MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Balandžio 21 d. Žurnalistas sužinojo, kad 4 -oji švietimo įrangos akademinė konferencija su „dirbtinio intelekto ir švietimo įrangos inovacijų“ tema buvo surengta Chongqinge.
▲ Jin Nuo, Kinijos švietimo įrangos pramonės asociacijos prezidentas, pasakė kalbą.Pašnekovo prisipažinimas
„Kai kurie mokytojai manęs paklausė, kaip atskirti, ar mokinių namų darbai buvo atlikti naudojant GPT? Mano nuomone, nors turime ištirti šią technologiją, kad išvengtume studentų apgaudinėti, tačiau svarbiau atkreipti dėmesį į tai, ko galime padaryti GPT, negalime padaryti GPT negalima. Tai daryk.
▲ Chen Li, buvęs Pekino normalaus universiteto viceprezidentas, parašė pagrindinę ataskaitą.Pašnekovas prisipažino.
Chen Li teigė, kad greitas dirbtinio intelekto technologijos vystymasis šiandien yra didesnis nei galimybės, ypač trimis saugos ir etinių klausimų aspektais, profesinėmis aplinkybėmis ir mokymo programomis bei mokytojais ir studentais.„Todėl turėtume pradėti nuo nepriklausomų ir kontroliuojamų kognityvinių modelių kūrimo, stiprinimo įstatymų ir formuluojant politikos sistemas, studentų intelekto ugdymo ugdymą ir stiprinimo tyrimus, ypač empirinius tyrimus ir kt., Ir skatinti dirbtinio intelekto švietimą kartu su dirbtinio intelekto švietimu, naudodamas ATSARGIAI, racionalumas ir žingsnis po žingsnio taikymas “.
„Dirbtinio intelekto švietimo ekologija apima penkias dalis: intelektuali klasė, intelektuali klasė, intelektualieji duomenys, intelektualios paslaugos ir intelektualioji valdymas.” ir švietimo ekologiniai pokyčiai “.Jis sakė, kad intelektualusis išsilavinimas grindžiamas dideliais duomenimis ir naudoja dirbtinio intelekto technologiją, kad tiksliai apskaičiuotų studentų žinių pagrindą, subjekto tendenciją, mąstymo tipą, emocines nuostatas ir gebėjimų potencialą, pagal pažinimo ir švietimo įstatymus, moksliškai įgyvendina mokymą pagal mokymą pagal mokymą pagal mokymą pagal mokymą pagal mokymą pagal mokymą pagal mokymą pagal mokymą pagal mokymą pagal mokymą pagal mokymą pagal mokymą pagal mokymą pagal mokymą Jų gabumai ir tikrai suvokia individualizuotą mokymą. Išsamus talentų kokybės gerinimas.
▲ Zhou Construction, Nacionalinės kalbos komisijos Kinijos kalbos ir žvalgybos tyrimų centro direktorius, pateikė pagrindinę ataskaitą.Pašnekovas prisipažino.
Savaitės statyba siūloma, kad skaitmeninio amžiaus švietimo įrangos koncepcija turėtų neatsilikti nuo laiko.”For example, to build a digital reading platform, we must build resource construction from three aspects: quality, quantity, and degree. If you use a diet, you must not only cook, but also consider what dishes, how much, and whether Nesunku suvirškinti ir pan. Klausimas “.
▲ Zhou Jiafeng, „HKUST Xunfei Co., Ltd.“ viceprezidentas, pateikė pagrindinę ataskaitą.Pašnekovo prisipažinimas
Zhou Jiafeng, „HKUST Xunfei Co., Ltd.“ viceprezidentas, pasidalino „švietimo mokymo su vidaus modeliais ir padėdama plėtoti naujas produktyvias jėgas“.Jis mano, kad šiuo metu visoje šalyje buvo sukurtos intelektualios švietimo platformos, tačiau taip pat buvo susiduriama su tam tikromis kliūtimis, pavyzdžiui, nesilaikyti tobulėjimo ir technologijos kartojimo, todėl daug pakartotinių investicijų Dirbtinio intelekto apie intelektualiojo ugdymo platformą, kuri ir toliau auga, padeda kauptis ir ilgą laiką plėtoti švietimą “.
Pavyzdžiui, Zhou Jiafengas teigė, kad, pavyzdžiui, psichologinės sveikatos srityje, naudodamiesi dirbtinio intelekto technologija, jie sukūrė tris gynybos linijas, kurios pirmiausia gali nustatyti studentų psichologines sąlygas ir padėti jiems sumažinti stresą; Mokytojas vesti gilinimą ir išspręsti susijusius klausimus.
Li Tingyi, Secretary of the Education Working Committee of Chongqing Liangjiang New District, director of the Education Bureau, director of the Chongqing Smart Education Innovation Center, Chen Liang, deputy director of the Education Technology Center of Zhejiang University, Xiong Yongchang, Party Secretary of Pekino 101 vidurinės mokyklos partijos komitetas ir prezidentas Xiong Yongchang. Įgalinkite naują produktyvų mokyklinio ugdymo produktyvumą “.
▲ Konferencijos scena.Pašnekovas prisipažino.
Be to, renginys taip pat išleido „Ketvirtosios švietimo įrangos akademinės konferencijos sutarimą“, kuriame pasisako, kad visi visuomenės sektoriai turėtų atkreipti dėmesį į privalomo švietimo „informacinių technologijų“ kursus, integruoti dirbtinio intelekto technologiją į discipliną. Laboratorija, dėmesys sutelktas į modelius ir taikomus modelius kaip svarbią švietimo įrangos inovacijų priemonę, dirbtinio intelekto švietimo įranga pirminės pažinimas, taikymo migracija „. Etikos ir saugumo klausimai švietimo srityje.(per)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey