MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
„Marathon Sporting“ ir toliau augo, o jo sveikatos temos sulaukė daug dėmesio.Kaip bėgikai sumažina ligą mėgaudamiesi linksmybėmis?Ekspertai palaiko „žirgų lenktynių“ entuziastus.
– – kelio skausmas, pėdų skausmas, apatinės nugaros dalies skausmas … kaip sumažinti „bėgančio arklio“ skausmą?
Kai maratonas pasibaigs, visada bus bėgikai, kurie negali judinti kojų ir eiti žemyn metro stotyje ir autobusų stotelėje prie galo.
Kinijos medicinos asociacijos ortopedijos mokslo skyriaus vykdomasis narys Hu Yanas teigė, kad šiuos skausmus daugiausia lemia ilgalaikė bėgimo poza, per didelis raumenų naudojimas, per didelis tempimas ir spaudimas sukelti fasciją, sausgyslę, kremzlę ir net kaulą žala.
Norint sumažinti šiuos skausmus, prieš bėgimą reikia atlikti daugybę preparatų, pavyzdžiui, tinkami bėgimo bateliai, šiltas ir tempimas, vidutinio sunkumo treniruotės ir stiprina pagrindines raumenų grupes.Be to, po bėgimo galite atsigauti per poilsį ir ledą, tinkamą masažą ir kineziterapiją.
„Jei skausmas yra nepakeliamas, galite vartoti priešuždegiminius ir analgetikus, kad būtų galima tinkamai sumažinti simptomus gydytojo patarimais, tačiau nepatartina ilgą laiką juo pasikliauti.”
—— CH „Bėgimas“ tinka žmonėms, sergantiems vyresnio amžiaus ir pagrindinėmis ligomis?
Vis daugiau įvairių amžiaus entuziastų prisijungė prie „žirgų lenktynių“ komandos.
Ekspertai supažindino, kad dalyvavimas maratone iš tikrųjų yra budrus dėl galimo kūno padarinių, įskaitant pažeidimus, kuriuos sukelia audinių sužalojimas ir per didelis kūno naudojimas, pavyzdžiui, ilgalaikis bėgimas gali sukelti sąnarius (ypač kelio sąnarius, kulkšnies sąnarius)). Kaulai ir raumenys, kad būtų užtikrintas slėgio slėgis, streso lūžių gydymas, sausgyslė, sinovitas ir kitos problemos.
Tada yra širdies ir kraujagyslių stresas.
Ekspertai siūlo treniruotis vidutiniškai, pridėdami ne didesnį kaip 10%bėgimo atstumą per savaitę; Miegas, įgyvendinkite aktyvias atkūrimo strategijas, tokias kaip lengvas mankšta, tempimas, masažas ir karštas ir šaltas gydymas; Medicininiai pasiūlymai.
– Netyčinis „arklio bėgimo“ įvykis patraukė dėmesį.
Nors staigios širdies mirtis nėra įprasta maratone, tai yra klausimas, į kurį verta atkreipti dėmesį.Dėl didelių dalyvių reikalavimų ir bendros fizinės funkcijos bei aplinkos veiksnių (tokių kaip temperatūra, drėgmė ir kt.) Ir individualūs skirtumai konkurencijos metu, iš tikrųjų yra staigios širdies mirties rizika.
Pirmosios Zhejiang universiteto medicinos koledžo pirmosios dukterinės ligoninės Ortopedijos katedros direktoriaus pavaduotoja Xie Jie pasiūlė, kad „žirgo bėgimo“ metu turėtų būti mokama keli svarbūs signalai, kad būtų išvengta galimų širdies problemų ir kitų rimtų sveikatos įvykių:
Pirmasis yra krūtinės stiprumas ir krūtinės skausmas.Bet koks krūtinės diskomfortas, ypač suspaudimo, deginimo pojūčio jausmas, turėtų būti laikomas įspėjamuoju širdies problemų signalu.
Antrasis yra ypač nuovargis ar silpnumas.Jei jaučiate precedento neturintį nuovargį, žymiai viršijantį normalų diapazoną ir kartu su šaltu prakaitu ir sinkope, tai gali būti nepakankamo kraujo tiekimo į širdį pasireiškimas.
Trečiajam yra kvėpavimo, nenormalaus širdies plakimo, stipraus galvos skausmo, pykinimo, neryškaus matymo, raumenų silpnumo, suderintų kliūčių ir tt. Šie simptomai gali reikšti širdį, kraujospūdžio anomalijas ar kitas cirkuliacinės sistemos problemas, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį.
Ekspertams ypač primenama, kad esant aukštai temperatūrai, žemai temperatūrai ar aukšta drėgmė.Siekdami išvengti tokių nelaimingų atsitikimų kaip širdies mirtis, bėgikai prieš žaidimą turėtų atlikti išsamų fizinį patikrinimą, suprasti fizinę būklę ir atidžiai stebėti savo fizinius ženklus žaidimo metu ir laikytis „pirmiausia saugumo“ principo.
– kiek laiko galiu atkurti pratimą po žaidimo?
Mankštos su maratonu laikas, jėga ir dažnis turėtų būti išsamiai atsižvelgiama atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip asmeninis fizinis pasirengimas, treniruočių lygis, fizinės energijos suvartojimas žaidimo metu ir fizinis fizinis atsakas.„Xie Jie“ pasiūlė laikytis šių principų:
Pradinis 3 dienų po žaidimo atkūrimo etapas daugiausia grindžiamas lengvomis veiklomis, tokiomis kaip poilsis ir vaikščiojimas, ir nedidelis tempimas.
Per 3–14 -ąsias atsigavimo treniruotes galite atlikti mažą ir mažo intensyvumo kryžminį, pavyzdžiui, plaukimą, dviračius ar ramią jogą, kad skatintumėte raumenų atsigavimą ir išvengtumėte didelio intensyvumo bėgimo.Jei jaučiatės gerai, galite pradėti bandyti lengvai bėgti maždaug po 7–10 dienų, ir patartina jaustis patogiai.
Po 14 -osios dienos galite patekti į įprastą treniruočių atkūrimo fazę. viršija 10%.
Ekspertai supažindino, kad paprastai gali prireikti 4–6 savaičių, kad būtų galima visiškai atkurti mokymo lygį prieš žaidimą, o elitiniams sportininkams gali tekti ilgiau pasiekti konkurencijos statusą.Kiekvieno asmens fizinio atsigavimo greitis yra skirtingas, todėl konkrečias aplinkybes reikia lanksčiai koreguoti atsižvelgiant į tikrąją asmens situaciją.(Žurnalistė Huang Xiao)
Šaltinis: Xinhuanet
Atsakomybės atsisakymas: „Huasheng Online“ pareiškimas ir požiūrio sprendimas išlieka neutralus ir nepateikia jokios aiškios ar numanomos garantijos, susijusios su turinio tikslumu, patikimumu ar vientisumu.Straipsnis yra tik asmeninis autoriaus požiūris ir jis neturėtų būti naudojamas kaip investicijų pagrindas.Skaitytojai turėtų sužinoti daugiau apie visą susijusią investavimo riziką ir prisiimti savo pareigas.Kai kuriuos straipsnius skelbia interneto autorius, o autorių teisės priklauso autoriui.Autorius yra atsakingas už straipsnio ir paveikslėlių autentiškumą ir autorių teises.Kai suaktyvins autorių teisių ginčą ir siūlo teisingą turėtoją prieštaravimus, „Huasheng Online“ ištrins atitinkamą turinį pagal atitinkamus įstatymus ir kitus teisės aktus.Įsipareigojimą už pažeidimą patiria pateikėjai.Jei turite prieštaravimų dėl šio straipsnio, susisiekite su mumis 38160107#(#Pakeiskite į@) qq.com.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey