos pavojų; ir prieš tai užkirsti kelią problemoms;

 Išplėskite įkalčių problemą, kad atrastumėte problemą.Centrinės disciplinos tikrinimo komisija Jurong City naudoja didelius duomenis ir kitas priemones, skirtas analizuoti ir palyginti informaciją apie partijos narius, pagrindinius kadrus, kritinį darbo personalą ir jų artimuosius bei verslą orientuotos įmonės, kad būtų galima nustatyti palyginimo modelius sandoriai.„Xiaoshan“ Hangdžou drausmės patikrinimo komisija atliko specialų korupcijos ir darbo stiliaus klausimų taisymą inžinerijos statybos ir nekilnojamojo turto srityse. Departamentai, tokie kaip būsto statyba ir transportavimas, siekiant koordinuoti „vieną šachmatų žaidimą“.

 Stiprinkite galios veikimo priežiūros mechanizmą.Hangdžou Yuhang rajono drausmės tikrinimo komisijos priežiūros komitetas paragino atitinkamus departamentus sustiprinti atitinkamų asmeninių reikalų ataskaitų teikimo sistemos įgyvendinimą, padidinti investicijų ir finansinių klausimų ir finansinių klausimų patikrinimą ir užkirsti kelią „vienai ataskaitai“ „.Tiriant bylą, nenormali operacijos padėtis buvo laiku aptikta per „Big Data“ priežiūrą.Centrinės Jurongo miesto disciplinos tikrinimo komisija sustiprino „pirmojo lyderio“ priežiūrą ir demokratinio centralizmo įgyvendinimą, laikydamasis teisės atlikti savo pareigas pagal reglamentus, ir apskaičiavo svarbiausių klausimų, kad būtų galima įsikišti į didžiąja dalimi Remiantis teise vykdyti savo pareigas pagal įstatymus ir kitus teisės aktus, teisingai vykdyti valdžios priežiūrą, raginkite įgyvendinti vadovaujančių kadrų, vaikų ir jų sutuoktinių verslo valdymo įmonių įgyvendinimą, griežtai įsteigti draudimą. Verslui orientuotų įmonių apribojimai pagrindinių kadrų „aplinkinių žmonių“ apribojimams atranda ir teisingas problemas.

 Reaguodama į susijusius klausimus, susijusius su bylų serijomis valstybės valdomoje įmonėje Priemonės ir darbuotojų atskaitomybės gydymo metodai, suformuluotos 3 diskusijų taisyklės, 25 projektų valdymo sistemos, 25 inžinerijos valdymo sistemų elementai esmęIšsamios analizės projekto kūrimas ir pagrindiniai Xiaoshan rajono disciplinos patikrinimo komisijos disciplinos patikrinimo komisijos atvejai ir teikiantys disciplinų tikrinimo pasiūlymus rajono būsto ir miesto statybos biurui ir kitiems departamentams, skatinant ilgo ilgalaikio kūrimo ir tobulinimą Priežiūros mechanizmai, tokie kaip inžinerinių projektų ir kredito valdymo agentūrų patvirtinimas, skirtas 16 pasiūlymų agentūroms.Rajono būsto ir statybos biuras taip pat naudoja didelius duomenų priemones, kad suprastų atitinkamų funkcinių skyrių, susijusių su inžinerijos statybos statybomis Nuorodos.

MLS Football Jersey