MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Šiuo metu vidaus epidemija pamažu pradėjo atsigavimo laikotarpį, o daugiau nei 20 provincijų visoje šalyje paskelbė konkretų pradžios planą.Kolegijų ir universitetų klasifikai ruošiasi skatinti tvarkingą „20 profesinio mokymo“, „1+X“ sertifikatų sistemos ir „dvigubo aukšto plano“ ir kitos profesinio mokymo reformos politikos reklamą.

Profesinio ugdymo srityje valstybė visada skatino „gamybos ir švietimo integraciją“, tai yra, vadybos ir technologijos įvedimas mokyklų teoriniame mokyme yra labiau pažengęs į priekį užmegzti ryšį su mokyklomis, o mokyklos ir įmonės kartu formuoja diegimo mokymą Suplanuokite gamybos ir švietimo derinį, kad pasiektumėte pergalę mokykloms ir įmonėms.Tarp daugelio bendrovių, užsiimančių „Gamybos ir švietimo“ integracija, teigiamos apsaugos nuotolinis švietimas (www.cdeledu.com), kuris ką tik sėkmingai surengė „1+X Financial Balicing Service Professications Tinklo tinklo paaiškinimo konferenciją“, yra akivaizdu, kad yra „1+x“. labiau pastebimas.

Susidūręs su 500 milijardų laipsnių universiteto rinka, nuo tada suvokti savo universiteto rinkos išdėstymą.

Sukurkite mokyklos bendradarbiavimą, priėmimo talentų doko problemas

Finansų ir apskaitos kolegijų talentų mokymo modelyje visada trūko socialinio vertinimo standartų, ir yra spraga su faktiniais įmonių poreikiais.Kolegijos mokytojams trūksta praktinės darbo patirties apskaitos pareigose, todėl juos lengva sekti savarankiškai.Privalomas pačios apskaitos pozicijos jautrumas ir ypatumas, todėl mažiau stažuotės gaunami vienetai, vienas stažuotės turinys, leidžiantis kontaktui ir sunkiai suprantamas skirtingų pramonės šakų apskaitos verslas.

„Zhengbao“ nuotolinio mokymo, pradedant nuo Kinijos apskaitos internetinės mokyklos (www.chinacc.com), susidūręs Kaip 2014 m., Ji pradėjo kurti integruotą kolegijų ir universitetų mokymo platformą, atsidavusi mokyklai -įmonei bendradarbiauti ir pradėjo naują bendradarbiavimo tarp apskaitos, pramonės, tyrimų integracijos modelį.

Naujasis „Zhengbao Remote Education“ sukurtas mokyklos ir įmonės bendradarbiavimo modelis nėra paprasta internetinė klasė, o „turinys su profesiniais standartais, mokymo procesų ir gamybos procesų doko, baigimo pažymėjimo ir profesinio kvalifikacijos pažymėjimo, profesinio išsilavinimo ir visą gyvenimą trunkančio mokymosi doko. EsmėŠis modelis yra suskirstytas į keturis modulius: „Profesionalūs bendradarbiavimai, realaus sąskaitos mokymai, stažuotės darbo, užimtumo rekomendacijos“.

Tarp jų, „Professional Co -Construction“ -internetinių ir neprisijungę, teikiantys apskaitos kursus, išteklius ir paslaugas, susijusius su „Zhengbao“ nuotoliniu būdu, ir mokytojai bendradarbiaujant institucijose organizuoja neprisijungusį mokymą; Sistemos, daug metų praktinės patirties studentai mokosi; .

Atlikdami šiuos keturis veiksmus, „Zhengbao Remote Education“ veiksmingai išsprendė apskaitos talentų problemą.Viena vertus, padeda kolegijoms ir universitetams etapuose ir kiekybiškai įvertinti profesines mokinių žinias, tobulinti mokymo mokymo kokybę ir naujovių mokymo modelius; Įdarbinimo įmonių poreikiai.Kai tik projektas buvo pradėtas, šimtai kolegijų ir universitetų pasirašė sutartį, kad Zhengbao nuotolinis mokymas oficialiai įstojo į universiteto rinką.

Įsigijimo programinės įrangos įmonės, prisideda prie kolegijos finansų ir apskaitos mokymo rinkos

Siekdamas toliau skatinti mokyklos ir įmonės bendradarbiavimo projektus, „Zhengbao Mo -education“ įsigijo 2016 m. Finansų ir apskaitos modeliavimo mokymo produktų programinės įrangos tiekėją, xiamen.com.Ši įmonė, sutelkusi dėmesį į finansinio švietimo tyrimus ir plėtrą, turi beveik 300 savarankiškai išsivysčiusių finansų ir apskaitos švietimo produktų. Bendradarbiavimo verslas.Ne tik tai, kad tinklo tinklas taip pat atnešė tūkstančius kolegijų ir universitetų „Zhengbao“ nuotoliniam mokymui, ir suteikė kryžminių „Cross -Sales“ galimybių, kurios greitai išplėtė jų mokyklos ir įmonės bendradarbiavimo projektų mastą.

Po ketverių metų poliravimo, „Zhengbao“ nuotolinio mokymas įsteigė įsitvirtinimą universitetų rinkoje, ypač kolegijos finansų ir apskaitos mokymo rinkoje.Pranešama, kad epidemijos laikotarpiu Zhengbao.com (www.netinnet.cn) sukūrė „Zhengbao Cloud Classroom“ ir pirmoji „kolegijos integruotų mokymo platformų“ partija, kuri yra pirmoji „Universiteto integruotų mokymo platformų“ partija „Tai buvo išrinkta kaip pirmoji„ Universiteto integruotų mokymo platformų “partija. Pateikta aukštų profesinių/bakalauro studijų didžiųjų kolegijų ir universitetų esmės šalies, profesinių nuosavybės pažymėjimų, eksperimentinių mokymų ir kt., įskaitant kt., įskaitant kt., įskaitant kt., įskaitant kt., įskaitant kt., įskaitant kt. Daugiau nei 100 apskaitos profesinių kursų ir teikė nuolatines mokymo paslaugas bei techninę paramą.

Jei bendradarbiavimas mokykloje išplėtė „Zhengbao“ nuotolinio mokymo verslą į universitetų rinką, turint didžiulį potencialą, tinklo įtraukimas į tinklą leido „Zhengbao Yuan Education“ toliau plėtoti ir sustiprinti verslo bendradarbiavimą su daugeliu universitetų ir paspartinti greitį Universiteto rinkos išdėstymas.

Stovėjimas prie profesinio mokymo reformos oro išparduotuvės ir pasinaudoti naujomis galimybėmis bendradarbiauti mokykloje -įterpti į mokyklą

2019 m., Daugiausia dėmesio skiriant „Nacionalinės profesinio mokymo reformos įgyvendinimo planui“, Švietimo ministerija ir atitinkami departamentai išleido daugybę patvirtinamųjų dokumentų ir reformų priemonių, o profesinio mokymo reforma pradėjo plėtros etapą.„Zhengbao Yuan Education“, remiantis nauja profesinio mokymo reformos išpardavimu, pasinaudojo naujomis galimybėmis ir nuolat padidėjo kolegijų ir universitetų gilumoje, remiantis didėjančiu mokyklos ir įmonės bendradarbiavimo projektų mastu.

„Zhengbao Yuan Education“ aktyviai atsidavė „1+X“ sertifikatų sistemos statybai ir kartu parengė ir sukūrė „Finansinių dalijimosi tarnybos profesinių įgūdžių lygio“ standartą su daugeliu universitetų ir pramonės atstovų įmonių bei kitų padalinių. profesinio mokymo mokymo vertinimo organizacijos ir profesinių įgūdžių lygio sertifikatų sąrašo, kurio buvo 1+X sertifikatų sistemos piloto sąrašas “.

Epidemijos prevencijos ir kontrolės metu „Zhengbao“ nuotolinis mokymas niekada nenustojo reklamuoti „1+X“ sertifikato sistemos bandomojo darbo. Tinklo paaiškinimo susitikimas „2020 m. Kovo 21 d. EsmėKaip mokymo ir vertinimo organizacija, „Zhengbao“ nuotolinis mokymas ne tik pristatė bendrą „1+X“ sertifikatų sistemos įgyvendinimo planą susitikime, bet ir išsamiai paaiškino, kaip sujungti savo paties mokymo patirties metus, siekiant skatinti plėtrą plėtoti plėtrą plėtojant plėtrą. Standartinė sistemos kūrimas, egzaminų mokymo platforma, mokymo medžiaga ir mokymo programa. Tuo pačiu metu buvo išsamiai parengti mokytojų rengimo, vertinimo ir sertifikatų valdymo, socialinio pripažinimo ir „blockchain“ sertifikavimo plėtra.

Nuolatinis „1+X“ sertifikatų sistemos bandomojo darbo tobulinimas suteiks daugiau galimybių bendradarbiauti su kolegijomis ir universitetais.Nors šis bendradarbiavimas apima tik apskaitos bendroves, kaip ilgą saito švietimo įmonę profesinio mokymo srityje 20 metų, „Zhengbao“ nuotolinio mokymo verslas apėmė 13 13 apskaitos, medicinos, statybos inžinerijos, teisės, verslininkų mokymo, postgradiciations -tingo. Egzaminas ir magistrantūros egzaminai.

Kodėl „Zhengbao“ nuotolinis mokymas vertina universiteto rinką?Pirmininkas Zhu Zhengdongas daug kartų išreiškė savo nuomonę: „Aš visada tikėjau, kad aukščiausia švietimo būklė yra interneto ir neprisijungus Vis dėlto ateitis. .

MLS Football Jersey