MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Balandžio 22 d. „Tencent“ paskelbė, kad jos bendradarbiavimo „SaaS“ („Software Is Service“) produktai buvo visiškai prieinami „Tencent“ mišriems juanių modeliams, įskaitant korporatyvinę „WeChat“, „Tencent“ konferenciją, „Tencent“ dokumentą, „Tencent Lexiang“, „Tencent Electronic Sign“, „Tencent Cloud AI“ kodų asistentą ir kitus produktus. .

„Daily Economic News“ reporteris pastebėjo, kad prieš „Tencent“, „SaaS“ produktų gamintojus, įskaitant „Microsoft“, „Jinshan Office“, „Dingding“, „Flying Books“ ir kt., Visa tai paskelbė apie savo iteracijas „AI+Office“.Per pastaruosius kelerius metus internetinis biuro bendradarbiavimas baigė pagrindinį rinkos išsilavinimą ir sudarė tam tikrą mokėjimo fondą. Ankstyviausi didelių modelių, skirtų komercializavimui ištirti, modeliai.

Rinka paprastai tikisi, kad AI palaima gali padidinti „Office SaaS“ produktų vertę, leis šią santykinai subrendusią rinką plėstis ir pritraukti daugiau naujų vartotojų prisijungti.Asmuo, atsakingas už kelis „Tencent“ „SaaS“ produktus, teigė, kad didelis ir mažas noras mokėti vartotojams slypi tuo, ar tai gali pagerinti biuro efektyvumą, o komercializacijos logika taip pat reikalauja rinkos ir vartotojo patikrinimo. yra leisti vartotojams pirmiausia juo naudotis.

Per pastaruosius kelerius metus internetinės biurų rinkos plėtra paspartino.Remiantis „IRI Consulting“ „Kinijos bendradarbiavimo biuro“ tyrimų ataskaita 2023 m., Koordinuojama biuras baigė koncepcinį rinkos išsilavinimą.Visa trasa buvo brandi.

AI atnaujinimas yra viena iš nenugalimų „Office SaaS“ produkto funkcijos iteracijos tendencijos.Labai pritaikomas efektyvaus biuro poreikis ir galimybė generuoti AI turinį padeda biuro scenoms tapti viena iš ankstyviausių programų dideliems modeliams.„Tencent“ kaip pavyzdį, nes praėjusių metų „Tencent“ mišrių juanių modelių pasirodymas yra ankstyviausia išorinių programų paraiška yra „Tencent“ konferencija, „Tencent“ dokumentacija, korporacijos „WeChat“ ir kiti produktai.„Tencent“ balandžio 22 d. Paskelbė, kad be aukščiau išvardytų trijų pagrindinių produktų, jo bendradarbiavimo „SaaS“ produktai buvo visiškai prieinami „Tencent Mixed Model“.

Konkrečiai, bendradarbiaujant biuro scenarijuje, AI asistentas ir intelektualus „Tencent“ konferencijos įrašymas gali organizuoti sudėtingus posėdžių protokolus, mokymo programų pastabas ir pritaikyti dokumentus. „Tencent“ mėgavosi didelių modelių galimybių deriniu su vidinėmis įmonės žiniomis ir padėjo darbuotojams mokytis su AI padėjėjais, kad pagerintų žinių perdavimo efektyvumą.

Prieš „Tencent“, kiti „Office SaaS“ gamintojai išleido produktus, turinčius AI galimybes.

Nuo praėjusių metų lapkričio mėn. „Microsoft“ teikė AI pagrįstų produktyvumo paslaugas „Microsoft 365 Copilot“, kuri pridės „Word“, „Excel“, „Excel“, „PowerPoint“ ir kitų programų generalines AI funkcijas. pvz., Turinio kūrimas, turinio suvestinė, duomenų analizė, scenos kūrimas, sistemos kūrimas ir kt. „Baidu Smart Cloud“ oficialiai išleido AI vietinę programą „Super Assistant“, paremta „Wenxin“. Šių metų sausį „Nailling“ oficialiai išleido AI produktų asistentų padėjėją pagal 700 000 bendrovių poreikius; Bendradarbiavimas, vartotojai gali paskambinti ir pereiti prie įvairių pagrindinių modelių su įrankiu.

„Daily Economic News“ reporteris pastebėjo, kad dabartiniai bendradarbiavimo biurų produktai vis dar susiduria su tokiomis problemomis kaip nepakankamas noras mokėti už mažas įmones, didelių įmonių ilgus aptarnavimo ciklus, pritaikytą paklausą ir sunkumus naujiems vartotojams.Todėl pagrindiniai gamintojai AI galimybes vertina kaip atspirties tašką, kuris padidina produktus ir padidina rinkos pajėgumus.

Tačiau kaip „Office SaaS“ produktas gali būti įkainotas po to, kai jis bus aprūpintas AI galimybėmis?Kiek tai kainuoja daugiau nei įprasta versija?Tai yra visi klausimai, kuriuos tiria įmonės.

Balandžio 22 d. Popietę „Tencent Lexiang“ generalinis direktorius Zhou Zhizhi sakė interviu internetiniame žiniasklaidos interviu su „Daily Economic News“ reporteriu: „Šiuo metu mes nemanome, kad vartotojai perka AI asistentą„ Tencent “ Vien tik šviesos diodai yra vertingi. Nei įkrovimas.

Komercializacijos koncepcijai, Zhu Ying, atsakingas už „Tencent“ konferencijos debesų konferencijos produkto produktą, sakė: „Jei mes tiesiog pakuojame AI kaip koncepciją ir vartotojas nesuvokia AI pateiktos vertės, jis tikrai nemokės už Todėl jis nemokės už šį dalyką.

Žurnalistas pastebėjo, kad „Tencent“ dar nepaskelbė konkrečių „Office SaaS“ produktų, turinčių AI galimybes, kainų nustatymo standartus.Pramonė yra palyginti aukšta „Microsoft“.

Remiantis ankstesne „AVIC Securities“ paskelbta tyrimų ataskaita, palaiminus AIGC, „Office“ programinės įrangos produktyvumas žymiai padidėjo, ir tikimasi, kad „Microsoft“ mokamas komercializacijos modelis bus pirmasis, kuris gali gauti rinkos biurų programinės įrangos gamintojus namuose ir užsienyje, gali būti. Pagerinkite produkto „ARPU“ vidutines vartotojų pajamas) padidino našumo augimą.

Kalbant Išskirtinė nagų versija viršuje padidėjo 20 000 juanių, kad gautumėte 450 000 didelių modelio skambučių kvotų.

„Kalbant apie komercinę AI programų vertę, pramonė dar nepateikė visiškai aiškaus atsakymų lapo. Galima pastebėti, kad komercializacijos logikos ir didelių modelių komercializavimo laikas taip pat reikalauja rinkos ir vartotojo patikrinimo. Tikimės, kad vartotojų noras ir noras ir noras ir vartotojų noras ir Efektyvumas bus suderintas, taip pat išlaikysime teigiamą ir pragmatišką tyrinėjantį mentalitetą.

MLS Football Jersey